Бебеправене тема 20 - В зимните студени дни, действаме усилено за две черти!

  • 16 958
  • 745
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 81
Криси от тук http://www.remedium.bg/?page_id=27&record_id=101454
трябва да се регистрираш, да го поръчаш и те ще ти се обадят. На мен ми се обадиха след 10 мин и така утре ще е при мен с Еконт

# 616
  • Мнения: 1 846
Момичета след като изгледах предаването изчетох и половината интернет пространство за този Див Ямс - на няколко места момичета бяха писали много положителни резултати след приемането му. Реших и аз да го пия. Поръчах си го дори, спирам всички други лекарства освен ФК и от утре (утре ще пристигне) започвам да го пия. Сигурна съм, че всичко при мен се явява от ПКЯ - дано да има резултат  newsm17 newsm17 newsm17
П.С от всички тези синтетични витамини и хормонални терапии си мисля, че само ще си увредя черния дроб
Аз не се чувствах добре с този крем, може и да не е от него но все пак дивия ямс е прогестерон. Ако не сте се изследвали и нямате нисък прогестерон не го купувайте. Само затова се задържах, в темата за да пиша. Това си е хормони маракар и уж не изкуствени. Ако не са изкуствени, кое ги прави естествени като пак са консервирани за да във формата на крем. Напълно безвредни неща няма. А и това, че нещо действа добре на някой не означава че за всеки е правилно лечение.
Надявам се да сте разбрали какво искам да кажа-напиша.
Лек ден от мен излизам за малко.

# 617
  • Мнения: 2 022
Ивче, стискам палчета за пред докито!  Praynig Всичко ще е наред! Ако пак те върнат, значи няма повече да ходиш  Wink Не ти е писано....
Ти ще видиш каква съм смешна, женО!  tooth Ни мЪ ИдосвЪй  smile3516
Дани , ти пък в това лошо време днес, къде беше та не написа нищо? newsm78

ВЕСЕТО ще направи новата темичка...нали, Веси?
Хайде: Празниците идват!... Коледа е тука!... А в тумбака бебо чука, чука...  smile3503
Каква съм Деса-поетаса!!!  Flutter

/.....уха 6 отговора се написали, додето се вЪключа  ooooh!/
Да се чете преди 6 отговора! Ясно?

# 618
  • София
  • Мнения: 8 131
Ще я направя. Леле, колко сме бързи: 1 тема - 1 седмица.

# 619
  • Мнения: 2 022
ТенкЮ, ВесHug
Бързо се изписва темичката, защото станахме голяма компания. Лошо няма, защото повече информация се обменя....ама бива вече една по една да се изнизваме към по-горно ниво....иииии СТАРТ!

# 620
  • Мнения: X
Пишете сега, че после... като дойдат бебетата, няма да има време.  hahaha

# 621
  • Мнения: 218
Този крем Moon rise го имам и аз. Сестра ми ми го даде след като забременя. Каза, че се е мазала с него седмица - две преди О. После се спира. Проблема е , че все забравям да го ползвам. До сега вземах само фолиевата киселина. След прегледа с доки ми каза да вземам и Омега 3. И...вече с крема ми идват в повече  Laughing Пропускам го. Но ако на 5.12 ми дойде, ще започна да го ползвам по-сериозно. Иначе днес ми е излязъл резултата от цитонамазката и съм много изумена -  I ва група.
Вече 10 години все съм II -ра група, но този път резултата ме зарадва много. На 6.12 милото има имен ден и си мисля да го зарадвам с 2 черти  Grinning Дано не ми се провалят плановете.

# 622
  • Варна
  • Мнения: 1 879
LemOn-че, ако се съмняваш в резултата от цитонамазката - повтори я. Лично аз държа да ми го гледа все един и същ патологоанатом, в който съм сигурна...
Но дали е I-ва или II-ра... ако няма някакви предписания - няма страшно...

# 623
  • Мнения: 2 022
Лемон, прости невежеството ми  Embarassed....за какво е този крем, къде се маже?  Embarassed Уф, че съм....
Честита цитонамзка!  Wink Hug  

# 624
  • София
  • Мнения: 8 131
И на мен ми стана чудно за този крем.
Ох, не знам какво става, ама днес съм озверяла от глад. О. ли е М. ли е, ама е страшно чудо!

# 625
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета!
Ако позволите, да взема и аз да се запиша при вас  Simple Smile Отдавна ви следя, но чак сега се престраших  Simple Smile Желая от все сърце успех на всички тук и много пухкави бебочета newsm32

# 626
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Sweet November, добре дошла...
Имаше един прекрасен, но много тъжен филм с това име...


# 627
  • Марс
  • Мнения: 102
Дани, аз НЕ чакам на 15 декември. Много съм ангажирана, но винаги намирам време да ви чета. По-рядко пиша.
Добре дошли на новите момичета! Не се задържайте дълго.
Хайде мамчета.... Декември наближава.... Зарадвайте ни с коледни двойни чертички....

# 628
  • Мнения: 218
Kristisha беше публикувала линка към него http://www.vodorasli.com/moon.htm
По принцип балансира хормоните и по- специално прогестерона. Съдържа този див ям, за който стана дума по-горе и в разговора от "На кафе". Не знам как точно ще ми повлияе на мен, но следващия месец ще съм по- упорита. Иначе се прилага според указанието на крема от вътрешната страна на бедрата, гърдите и също от вътрешната страна на ръцете(трицепса).

# 629
  • Мнения: 1 073
Аз докато се чудя дали да запиша час или не при док. реших да и звънна. Обясних и ситуацията и тя каза, че след като миналия месец ми е бил 44 дни цикъла има някаква, малка, но някаква вероятност за бременност, но ме посъветва да взема дуфастон. 2т. х 1 на ден за 3 до 5 дни. Но аз мисля да го взимам 3. Дори и да има бременност нямало да навреди. И ако ми дойде да отида да ме види до 10 дни след първия ден М. Напомних и за задържания фоликул и пак ме успокои, че не е никакъв фактор и че не я притеснява.
Не се бавих хич- купих Дуфастона и вече изпих първата таблетка.

Общи условия

Активация на акаунт