Гримиране - идеи, продукти  и предизвикателства - 27

  • 37 822
  • 753
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 21 113
Плисна вряла кола маска Sad вече съм с мехури Sad Sad Sad
И аз да се включа в хора, не си прави шеги, иди на лекар!

# 571
  • Мнения: 34 810
Някой изпозлвал ли е ружа Нарс оргазъм?  Simple Smile

Скрит текст:
Аз го чакам след няколко дни! Heart Eyes

# 572
  • Мнения: 4
WomanBerry, аз имам една четка на Боби Браун - The Face Blender. Тя е с къса дръжка, защото е изданието, което специално съпровожда шимър бриковете й. Доста е твърда, но предполагам, че такива са космите на животното, от които е направена. Не я ползвам за шимър, а за други неща, защото ми е малко груба и взема прекалено много от продукта. Купих я заедно с брика от щанда на Боби Браун в един Селфриджис - преполагам, че е оригинална (до колкото може да бъде), но не знам точно какви са разликите. Какво по-точно те интересува? Peace

Сега видях съобщението  ooooh! Точно това ме интересуваше колко са твърди космите на четките, за да мога да направя сравнение като дойдат моите.  Flutter Честно казано, аз с меките четки не мога да се справя. Имам една Еco молив-четка и е толкова мекичка, че нищо не мога да направя. В същото време имам подобна, която е реплика на МАС и е с по-твърди косми - с нея се спогаждаме идеално.  newsm78 В крайна сметка Жаки е права, че няма значение какви са четките, важното е да вършат работка. Като дойдат, ще разбера  Hug

Денси, Армира - да се оправяте бързо!!!
Вчера метнах снимки за предизвикателството, надявам се да има повече участия   Heart Eyes

# 573
  • Мнения: 4 428
Веси, много си хубава  Grinning и много слаба пп помниш ли с големите деца бяхме в една отчетна, аз съм Танита25



 Laughing Хич не съм особено слаба  Laughing Радвам се да те видя и тук, макар със сменен облик  Hug  Wink

Аз днес направих нещо супер импровизирано. Въобще нямах идея какво искам. Просто отворих чекмеджето и си харесах два цвята  Crazy То пък се получи супер  Flutter Ще видим снимките как ще ес получат. Съчетах пигмента на MAC Old Gold /мнооого го харесвам  Heart Eyes/ и минералните сенки на ЕЛФ Wild  Peace

# 574
  • В една слънчева къща...
  • Мнения: 774
Армира, аз пък ти препоръчвам един крем, който правят в Костинброд. С невероятен ефект при изгаряния. Бързо възстановяване ти желая!

# 575
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Desiree  Peace на моя монитор цветовете са супер ярки  Peace



аз днес влизам да покажа глитърните свободни сенки на ГР - номер 205



в бурканчето и на тестера - изглеждат ситно разпрашени тъмно - мръсно лилаво розови (не бебешко, а по-пепелно), но днес бях много изнеандана, когато разпечатах лепката и раздрусах - излезе пигментен прашец на гранулки - като при пигментите, размесен с фин златен брокат, толкова е красиво, че не може да бъде  Heart Eyes

нанасянето на клепача е уникално приятно, много са пигментирани и няколко движения с четката са достатъчни - върху база  Peace, розовото и златното на клепача се хомогенизират, но има златисти деликатни точкови отблясъци

трябва да отбележа, че съм и със зърнест лак - този





та ето няколко снимки - какво се получи на моите очи









# 576
  • Мнения: 34 810
Армира, аз пък ти препоръчвам един крем, който правят в Костинброд. С невероятен ефект при изгаряния. Бързо възстановяване ти желая!
Страхотен е да, но нещо са променили състава и са отпаднали няколко компонента и не бил вече такова чудо, както преди.
Армира е от Пловдив, иначе наистина Пирогов е най- доброто решение.

Аленка, много хубаво! Heart Eyes

# 577
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
Мерси, densi  Hug минава ли крачето  Rolling Eyes забавляваш ли се денем?  Embarassed гримчета?

# 578
  • София
  • Мнения: 1 648
Точно вчера ми спря нета и сте изписали милион страници  Hug

Благодаря на всички за хубавите пожелания   bouquet

Сега се връщам да чета  Heart Eyes

# 579
  • София
  • Мнения: 10 633
Аленка- много красиво! Гримиране в един цвят ми е любимо-много изчистено е някак си. Hug Peace

# 580
  • Мнения: 331
И на мен много ми гаресва грима на Алена, даже смятам днес да си купя такива сенки (глитъри) и аз  Flutter

# 581
  • Мнения: 4 428
Аленка, супер е  Peace Ще взема и аз да се замъкна и да си купя някой цвят да ги пробвам  Crazy Набелязала съм да си купя и глитър на Севънтйин, само да стигна до магазин, където ги продават  Whistling

# 582
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 893
и в момента ГР имат - 15% на декоративната козметика, в неделя ги взех от мол Сердика, без да искам минах за малко за едни боти и ... се поразходихме с шампиона нагоре-надолу  Mr. Green

златно нямаше  Cry

# 583
  • Мнения: 4 428
Ей, супер, до кога е намалението? Аз мога да мина през щанда им в The Mall.

# 584
  • Мнения: 21 113
Алена, на първата снимка пак ли е ланкомското червило, много ми харесва? И сенките също де.

Общи условия

Активация на акаунт