HomelanD

  • 59 028
  • 467
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 14 635
Сигурно имаш предвид за 3ти сезон на Berlin station.До тук са два сезона.
Най-добре беше със смърта на Броуди да приключи серияла и да бяха продължили с друго заглавие нов,където  се вихри Матисън.Американците използваха своя си човек и накрая го дадоха курбан на мюсюлманите,пък ще ни убеждават в добрите си намерения. ooooh! #2gunfire

# 436
  • Мнения: 5 713
Е, хайде свърши. И от президентката ни освободиха.
Броуди го пратиха на смърт, Куин осакатиха, а Кери се побърка...

# 437
  • Мнения: 1 253
Чак не мога да повярвам каква глупост гледах току що. А това беше любимият ми сериал! Дори не ми се изброяват недомислиците и съшитите с бели конци истории, понеже не бяха едно и две... Като подменен е сериала, много жалко. Bye bye, Homeland.

# 438
  • София
  • Мнения: 2 658
Сезонът започна обещаващо, впоследствие стана тотална боза, жалко.

# 439
  • Мнения: 11 737
И аз го зарязах. Тотална боза стана. Гледах първите 3 серии.
5-ти сезон помня, че не ми допадна със старта. Гледах 2-3 серии и го зарязах. После си го пуснах и изгледах наведнъж. Друго беше.
Ще пробвам и с този сезон, но като ви чета мненията... подозирам, че няма да го изгледам целия.

# 440
  • Мнения: 14 635
Утре е премиерата на последният сезон.
https://www.youtube.com/watch?v=mXFZ4fEPRJ8

# 441
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Толкова съм изостанала с гледането ...

# 442
  • Мнения: 6 618
Ще изгледам сезона ,но сериала е крайно време да бъде спрян наистина .На сапунка заприлича UnamusedUnamused

# 443
  • Мнения: 1 253
Аз гледах епизод 1 и толкова се подразних, че го зарязах. Не мога да повярвам, че любимият ми сериал се превърна в това и че същите хора го пишат. Русия си сътрудничи с талибани?! Откога?! Те трябва да са луди да им помагат,  нали са им на граница.

Иначе шапка им свалям пак за времето. В епизода преговори между щатите и талибани и на следващия ден - същото в новините! Как го правят всеки път не знам.

# 444
  • Мнения: 11 737
Загубих интерес в началото на 6-ти сезон. Иначе първите 5 съм ги гледала няколко пъти.

# 445
  • Мнения: 14 635
Цитат
В епизода преговори между щатите и талибани и на следващия ден - същото в новините! Как го правят всеки път не знам.
И аз се втрещих от това!Както и друг път се е случвало,става интересно малко по-натам.След 1еп. също бях разочарована.Продължих.След 3еп.става интересно.Заплеснах се с др.работи и вируса,сега се сетих,че е излязъл 5еп.По-късно днес ще го гледаме.Simple Smile

# 446
  • Мнения: 1 725
Аз след пропуск на предния сезон с президентката и руснаците, все пак дадох шанс на последния сезон, малко тегаво тръгна с първите епизоди, но сега ми е интересен и го следя.

Ще ми липсва персонажа на Кари, това е една от най-запомнящите се роли на Клеър Дейнс.

# 447
  • Мнения: 11 737
Ей, защо издаваш!
И аз му дадох шанс и догледах сезоните. 7-ми май ми бе най-скучен, но 8-ми върви добре засега.

# 448
  • Мнения: 1 725

Това, ако е към мен, не знам какво имаш впредвид. То си е ясно, че гледаме в момента финалния сезон, и да няма да има следващ с героинята на Клеър Дейнс,  другата седмица даже излиза последния епизод на сезона.

# 449
  • Мнения: 11 737
Някои гледат финалния сезон. Други са назад, или почват сега.
Не съм чела информация, за да не изгубя интерес и такава пишем в скрит текст.
Разбираш, че се губи удоволствието.

Общи условия

Активация на акаунт