За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 35

  • 30 806
  • 788
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 627
Angel_Dust голямо благодаря за съветите. HugВеднага скрих бананите,че като ги види и веднага иска. Simple SmileТя е на АМ.Ще и направя и чай,дано го пие.Наистина добре,че сте вие тук,много помагате  bouquet

# 766
  • София
  • Мнения: 44 349
Тя е мъничка, не знам как ще й дойдат джоджен/мента чайове, може би по-добре шипков или ако пробваш зелените по-лекички ги прави...
Обикновенно  хуманата действа наистина чудесно. Ако я приема махни за няколко дни нормалното АМ и давай само хумана, щом обича банани вероятно ще й хареса.

# 767
  • София
  • Мнения: 627
Пратих да купят шипки и хумана и дано поне малко се запече,и пак ще пиша. Hug

# 768
  • Мнения: 943
Момичета здравейте , не съм писала отдавна , но това не значи , че не сме все болни Tired
Искам сега за пролетното време да и стабилизирам имунитета
Какво ви е мнението за марсианиците...кое е най-добре(сироп , хапчета) колебая се м/у Коластра или Марсианци newsm78 така или иначе мисля май и двете да взема
Спраях се на тези , пише , че не са за деца под 3г.моята е на 2г. и 10м. харесах ги защото имат пребиотици  , а куклата ми има големи проблеми с храносмилането , не е голям проблем 2 месеца нали
http://www.multipharm.eu/product/1108/marsiantsi-s-prebiotitsi-v … i-prastcheta.html

Ще се радвам на всякакви коментари.

# 769
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета здравейте , не съм писала отдавна , но това не значи , че не сме все болни Tired
Искам сега за пролетното време да и стабилизирам имунитета
Какво ви е мнението за марсианиците...кое е най-добре(сироп , хапчета) колебая се м/у Коластра или Марсианци newsm78 така или иначе мисля май и двете да взема
Спраях се на тези , пише , че не са за деца под 3г.моята е на 2г. и 10м. харесах ги защото имат пребиотици  , а куклата ми има големи проблеми с храносмилането , не е голям проблем 2 месеца нали
http://www.multipharm.eu/product/1108/marsiantsi-s-prebiotitsi-v … i-prastcheta.html

Ще се радвам на всякакви коментари.

С "Марсианци" имаше нещо гнило  Thinking Съдържаха нещо забранено, май. Чукни в Гугъл, че нямам никакво време да потърся  Hug

# 770
  • Мнения: 5 393
Гентамицинът ще утрепа де що има в стомаха, включително и полезните...

Не е така, колкото и да е странно.


На мен лекарката на детето ми го е казвала, когато му е изписвала прием през устата, затова го пиша.

# 771
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Явно нещата са противоречиви с гентамицина. Лекар ми е казвал, че помага на някои хора на други не. А една аптекарка като ме пита за какво е (и аз не бях чувала мъжо тогава ме прати), че не е чела нито чувала да действа и как точно. Факт, че на мъжа ми това помага, но как точно не знам. На децата до момента не ми се е налагало.

Евитa, най-добре го обсъди с лекаря на детето това даване на каквото и да е допълнително. Моето мнение е най-добре нищо което не се налага. Единствено съм за мед, ако си го въвела това би я подсилило. Аз на драго сърце бих го давала, но моите не искат мед бягат от меда сякаш е отрова  Tired

Имам и аз един въпрос ако сте чували нещо подобно, мисля че открих дразнителя на нашата както аз я наричам "алергична" кашлица. И той се казва Рибчо, имахме това покашляне миналата зима мислех че е алерген в яслата и изобщо не ми направи впечатление, кога сме го спрели и кашлицата кога е отшумяла. Спря някъде пролетта. Но сега се впечатлих, децата ми цяла зима не са кашляли, почвали са хреми които с хомеопатия сме стопирали и толкова. Преди месец реших да включа Рибчо по време на грипа малко да ги подсиля и това покашляне пак се появи, бях на тръни всеки момент да почнат сополи и Т (някак дълго ми се стори, но така мислех). Преди седмица се отплеснах и няколко дни изобщо забравих да давам каквото и да е. Тази кашлица отшумя ей така от нищото, тази сутрин си дадох сметка за това отваряйки шкафа за друго видях блистера и се сетих за пропуска а преди няколко дни се радвах че не я чувам вече. Чудя се сега дали действително това е бил дразнителя друго не сме променяли, как мислите?

# 772
  • Мнения: 2 677
Здравей, Евита  Hug
Вкъщи сме много доволни от продуктите на Аквасорс - те са първите изкарали коластра на пазара и тяхната е една от най-качествените. Пробиотиците им също са много добри. Марсианци имат прекалено много химия, не бих ги давала  Peace
desitoo, възможно е - много лекари вече съветват да се избягва рибеното масло заради замърсяването на моретата. Нашата алтернатива е Есенциални мастни киселини с изцяло растителен произход(студено пресовани масла) - на капки са и децата ги харесват.

# 773
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Ще помисля над въпроса съвсем сериозно за другата зима, тя тази си замина почти  и към момента не виждам причина да започваме каквото и да е. Благодаря за идеята   bouquet

# 774
  • Мнения: 275
Здравейте имам въпрос относно Коластрата. Ако някоя мама знае моля да ми каже от каква възраст може да се дава и дали става за бебета, че и на двете им е много слаба имунната дистема да не говорим за бебка, която вчера изведох на разходка и днес е със сополи. Дали ще помогне да и засиля имунната система.

# 775
  • Мнения: 2 677
Само коластрата е добро средство за поддържане на имунитета при здрави деца, иначе е добре да се включат и други продукти  Peace

# 776
  • Мнения: 943
Взех коластра на Пробиен с пробиотик , имаше само два вида в аптеката и се спрях на нея заради пробиотика в нея.Взимали ли сте я.

# 777
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Здравей, Евита  Hug
 Нашата алтернатива е Есенциални мастни киселини с изцяло растителен произход(студено пресовани масла) - на капки са и децата ги харесват.
Фата Моргана,те също ли са продукт на Аквасорс ?
Напиши  нещо повече за тях или линк ако може.

Ще трябва нова тема,да не ни заключат......

# 778
  • Мнения: 646
Момичета здравейте , не съм писала отдавна , но това не значи , че не сме все болни Tired
Искам сега за пролетното време да и стабилизирам имунитета
Какво ви е мнението за марсианиците...кое е най-добре(сироп , хапчета) колебая се м/у Коластра или Марсианци newsm78 така или иначе мисля май и двете да взема
Спраях се на тези , пише , че не са за деца под 3г.моята е на 2г. и 10м. харесах ги защото имат пребиотици  , а куклата ми има големи проблеми с храносмилането , не е голям проблем 2 месеца нали
http://www.multipharm.eu/product/1108/marsiantsi-s-prebiotitsi-v … i-prastcheta.html

Ще се радвам на всякакви коментари.

С "Марсианци" имаше нещо гнило  Thinking Съдържаха нещо забранено, май. Чукни в Гугъл, че нямам никакво време да потърся  Hug


Някъде четох, че съдържали Аспартам, но до колко е вярно не знам.

# 779
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета!
Искам да попитам, ако дете на 1година похапне малко судокрем до колко е опасно и дали трябва да потърся лекарска помощ.
Въпроса ми е теоритичен, защото не съм сигурна какви ги е свършил. Баща му е оставил крема до леглото му и той го е докопал, когато влезнах имаше малко по устата и пръстите. От крема, на пръв поглед не липсва някакво количество, но по това което видях, май го е пробвал  Crossing Arms
Незнам дали да търся доктор...

Общи условия

Активация на акаунт