Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 15

  • 56 803
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2
Здравейте! Някой да е поръчвал велосипед (но не детски, а за спортен за голям човек) от Amazon?

Когато няма директна доставка до Б-я ползвам една фирма която прави доставки от Англия до България за 1,70 лв кг. А когато е в по-големи кг правят отсъпка, като ги помолиш. Ето сайта
uktop.bg Аз лично съм доволен от тях!

# 721
  • Мнения: 399
Когато няма директна доставка до Б-я ползвам една фирма която прави доставки от Англия до България за 1,70 лв кг. А когато е в по-големи кг правят отсъпка, като ги помолиш. Ето сайта
uktop.bg Аз лично съм доволен от тях!
Фирмата превозвач не е ли http://uktobg.com/ , искам да попитам, как сайтове като амазон ще ги накарате да напишат вашето ID/това е изричното желание на този превозвач/ - питам защото искам да сменя превозвача и този е с доста изгодни цени, за да знам как се процедира, ако някой го ползва.

# 722
  • Мнения: 3 154
Здравейте момичета!
Искам да си пусна до България една поръчка, че не ми се чака превозвач, но се колебая, защото нещата са 8 бр, но са леки - само гащи и сутиени, та като пробвах колко ще струва - ми даде стандартната доставка 6,10 паунда. Въпросът ми е, има ли опасност, след като пусна ордера, да ги   разделят на две да речем и да ми тръснат още една доставка, ъм? newsm78
На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Ей те това ми е тежкия проблем   Mr. Green

# 723
  • Мнения: 3 642
sis аз също ползвам уктобг и също съм доволна от тях, няма проблем да напишеш ID номера
Banshee не ми се е случвало подобно нещо, но аз рядко пускам до БГ, само ако е нещо по-тежко. Според мен всички плащания се виждат в момента на поръчката не мисля, че могат да ти начислят нещо допълнително дори да ти ги разделят в няколко поръчки.

# 724
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!
Искам да си пусна до България една поръчка, че не ми се чака превозвач, но се колебая, защото нещата са 8 бр, но са леки - само гащи и сутиени, та като пробвах колко ще струва - ми даде стандартната доставка 6,10 паунда. Въпросът ми е, има ли опасност, след като пусна ордера, да ги   разделят на две да речем и да ми тръснат още една доставка, ъм? newsm78
На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Ей те това ми е тежкия проблем   Mr. Green
Не. Няма такава опасност. Колкото си пише на фактурата - толкова. Случвало ми се е една поръчка от 5ч. обувки да я разделят на 4 пратки. 8.30 беше доставката и толкова си остана.

# 725
  • Мнения: 3 154

Благодаря anbibian, Toschi Hug , ще помисля още малко и ще пускам ...  
докато чакам  javari  дa направят читаво намаление, паричките лека-полека  отиват в разни други посоки Confused

# 726
  • Мнения: 399
sis аз също ползвам уктобг и също съм доволна от тях, няма проблем да напишеш ID номера
Благодаря за включването и ще те питам тук, за да не питам в темата за превозвачите. Къде го въвеждаш и като им разгледах сайта, всяка пратка ли трябва да се описва, която чакам да получа. Пазарувам доста и в ибея, и това ми се струва пряко сили или аз нещо не съм дочела. Още веднъж се извинявам, че си задавам в тази тема въпроса.

# 727
  • Мнения: 189
sis аз също ползвам уктобг и също съм доволна от тях, няма проблем да напишеш ID номера
Благодаря за включването и ще те питам тук, за да не питам в темата за превозвачите. Къде го въвеждаш и като им разгледах сайта, всяка пратка ли трябва да се описва, която чакам да получа. Пазарувам доста и в ибея, и това ми се струва пряко сили или аз нещо не съм дочела. Още веднъж се извинявам, че си задавам в тази тема въпроса.

На сайта им има много добро видео и примери какво трябва да се напраи, трябва ли някой друг да чете и гледа вместо вас? (извинявам се ако прозвучи грубо но е очевадно как се прави и са го обяснили стъпка по стъпка та чак и с видео)

# 728
  • Мнения: 399

На сайта им има много добро видео и примери какво трябва да се напраи, трябва ли някой друг да чете и гледа вместо вас? (извинявам се ако прозвучи грубо но е очевадно как се прави и са го обяснили стъпка по стъпка та чак и с видео)

Опа, пропусни след като не искаш да четеш, така се прави по принцип. И дишай дълбоко, няма нужда от толкова нерви.

# 729
  • Мнения: 685
Banshee, пусни си ги до превозвач, освен ако не ги бързаш прекалено Wink ...

Аз днес получих поръчката, която направих благодарение на идеите на Чоколина (Чоки   bouquet ), след като тя беше писала, че има намалено бельо...дойде ми с превозвач+нов акаунт за -20%  Mr. Green
Екстра са ми като размер, доволна  Hug

# 730
  • Мнения: 547
anny_, тези -20% за първа поръчка от акаунт ли са или за първа поръчка на дрехи от акаунт?

# 731
  • Мнения: 685
Констенурче, на първа поръчка от сектор дрехи, обувки, бельо..такива разни, само правиш нов (пореден)акаунт и искаш кода от линка...само дето не го пазя, но и аз го търсих онзи ден, писах 20% амазон ваучери и излиза в гугъл.  Hug

# 732
  • Мнения: 659
anny_, тези -20% за първа поръчка от акаунт ли са или за първа поръчка на дрехи от акаунт?

Само за дрехи и обувки важи,не е задължително да ти е първа поръчка.И да имаш други поръчки от акаунта,пак можеш да се абонираш и да си го ползваш кода  Peace
Ето линка:
http://www.amazon.co.uk/b?ie=UTF8&node=1597067031

# 733
  • Мнения: 367
ronicat мерси за отговора,за жалост не съм от София,но ще търся по сайтовете. Peace
За апаратите незнам този дали е пускан,доста е намален
http://www.amazon.co.uk/Omron-Basic-Upper-Pressure-Monitor/dp/B0 … g_bs_drugstore_11

# 734
  • Мнения: 3 154
Banshee, пусни си ги до превозвач, освен ако не ги бързаш прекалено Wink ...

Аз днес получих поръчката, която направих благодарение на идеите на Чоколина (Чоки   bouquet ), след като тя беше писала, че има намалено бельо...дойде ми с превозвач+нов акаунт за -20%  Mr. Green
Екстра са ми като размер, доволна  Hug
Честито - със здраве да се носят Simple Smile (бързичко са дошли). То и аз така благодарение на вашите идеи се насадих  Mr. Green хич да не бях видяла линковете Laughing

Е, не ги бързам,  но ...  пратих вече едно-друго към превозвача  Wink, а тази е най-голяма, най-скъпа и последна (надявам се Mr. Green), та ми се искаше да ги разпръсна малко, че от Г.  ходи да ги взима мъжът ми и може да му се видят малко множко, а не мене малко нанагорно да ми се види  ooooh!
бтв. А има ли ограничения за броя акаунти?  Laughing  Wink

Общи условия

Активация на акаунт