Е-бирария 10 малки езиколюбителчета - тема юбилейна :)

  • 14 975
  • 733
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 3 736
Изпаднах аз в размишления, драги мои. Бива ли, значи, на британски fanny да е предник, а на американски - задник? Не, наистина, бива ли? Човешко ли е?

# 451
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
някакво нещо като мусче с лешници... май...
ахааа, мерси Hug

# 452
  • Мнения: 3 784
Апокалиптик, честито!   bouquet  bouquet  bouquet Все такива включвания да има!

Изпаднах аз в размишления, драги мои. Бива ли, значи, на британски fanny да е предник, а на американски - задник? Не, наистина, бива ли? Човешко ли е?


Не е човешко, колега, никак, британско и британско колониално е. Да не сте слушала Дъ Пенис Сонг на Монти Пайтън, че са ви нападнали такива размишления?

# 453
  • Мнения: 3 736
А, не, Misfits гледах.  Mr. Green

# 454
  • Мнения: 3 736
Другари-езиколюбчета, редиците ни се увеличиха със Самуил Розин, 2,300 гр., с добър апетит. Майката-героиня праща поздрави на всички, викам да му пийнем за попътен вятър в тоя скапан, свински живот.  Mr. Green

# 455
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Урааа! Живи и здрави да са ни! Прекрасно име са му избрали!   ura

# 456
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Ю мийн, наш Розин?! ЕХА!!!!

Да им е жив и здрав и много да ги радва и да ги оставя да спят! Наз-дра-ви!

# 457
  • София
  • Мнения: 5 658
Йееее, каква хубава новина! Да е жив и здрав младият г-н Розин, да яде и да спи, колкото му се полага, а на мама Рози пожелавам бързо възстановяване и здрави нерви   bouquet

# 458
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
О, каква прекрасна новина!
Да им е жив и здрав! Чудесно царско име са му избрали. Много да ги радва и малко да ги ядосва за баланс.
На Розето пожелания с повече хладнокръвие да посрещне това, което им предстои да преживеят двамата заедно  smile3541

# 459
  • Мнения: 2 040
Живи и здрави да са цялото вече пораснало семейство!  Hug

в тоя скапан, свински живот.  Mr. Green
Ти си същ извор на позитивизъм  Mr. Green

# 460
  • Мнения: 3 736
Е как? От мен винаги струи оптимизъм и всемирна благост.  Mr. Green

# 461
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ихаа, честит Самуил на Розето, да расте щастлив и обичан  ura

# 462
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 784
Честита нова работа на Апокалиптик! Да й носи удовлетворение, пари и да й спори!

Честит малък момък на Розето! Да папка, да слуша умерено и много радост да им носи! А на мама бързо възстановяване! Hug

# 463
  • София
  • Мнения: 6 219
Тамън прочетох в друга тема! Честит Розин мамин син Самуил! Прекрасно име! Стискам всичкото палец да е родила леко и бързо да се възстанови! Няма по - хубава новина от тази днес!

# 464
  • Мнения: 6 493
Оле , разтреперих се от вълнение ! Честит малък слънчо на Розето! Да е жив и здрав и много да ги радва !  Hug

И в оптимистичният дух на Пуци и аз да кажа : Розе ще видиш ти сега едни песни и танци на народите    Laughing  Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт