Черешката на тортата - ти си звездата - 3 сезон - 3 тема

  • 36 688
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Жалко,че е така.
Не ми е хич забавно да гледам хора като Гено,Иво,Ивелина,Радостина,по-скоро ми е неприятно и не смятам, че заслужават да им се отделя време.Лично мнение.

# 676
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
На мен ми е интересно. Ако искам само рецепти, ще си отворя един от хилядите сайтове или канали по телевизията за монотонно обясняване на рецепти. Истинско състезание беше "Lord of the shefs", но и там видяхме, че е монтирано и нагласено. Тук можем да гледаме и отношение към храната, към сътрапезника, умение да посрещаш гости, да ги забавляваш...  chef

# 677
  • Мнения: 0
Различни предавания ли гледаме, къде е умението и отношението?
Хареса ми Пламен Иванов,но е изключение.
Семпли хора като възможности да се бият в гърдите какво умеят  ,без да имат реална самооценка не че е прецедент, но не е интересно.Има ги достатъчно около нас. Липсват стилни и обаятелни събеседници,но предвид това което се търси в предаването не се изненадваме,че е така.
Смятам,че от участието на подобни особи предаването губи зрители.

# 678
  • Мнения: 11 607
Пинаааааааааааааа......къде си......само за теб си мисля...защо ли???? Чакам те с нетърпение.....

# 679
  • София
  • Мнения: 15 517
  Ох, защо са им толкова празни и необитаеми кухните?

# 680
  • Мнения: 503
Поредната откачалка. Joy
Говори като Сашка Васева.

# 681
  • Мнения: 4 864
Тя се побърка: моят приятел, моят приятел... Само тая ли си има приятел... ?

# 682
  • Мнения: 14 843
Имам чувството че във всяка петорка са разпределили по една странна птица ей така за майтап
Тази похаби един литър мляко и съсипа целия плот докато  говореше за гаджето си и за Истанбул

# 683
  • Мнения: 4 864
Така като гледам той плотът й беше зле и от преди това Wink Ама говори просто ужасно

# 684
  • Мнения: 11 607
Искам субтитри!

# 685
  • София
  • Мнения: 15 517
  Много е заблудена горката....

# 686
  • София
  • Мнения: 15 517
Тя се побърка: моят приятел, моят приятел... Само тая ли си има приятел... ?
Така като я слушам, всички ще побърка, ще им преседне вечерята.

# 687
  • Мнения: 1 252
Кучетата после храната...

# 688
  • Мнения: 2 208
Погали всички бездомни кучета и отиде да готви.... Whistling

# 689
  • Мнения: 2 427
Кучетата, Истанбул, приятеля и и т.н. дъра-бъра. Ей тая не млъкна бе. Надявам се, че поне си е измила ръцете след като пипа кучетата. Имам чувството, че присъствам на промиване на мозъка - колко е хубаво да имаш гадже турчин, Истанбул и т.н. Дали това е нейното жилище?

Общи условия

Активация на акаунт