Over the rainbow

  • 78 223
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 165
Запис с един пич, който отскоро ми е голям любимец



Джим Патсънс.

# 16
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз пък сега разбирам за Уентуърт, пропсала съм го този момент. Но сега вече ми е по-симпатичен.  Grinning

# 17
  • Мнения: 9 144
Юън и Кралят на Ването в http://www.imdb.com/title/tt0120879/



Скрит текст:

Последна редакция: нд, 30 дек 2012, 00:43 от Бумър

# 18
  • София
  • Мнения: 3 581
Щом може певци

# 19
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
О, Фреди колко го обичам, не е истина, че и без малко да се родим на една и съща дата, баща ми също му е фен(сигурно ми е по наследство) и е много горд с това, все едно има заслуга.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 9 144
малко звук и вижуал по темата  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 6 219
Бях много малка, обаче помня идеално концерта в памет на Фреди, когато почина. Легенда е той!

# 22
  • Мнения: 9 144
още музика

# 23
  • Мнения: 9 144
Ооооо кой ще си има бебе?  Party   Сафрон Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2182397/Saffron-Bur … st-Hollywood.html

На всички снимки около нея е последната и приятелка





# 24
  • Мнения: 945
Каква готина тема Grinning
Аз много харесвам Порша и Елън Peace
Да питам нещо - някой чел ли е тази книга, хвърлила съм и око, чудя се ...

                                                       

# 25
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Сега ме осени за едни мои статии, които бях писала, но понеже може да се счете като реклама на блогове(от които нищо не печеля , но все пак) да предупредя отсега, че това са линкове към постове в блогове, които аз съм писала, и ако не желаете, може да не щракате на тях. Едната - Любими гей двойки, писах миналата година, като си започнах блога, а другата - Еднополовите двойки и отглеждането на дете, писах за един детски блог, там има и списък на известни еднополови двойки, които са и родители. А тук и една анкетка, която бяхме пускали след статията.

И за добро утро и да не съм без снимка, поздрав с една друга любима двойка от сериал - Линдзи и Мелани от Queer as Folk, американската версия.

# 26
  • Мнения: 9 144
Здрасти Изма  Hug

И аз се чудя да я чета ли   Thinking

Наскоро прочетох биографията на Порша, хареса ми много, дава гледната си точка за Холивуд, има готини спомени от снимките на Али и основното - проблемите и с булимията и анорексията... Клюките бяха набързо съвсем накрая... Много интересно четиво. Ако някой я иска да пише на ЛС


Мерси Роис   bouquet


Красота

# 27
  • София
  • Мнения: 6 219
А, кой е имал проблеми с булимия. Порша ли? или Калиста?

Между другото по някой от каналите върви Али Макбийл обаче не помня по кой.

# 28
  • КиТ
  • Мнения: 2 490

И тази ли  Shocked Shocked Shocked Бум престани да ме шокираш  Crossing Arms

# 29
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 399
Oo, Порша я харесвах повече от Али! На времето си мислех, че с такова име не може да не и е заложена известността, много ми харесва как звучи - Порша де Роси!

 Уентуърт? Рили? Блазе им на гейовете. Хич няма и да се пробвам да го връщам, който мъж е пресекъл, не се е върнал. Кой бяга от хубавкото  Mr. Green Само ако може да го видя в действие  Heart Eyes

Фреди го обожавам! Милия, вярно твърде много любов го уби.

Бум, благодаря за темата  Hug

Общи условия

Активация на акаунт