Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 42

  • 70 961
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827





























# 661
  • Мнения: 896
Ее,толкова тайни и мистериии накрая всичко да свърши през балкона Grinning!
 Не ми се вярва да стане  точно така!
Много бързо ще я  #2gunfire!!

# 662
  • Мнения: 0
Sinan Mustafov , оо, освен фрагман и снимки има вече..?! Благодаря!  bowuu

Мътна и кървава ще бъде пак в тоя епизод.. Rolling Eyes Фрагманите ''лъжат'', но Хюрем не се променя - това ме ''тревожи''... smile3513  Ще жертва дори Джиганхир.. Sad Sad

Последна редакция: пт, 19 окт 2012, 18:06 от Елена Алексиева

# 663
  • Мнения: 0
Ее,толкова тайни и мистериии накрая всичко да свърши през балкона Grinning!
 Не ми се вярва да стане  точно така!
Много бързо ще я  #2gunfire!!

 Laughing И с принцеската всичко свърши на бързо,дори Сюлейман се направи на разбрал и прости на Хюрем!Същото се случи и с НП,много плитко развитие на сюжетната линия с мистериозната ръка!
А за Фирузето,краят й ме удовлетворява,ако е и още по-кървав ще се насладя още повече,но Хюрем(сценаристите) знае(ят) по-добре! Важното е,че ще се отървем от неприятния триъгълник,които ни на тресоха.newsm78

# 664
  • Мнения: 12
Здравейте момичета от скоро и аз ви следя с удоволствие чета всеки един пост  Simple Smile Някой знае ли дали скоро ще има превод на 69 епизод много гадно да гледкаш и да не разбираш нищо  newsm78
аз вече свикнах  Laughing ,даже някои фрази си ги разбирам..ако има още два сезона /май някъде прочетох че са 5 или греша..?/ току виж да нямам нужда и от превод накрая  Wink Laughing


Няма нужда да има още няколко сезона...Само да ни сложат в Харема на Бали бей и Хюрем ще надминем по учение..!!!   Joy Joy Joy

# 665
  • Мнения: 5
Направи ми впечатление, че Хюрем се оглежда в огледалото, което тя подари на Сюлейман, за да я вижда в него newsm78. Защо ли сега е при нея newsm78. Това някакъв знак ли е....
Ох, и Махито пак в двореца, няма отърване от нея.

# 666
  • Мнения: 896
Здравейте момичета от скоро и аз ви следя с удоволствие чета всеки един пост  Simple Smile Някой знае ли дали скоро ще има превод на 69 епизод много гадно да гледкаш и да не разбираш нищо  newsm78
аз вече свикнах  Laughing ,даже някои фрази си ги разбирам..ако има още два сезона /май някъде прочетох че са 5 или греша..?/ току виж да нямам нужда и от превод накрая  Wink Laughing


Няма нужда да има още няколко сезона...Само да ни сложат в Харема на Бали бей и Хюрем ще надминем по учение..!!!   Joy Joy Joy
Joy smile3521
Синан,благодаря за снимките и фрагмана! Лично аз повече няма да те мъча за превод! Wink

# 667
  • Мнения: 5
Момичета от много време влизам в темата и ви следя с интерес,но досега не съм писала.Включвам се с един въпрос- по-назад в темата споменавате за филм "Харем",може ли да ми кажете как се пише на турски,че от два дни търся и нищо не намирам.Мерси предварително   bouquet

# 668
  • Мнения: 3 485
.

Последна редакция: сб, 20 окт 2012, 04:42 от trendafilka

# 669
  • Мнения: 67
Момичета от много време влизам в темата и ви следя с интерес,но досега не съм писала.Включвам се с един въпрос- по-назад в темата споменавате за филм "Харем",може ли да ми кажете как се пише на турски,че от два дни търся и нищо не намирам.Мерси предварително   bouquet

Harem се пише мисля, но той май е пародия ..... ако става въпрос за същия филм. Гледах една серия и умрях от смях, за съжаление нямам време за всички филми

# 670
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
ето какво написаха рускините като превод:
Хюрем към Сюлейман:
Само едно искам да те питам ,ти влюбен ли си във Ферузе?
гласа на Хю зад кадър:Приеми това Хю ,любовта в която ти беше сигурна отмина..
с Рустем-Моли го да предаде подарък на Ферузе като му дава флакон.
Кади идва неочаквано ,всички се разбягват боейки се от него,султана също не е доволен...

Моля да ме извините ако не е правилно ,но това бяха написали.....
Не е гласът на Хюррем, на Махидевран е.
http://www.dailymotion.com/video/xuggb3_muhteyem-yuzyyl-70-bolum … yyyyyy_shortfilms

# 671
  • Мнения: 0
"Дете : Съдията идва!Съдията идва! Съдията идва!

Мустафа Паша : Съдията,искат да го премахнат от длъжност.
                            Със суровите правила,които е наложил,тормози занаятчиите.

Сюлейман : Кой е този съдия?

Матракчъ : Наредил е да приковат на вратата един занаятчия за ушите.

Ибрахим Паша : Какво спокойствие!

Съдията : Съдиите се делят на три групи .Първата група е в рая,а другите две,в огъня!

Хюррем : Значи,това беше ти?
                Ще ти задам един въпрос - влюбен ли си във Фируузе?
Хатидже : Приеми го,Хюррем! Любовта,в която много вярваше,приключи!

Хюррем : Има една жена,името и е Фируузе.
                Искам да и изпратиш един подарък от мен.


Поздрави на всички,


Невин Иванова  Heart Eyes Peace

# 672
  • Мнения: 2 411
Не ми се вярва толкоз бързо да излезе Ферюзе.
Рустем паша явно иска да инсценира,че се е хвърлила
от терасата,но предполагам ,че нещо ще осуети замисъла.
Аз мисля,че султана ще направи едно пръстенче за нея,пък после ще си ходи.
Хюррем май търси сметка на султана ?Как ли ще реагира?

# 673
  • Мнения: 5
Невин, благодаря за превода

# 674
  • Мнения: 3 485
Не ми се вярва толкоз бързо да излезе Ферюзе.
Рустем паша явно иска да инсценира,че се е хвърлила
от терасата,но предполагам ,че нещо ще осуети замисъла.
Аз мисля,че султана ще направи едно пръстенче за нея,пък после ще си ходи.
Хюррем май търси сметка на султана ?Как ли ще реагира?

Нали казаха, че Ферузе ще участвува в 10 серии ? Иначе за пръстенчето Joy Joy Joy
Благодаря за  превода   bouquet  bouquet  bouquet
Корделия гласът е на Хатидже......

Общи условия

Активация на акаунт