Математически турнири - 19

  • 80 320
  • 750
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 19
Абе на мен нещо ми се появяват тези от миналата година...вие с какъв браузър сте (някъде из темата пишеше че Мозила и Хром не ги четат...) Благодаря предварително  bouquet

# 196
  • София
  • Мнения: 3 824
Абе на мен нещо ми се появяват тези от миналата година...вие с какъв браузър сте (някъде из темата пишеше че Мозила и Хром не ги четат...) Благодаря предварително  bouquet
Изтрий си кеша на браузера
Това са новите резултати:
Цитат
РЕЗУЛТАТИ КМС 2012
Наградените ученици ще бъдат обявени след петък 21.12.2012г.
в 125 СОУ кабинет 402 в дните:
...

# 197
  • София
  • Мнения: 7 673
Защо са ги дали по азбучен ред в pdf?
Сега трябва да чакаме 21.12, за да ги подредят.
Редактирам се. В сайта на 119-то са в Ексел.  Peace

Последна редакция: ср, 12 дек 2012, 21:33 от *Ирина*

# 198
  • Мнения: 107



четвърта част

третокласници

Софийски математически турнир 2012/2013
Тържественото награждаване  на 12.12.12 г. (сряда)  13 ч. в залата на Еврейския културен дом (бул.”Ал. Стамболийски” №50)

# 199
  • София
  • Мнения: 4 033
M8M8, благодаря за видеото!!!  bouquet

От мен малко снимки от награждаването днес:

http://dox.bg/files/dw?a=23e6e9d576

Danybon, ако решиш ги качи и тях във ФБ Simple Smile Или линка, ще е валиден до 26.12. Специално заради теб сглобих апарата накрая и се радвам, че те видях наживо Peace

# 200
  • София
  • Мнения: 768
 Shocked  Почти половината от участниците в 125-то са 1-ви клас.  Crazy

Браво на До , отново е на първо място сред 4-ти клас.  Grinning

# 201
  • Мнения: 20
Някой знае ли защо ги няма децата от ПЧМГ и СМГ? Къде може да има друга обща класация за КМС?

# 202
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
И аз това се запитах - защо няма деца от там. Възможно ли е да го считат за нисък клас състезание и просто да не ходят??? Както спортистите не ходят на турнири, които считат за слаби за тяхното ниво.

# 203
  • Мнения: 107



шеста част

петокласници

Софийски математически турнир 2012/2013

Тържественото награждаване  на 12.12.12 г. (сряда)  13 ч. в залата на Еврейския културен дом (бул.”Ал. Стамболийски” №50)

Последна редакция: ср, 12 дек 2012, 21:41 от M8M8

# 204
  • Мнения: 20
И аз това се запитах - защо няма деца от там. Възможно ли е да го считат за нисък клас състезание и просто да не ходят??? Както спортистите не ходят на турнири, които считат за слаби за тяхното ниво.

Доста деца бяха на състезанието, вероятно е пропуск на организаторите, малките класове от "Питагор" ги има в класирането.

# 205
  • Мнения: 939
Някой знае ли защо ги няма децата от ПЧМГ и СМГ? Къде може да има друга обща класация за КМС?
Децата от математическите гимназии са с отделно класиране на КМС и ВМС (великденското). Поне за София това е така от поне 5 години. Гледам, че варненци имат различно мнение и представителите на "П.Берон" са в общото класиране.

Отделното класиране се коментира доста преди n на брой страници в темата, така че предлагам да не го захващаме пак  Peace

# 206
  • София
  • Мнения: 164

на сайта на 119-то също са качени резултатите - в ексел са така че може да ги сортирате.
на втория шит ако не бъркам са резултатите на смг / пчмг

http://www.119sou.com/

# 207
  • Мнения: 211

Супер! Много благодаря!   bouquet

# 208
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Обсолете, аз поне съм в темата от 2-3 дни и наистина няма как да се изчетат всички теми досега. Тази я четох уж като се включих, но това с отделното класиране ми е убягнало да го има или съм го пропуснала като инфо.
Колкото до мнението ми - за или против - мога да изкажа мотиви и за и против, така че коментара ми ще е съвсем кратък.
От една страна съм за, защото е състезание по математика и има логика да са заедно.
От друга страна децата от математическите гимназии са един вид "професионалисти" в математиката, докато другите могат да бъдат разглеждани като "аматьори" и е логично да са в различни класирания. Както в спорта има турнири за професионалисти и турнири за аматьори и не аматьорските не се допускат професионалисти. Обратното е по-допустимо да се случи.
Май второто за отделни класирания ми е по-логичното, особено предвид че доколкото разбирам има доста други състезания, където са в общо класиране.


П.П. Благодаря за линковете. Ей тия от 119 до преди по-малко от час ги нямаше още резултатите. Изненадаха определено.

# 209
  • София
  • Мнения: 387

на сайта на 119-то също са качени резултатите - в ексел са така че може да ги сортирате.
на втория шит ако не бъркам са резултатите на смг / пчмг

http://www.119sou.com/

А някой ще подскаже ли как се сортираха ? Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт