ЮЛИ 2007!

  • 44 453
  • 732
  •   1
Отговори
# 630
  • USA
  • Мнения: 559
Вики,  Joy.

Янче, сетих се за прахчетата - Хидрасек се казваха. Как е Н?

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 19:04 от Winx

# 631
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Ох , усмивчица  Heart Eyes.

# 632
  • София
  • Мнения: 17 592
Вики,  Joy.

Ето Ема за всички, които я пожелаха. Simple Smile

Янче, сетих се за прахчетата - Хидрасек се казваха. Как е Н?


Oooooo...
Прилича на малка сладка калинка..

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 21:53 от katiABV

# 633
  • Мнения: 329
сладкишка сладка е Ема  Heart EyesПораснала е  Hug
И аз съм в кюпа на фенките на Здрач Laughing
Бубе , разкажи каква е татуировката??

# 634
  • София
  • Мнения: 568
Уинкс, лигите ми потекоха.  Heart Eyes Прилича ми на малка сладка пуканка и на малка сладка калинка и на малка сладка мис.  Heart Eyes Да я нацелуваш и намачкаш хубаво. Прекрасна е! И ще има твоята коса.  Grinning И как хубаво стои по коремче изправила главичка. А батко Крис какъв е замечтан...  Wink Пораснала е много, наистина.
Ками, импровизирах, забърках меко тесто за пица /само с мая, сол и захар/ и като втаса разточих на тънки "блатове", които бутнах във фурната и след това веднага намазах със зехтнин с босилек и чесън. И пинеже ми се получи много тесто едното го намазах с дом. лютеница отдолу, после с чесновия зехтин, а другото пък опекох намазано с чесновия зехтин и поръсено с кашкавал. Може  да ги направиш на мини хлебчета като ги изрежеш с чаша преди да пъхнеш във фурната.
Кати, аз те питах, ама сигурно не си прочела. Какъв ти е проблема с щит. жлеза и какви добавки пиеш? Ако искаш на лични ми пиши, да не спамим.

# 635
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Ах, Емааа  Heart Eyes Уинксче, да ви е здрава и винаги така усмихната. Бонбон сладкишов...

Гери, не съм си изследвала жлезата. Мислила съм го, но или не остава време, или пък джипито не е в настроение за талон.

Имам смело сърце и мога да го пратя на скайп. Нямам време да го търся къде го има и да дам парола,мисля че последно го бяха изтрили след качването.

# 636
  • София,
  • Мнения: 4 267
Много сладка Ема, и много е пораснала, каква усмивка вади! Peace
Аз имам Беквенка и Цифринка и някакви други подобни, много са, за комп са, не сме ги пробвали на таблета дали ще тръгнат, дори ги бах забраваила, пазя ги уж за ВЕроника, Ицко някога много играеше на тях и му беще много забавно, но на нея още не съм и ги пускала! Който иска да му ги пратя да казва! Ама да ми изпратите мейл или скайп, че не на всички В иги имам!

# 637
  • Мнения: 984
Хе хе, вижте каква статия са пуснали - Иве спец за теб
цък
Знаех, че следят темите и за какво се говори ама...  Rolling Eyes

# 638
  • Canada
  • Мнения: 231
Били, стискам палци за леко раждане!  Hug Нетърпеливи ли са всички вкъщи вече за срещата с бебето?

Winx, страхотни са ти дечицата, фотомодели сладки! Heart Eyes Аз и Хелоуинските снимки успях да видя, много хубави бяха! Сара също беше калинка тази година. Simple Smile

Яна като пише Н. и все се чудя Никола или Надина има предвид. Simple Smile Янче, да се оправя порасналото ти момиченце! Hug

Мимоза не е писала отдавна. Знаете ли как е? Надявам се да са добре.

Раян е добре, навлезе доста с френския и вече ми е по-спокойно. Те нямат никакви домашни и това е супер, защото не знам как щяхме да смогваме ако имаха. Crazy Излизат много навън, дори и при доста студено време и все го мисля дали се опакова подобаващо. Засега е ОК, дано така да продължава.

# 639
  • Мнения: 766
 Hug
Ункс, страхотни са ти децата  Heart Eyes и снимките също
Дани, пиши на ЛС какви други игри имаш, че Ина много обича да цъка на комп.
Малко по късно ще кача Буквенка и Цифренка в dox.bg и ще пусна линкове, който иска да сваля  Peace arksi_, не мисля че ще тръгнат на мобилно устройство  newsm78, те са доста стари
Зайо, може ли на мен Смело сърце, скоро го търсих, но не успях да го намеря  Praynig
Яна, как е Н.?
November Rain, като ми правят забележки, че извеждам бебето на студено време винаги давам за пример при вас как е  Hug
Айка липсва  newsm78 Дано всичко е наред при нея

# 640
  • sf
  • Мнения: 10 143
Добро утро  Grinning

В тая статия само дето не са написали " за момичетата от юлската тема "  Joy
Айка мисля,че е отпуска тази седмица и е в провинцията.
Как са дечицата?
Бубе, кажи за татуса,де
Гледахте ли Хотел Трансилвания? Толкова сладко филмче, само дето вече ми се промива мозъка от него  Joy
Трябва да работя,а не мога да се настроя  Tired

# 641
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Унксче ама голяма сдурка.
Мая вече е видях Joy
При нас, #Crazy Р подържа 37,5-38 ooooh! и подкашля.
Н кашля.
Аз съм на Аб че вече не издържам почнаха и ушите дами заглъхват,този път пробвах с капки за нос и не стана нямах време за х. ooooh!
В къщи съм

# 642
  • Мнения: 384
Велинче,мерси за снимките!Ема е едно малко слънце,и двете ти деца са много сладки,живи и здрави да са ти!  Hug
Ами пиша н. и н. са имената,защото на гугъл като напишеш надина и понеже е рядко срещано име излизат всичките ми постове където съм я споменала.А и нали си говорихме на срещата,всеки ден някой ни чете редовно,но не се представя,нито знаеме кой и защо.Все пак ние тук сме си много близки,кофти ми е някой който не познавам да ми навлиза в личното пространство.Не,че някакви тайни пишем,но все пак.
Ами тя е по-добре и отиде на училище,но аз днес няма да ходя на работа още вчера се освободих за да подържаме връзка и ако нещо не й е добре да я взема.Може и от някоя храна да е,но аз в неделята не бях в къщи,цял ден мятках гщи,хихи.Приятелката ми я избраха да участва в национална лотария,като се видим ще ви разказвам,а вечерта бях на рож ден на другата ми приятелка.И Д.цял ден гледа децата,и днес имам мероприятие обаче вече ми е кофти да му кажа,яко ме друса,излиза ми се,искам контакти,общуване...но не се оплаквам пак е по-добре от преди той.Вчера цял ден й се обаждаха приятелките й по телефона да я питат как е,да й казват какво са учили,писахме домашни и така,много искаше днес да иде.Поне вече се чувства добре в училище,има си нови дружки,при нея всичко опира до приятелите й,ама на кой да се метне!  Grinning

# 643
  • sf
  • Мнения: 10 143
Яна, то ставаше въпрос,че и двамата са с Н и не се разбира за кой пишеш,а не че е кофти,че ги криеш . Ползвай На и Ни  Joy
Я кажи какво го направи тоя Д, та толкова послушен е станал  hahaha

Иве , у вас е весело  #Crazy да се оправяте бързо, теб какво, грип ли те тръшна ?

Децата ви ще правят ли валентинки, т.е ще подаряват ли?

# 644
  • USA
  • Мнения: 559
Много ви благодаря!

Кати, моля те да изтриеш цитата на моя пост, защото смятам да изтрия линка към снимките. Благодаря!  Hug

Вики, Криси направи за целия клас - 25 бр. Направо му се учудих на търпението! Тук или даваш на целия клас, или на никой за да няма обидени.

Утре ще пиша повече, че сега едвам гледам!

Общи условия

Активация на акаунт