Пазаруване от miniprix.bg - 8

  • 35 807
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 875
Патаугас отговаряха ли си на номера?
Отговарят си Peace И за по-широк крак биха били добре, мисля.. Имам черните ботуши номер 38, нося 38.


Благодаря за новата тема, farf bouquet

Последна редакция: сб, 03 ное 2012, 15:01 от Airborne

# 16
  • Варна
  • Мнения: 357
Тези досега някой засичал ли ги е , имаше един самотен 37 и си го хванах, но им се чудя... 61 лв е цената.
Ако са с едни заврънкулки горе - като излязоха бяха пълна номерация. Бая ги заглеждах, но така и не посмях да ги поръчам, а сега само 37-ми се вясва от време на време.

M0nster4e, стопли ми душата. Сега остана и тези да са същата марка и на размер да съм ги докарала Whistling

Airborne, да ти кажа колко много се смях на еквилибристиката ти и по-точно на моя акъл Embarassed - това е да си го ползваш на място. Спести ми акробатиката с лаптопа и настолното РС Hug

# 17
  • Мнения: 1 875
Ми, farf, то бг мамите освен, че сме изобретателни, сме и инатливи - или ще стане, или ще сезираме я КЗП, я полицията, я бърза помощ..  Laughing



Това ли е новият хит
Не са "мои", ура bowuu

# 18
  • Мнения: 435
farf, тези са, благодаря! Ще се почудя още, не са ми спешни, пък и се надявам тепърва да зареждат още подобни модели. Тези ми харесват, защото май са по-теснички, че на мен почти всички са ми широки на крака... Ще видим...

 Благодаря и аз за новата тема!

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 492
farf, мерси за темата   bouquet
Ines, взимай го ботуша, ако ще е с намаление  Peace Изглежда много добре!

Аз получих полите от намалението.  Тази да не я взимате  Naughty Pull &Bear е, доста умалена. Аз взех 36, при положение, че нося 34. Исках да е с ниска талия. Е, абсолютно точна ми е, дължината и е колкото колан а отдолу лентата си е деним, не е ластична и не може да се прави разкрач. Дори за 9лв.няма да я задържа.
Тази е една идея по-добра. Също е Pull&Bear, също доста къса, взех 34 и ми е абсолютно точна (като Манговско 34 е), тясна, разкрачът е ограничен, но нея ще си оставя за "домашна"
За тази блузка благодаря, на дамата, която сподели, че е с размера на розовата Esprit с къс ръкав , излезе ми 7лв. и размерът ми е добре (159-164).
Оставям и тези дънки за младежа 140см - доста по-тъмни от снимката, с ластик за регулиране на талията и засега големички, но ще станат (10.50 излязоха).

# 20
  • Мнения: 1 781
Дойдоха ми кубинките,ама...не съм очарована Confused И без една жълта връзка, ooooh! Двете черни добре че са навързани по кубинките,щото сигурно и без тях щяха да са Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 5 658
Атти , отговарят си на номера, според мен. Нося 39 и поръчах 39. Малко ми стяга на малкото пръстче, но мисля, че ще се поотпуснат. Сега ги обух, за да видя как са на носене. Понеже вкъщи сме с теракот, установих, че тока много се хлъзга. На няколко пъти кракът ми "избяга" встрани. Но аз съм си и малко спъната  hahaha . Подметката се държи по-стабилно и не се пързаля. Като качество ... За цената от 19,50лв, според мен са добре (е, аз ги мислех още като бяха 39лв., но не ми се прежалваха тези пари за изкуствена кожа) Crazy. Общо взето биват, но с уговорката, че аз почти не нося ток и ще ги нося от дъжд на вятър.  Blush Ще ги снимам след малко.
       
Благодаря ти за изчерпателното инфо   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 372
На тези дънки ще може ли размери Praynig И най-вече ме интересува дълбочината

# 23
  • Мнения: 161
http://www.miniprix.bg/produkt/82294/ днес получих само това, много готина, обаче ми е огромна, а поръчах моят размер. Много моля, ако някой има 36 номер да ми измери колана, всички етикети са изрязани, даже и този с номера. Мисля, че са ми изпратили по-голям размер и искам да знам дали има смисъл отново да поръчам 36, защото 34 няма.

# 24
  • Мнения: 525
За сега само се записвам, че при тези условия...............ще видим.

# 25
  • Мнения: 3
Запис в новата темичка, благодаря   bouquet
Аз вчера получих роклята за малката, страхотна е . Отговаря си на размера, много изпипана и с хубава подплата отдолу.

# 26
  • Мнения: 519
запис да ви следя. Тъкмо харесах сайта,че е без заплащане на доставката и хоп промениха правилата Tired Все пак успях да се запиша с поръчка от преди 3 дни и безплатна доставка Peace

# 27
  • Мнения: 659
Чакам ЛЪВИЦА тогава да каже, че моя прасец е 35см  а на дъщерята 29см. Но като ги гледам сега много е възможно да са си 41 см широчки изглеждат Tired

Уф, ти за прасеца говориш, а аз си мисля за глезена  ooooh! Прасецът наистина може и да е толкова. И моят е 35 см., но аз планирам да ги нося с дънки вътре, така че ми е ОК този размер.

А аз да помоля ЛЪВИЦА да измери стелка  Praynig Дали е вярно описанието, че поръчах 39, при условие, че съм между 38 и 39. Ботуши по принцип 39 вземам, ама да знам, ако са уголемени, да поръчам 38.

Дано не съм се забавила много с отговора,но бяхме навън досега.Според мен си отговарят точно,моите са 40,стелката им е 26 см.По принцип съм по-скоро 39,но за ботуши залагам на 40 обикновено.Прасеца го мерих също сега,наистина е 41 см,аз също с дънки смятам да ги нося  Peace Ако искате и снимки ще ви кача,но малко по-късно,че трябва да слагам детето да спи.

# 28
  • на земята
  • Мнения: 4 097
 vanyia, за какви условия става въпрос  newsm78

# 29
  • Мнения: 435
aniK, за съжаление не попадам в намалението, освен ако някоя мила русенска дама не ми услужи с адреса си. Mr. Green
Да дам и аз отчет:
Получих си Кубанасите 37 номер и ми стават идеално. Единствено са ми изпратили много тъмнокафяво, а аз имам спомен, че поръчах светло... Rolling Eyes
Тази много плътна и хубава, отговаря си
 - Esprit.
 - също ми хареса.
- Тези S'Oliver, са страхотни, но за съжаление 34 номер ми е голям. Rolling Eyes Но май ще ги оставя и ще ги стеснявам!
, тази е много тъничка май ще я връщам.
 - Бершка, много ми хареса, отговаря.
- Тази е много готина, но ми стои странно, много е тясна долу и ще я връщам. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт