Кауфланд

  • 109 708
  • 750
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 820
Sea lights, добре ли станаха зеленчуците и месото?
Харесаха ни - пекохме чушка, лук, патладжан, тиквичка и свински пържолки. Скарата е обявена, че е 2000 W в каталога, но на кутията пише, че е 1800 W и наистина е по-слаба от старата ни Ения, която е наистина 2000 W. Но за тези пари и при печене на максимална степен на регулатора сме доволни. После я забърсахме докато е още топла само с кухненско руло и се изчисти перфектно.

# 736
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Ох,изкучавате ме с тази скара,а финансите ни притискат.  Crazy  Confused  Mr. Green

# 737
  • 1st floor
  • Мнения: 9 110
Sea lights, добре ли станаха зеленчуците и месото?
Харесаха ни - пекохме чушка, лук, патладжан, тиквичка и свински пържолки. Скарата е обявена, че е 2000 W в каталога, но на кутията пише, че е 1800 W и наистина е по-слаба от старата ни Ения, която е наистина 2000 W. Но за тези пари и при печене на максимална степен на регулатора сме доволни. После я забърсахме докато е още топла само с кухненско руло и се изчисти перфектно.
Ако трябва да избираш между Ения и тази, без да взимаш предвид цената, коя ще си вземеш? Аз точно по Енията се заглеждах по едно време, много съфорумки са доволни...

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Аз бих се възползвала от скарата-поне знаеш,че в Кауфланд можеш да върнеш всичко. Simple Smile Миналия ден върнах един котлон на Crown na баба ми,понеже включва и изключва на всяка 1 минута.Много е слаб и не й върши работа.
От Рекс съм разочарована,след като 2 пъти купувам такъв от Кауфланд на редовна цена и 2-та пъти беше силно разреден с вода.Нито мирис става,нито пък е икономичен.Не бих се възползвала.

До колко време след покупка?

# 739
  • София
  • Мнения: 1 163
с този котлон е голяма прецакня, пълен боклук едни картофи не можеш да изпържиш, не пазя опаковката иначе да съм им го върнала и аз.

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
с този котлон е голяма прецакня, пълен боклук едни картофи не можеш да изпържиш, не пазя опаковката иначе да съм им го върнала и аз.

За този от намаленията ли става дума?

# 741
  • София
  • Мнения: 1 163
да, единичен, сребрист на цвят на Crown

# 742
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Същия,който върнах и аз.Баба ми го купила и като го пуснахме да пържим сафрид на двора,гасне през 1 минута и не можа да загрее дори олиото. Shocked Веднага го сложихме в кутията и айде обратно.
Не знам какъв е срокът за връщане,обикновено не се мотам много,ако искам да върна нещо и до сега проблеми сме нямали. Става въпрос за филиалите им в Пловдив на Цариградско шосе и в Хасково.Котлона го върнахме в Хасково.Нищо не са питали,дори аз го върнах,а по принцип няма право друг,освен този,на когото е гаранцията,да го върне. Не знам каква е тая термозащита,но с такъв котлон и кафе не можеш да си свариш-напълно е безполезен. С парите й купихме тиган на Сапир и това беше. Peace

# 743
  • Мнения: 2 820
Sea lights, добре ли станаха зеленчуците и месото?
Харесаха ни - пекохме чушка, лук, патладжан, тиквичка и свински пържолки. Скарата е обявена, че е 2000 W в каталога, но на кутията пише, че е 1800 W и наистина е по-слаба от старата ни Ения, която е наистина 2000 W. Но за тези пари и при печене на максимална степен на регулатора сме доволни. После я забърсахме докато е още топла само с кухненско руло и се изчисти перфектно.
Ако трябва да избираш между Ения и тази, без да взимаш предвид цената, коя ще си вземеш? Аз точно по Енията се заглеждах по едно време, много съфорумки са доволни...
И ние бяхме доволни, но тогава нямаше керамични. Изкара доста години, честа употреба, а и по мощност е по-добра, т.е. изплати си цената. Но с течение на времето тефлона се разваля. Доколкото разбрах сега имало и керамични, но пък цената сигурно е доста висока, а сега нямаме възможност. Ще дадем шанс на новата.

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
да, единичен, сребрист на цвят на Crown
Колежката си е взела и довечера ще го връща...след като и казах какво съм прочела Wink Казах и да го пробва и тя като го включила повървял малко и се чуло-Пук!Плочата се пукнала...

# 745
# 746
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Да пусна ли нова тема  newsm78

# 747
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
За мен лично би било удачно да има отделна тема,понеже в другата се обсъждат всякакви магазини,а Кауфланд са достатъчно големи и с доста промоции,та си мисля,че ще я изпишем.  Peace

# 748
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
ЗА съм... Hug

# 749
  • Варна
  • Мнения: 610
 Здравейте момичета! Знаете ли дали промоцията на куфарите Wenger с бонус точките е все още в сила в Кауфланд?

Общи условия

Активация на акаунт