БЯЛ СПИСЪК на лекарите - гр. София

  • 873 387
  • 1 479
  •   1
Отговори
# 1 290
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Препоръчвам д-р Калин Видинов от болница Софиямед - специалист по ендокринна и гръдна хирургия.
Страхотен професионалист и човек, имащ лична загриженост към всеки пациент дори след изписване от болницата.
+1

# 1 291
  • Мнения: 59
Здравейте!
Едва ли ми е точно за тук въпроса, но не намирам по подходящо място.
Някой знае ли как работи онлайн консултацията по документи, която Токуда предлагат?
В смисъл аз виждам какво трябва да прикача, но мисълта ми беше по-скоро доколко е ефективна като начално мнение разбира се, заплаща ли се нещо, обаждат ти се или ти пращат информация, и т.н.?

Предварително благодаря!
Всъщност работи само като форма за предварителна регистрация, това което се случва е, че ти се обаждат да си запишеш час. Никой не гледа документите предварително. Поне при мем така стана миналата седмица като исках консултация с неврохирург.

# 1 292
  • Мнения: 1 378
Здравейте!
Едва ли ми е точно за тук въпроса, но не намирам по подходящо място.
Някой знае ли как работи онлайн консултацията по документи, която Токуда предлагат?
В смисъл аз виждам какво трябва да прикача, но мисълта ми беше по-скоро доколко е ефективна като начално мнение разбира се, заплаща ли се нещо, обаждат ти се или ти пращат информация, и т.н.?

Предварително благодаря!
Всъщност работи само като форма за предварителна регистрация, това което се случва е, че ти се обаждат да си запишеш час. Никой не гледа документите предварително. Поне при мем така стана миналата седмица като исках консултация с неврохирург.
Благодаря!
Така и предположих. Значи няма особен смисъл, по-добре директно да си запиша час Simple Smile

# 1 293
  • Мнения: 10 210
Д-р Цветанов, ангиолог в Болница Токуда. Прекрасен професионалист и човек с топло сърце, истински комплимент за българската медицина.
https://acibademcityclinic.bg/tokuda/lekari/detaili/d-r-cvetomir-cvetanov

# 1 294
  • Мнения: 115
Здравейте,
Моля да ми препоръчате добър ендокринолог и добър гинеколог в гр. София.
Благодаря Ви предварително. Simple Smile

# 1 295
  • Мнения: 4 671
Момичета, моля за добър ревматолог в София. Спешно е!
Благодаря!

# 1 296
  • Мнения: 19 687
Котов и Стоилов (в Иван Рилски).

# 1 297
  • София
  • Мнения: 12 408
Здравейте,
Можете ли да препоръчате добър пулмолог в София?

# 1 298
  • Мнения: 4 671
Здравейте,
Можете ли да препоръчате добър пулмолог в София?
В Токуда в педиатрията преди работеше д-р Веселина Кендерова - много добър пулмолог. Мисля, че и възрастни преглежда. А май имаше някъде и частен кабинет. Потърсете я.

# 1 299
  • Мнения: 85
Здравейте, можете ли да препоръчате добър педиатър в 10 ДКЦ/6 ДКЦ или в 3та градска(кардиологичната болница)? В Люлин също - ДКЦ “Софиямед” - Люлин е вариант.

Последна редакция: пн, 26 сеп 2022, 17:07 от nikolova91

# 1 300
  • Мнения: 144
Здравейте,
Моля да ми препоръчате добър ендокринолог и добър гинеколог в гр. София.
Благодаря Ви предварително. Simple Smile

Препоръчвам д-р Емил Начев за ендокринолог и д-р Мариана Савчева като гинеколог, винаги са били изключително добри и точни в диагнозите си с мен и мои близки.

# 1 301
  • Мнения: 3 157
Здравейте,
Можете ли да препоръчате добър пулмолог в София?
В Токуда в педиатрията преди работеше д-р Веселина Кендерова - много добър пулмолог. Мисля, че и възрастни преглежда. А май имаше някъде и частен кабинет. Потърсете я.
Здравейте,имате ли координати на въпросния кабинет?Излиза единствено кабинета в Токуда.

# 1 302
  • Мнения: 1
Здравейте дами, можете ли да ми дадете повече информация за цените при д-р Николай Николов  от Ева Виталис. Търся информация, къде ли не и нищо не откривам, а на телефона, който е даден или не ми вдигат или е заето.
Знам, че въпросът ми не е за тук, но вече не знам, къде да питам.
Благодаря на отзовалите се!

# 1 303
  • Мнения: 13 545
Здравейте дами, можете ли да ми дадете повече информация за цените при д-р Николай Николов  от Ева Виталис. Търся информация, къде ли не и нищо не откривам, а на телефона, който е даден или не ми вдигат или е заето.
Знам, че въпросът ми не е за тук, но вече не знам, къде да питам.
Благодаря на отзовалите се!
Е, от първото обаждане ми вдигна точно доктора. 55 лв. първичен преглед.

# 1 304
  • Мнения: 4 671
Здравейте,
Можете ли да препоръчате добър пулмолог в София?
В Токуда в педиатрията преди работеше д-р Веселина Кендерова - много добър пулмолог. Мисля, че и възрастни преглежда. А май имаше някъде и частен кабинет. Потърсете я.
Здравейте,имате ли координати на въпросния кабинет?Излиза единствено кабинета в Токуда.
И аз сега виждам, че преглежда май само в Токуда. Тя работи и горе в отделението, така че ако споменете, че искате тя да ви прегледа, тогава слизаше от Педиатрията. Платено, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт