Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 62

  • 56 000
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 794
Привет wavey




За желаещи 84 серия на руски
84 серия (торрент) - http://yadi.sk/d/zTWkCTfg2GzA1
84 серия - http://yadi.sk/d/rFylyqQr2H0Bz
Поздрав от руския екип!  Hug  bouquet

Благодаря lovekiss

# 16
  • Мнения: 896
Ей,кога успявате да изпишете толкова?
 jikasil ,много хубав колаж! Хю и Ибо с и пасват идеално тук! Laughing
 Списъка  за халвета при  Бали бея бие рекорди, а той не подбира в кръчмата! Каквото мине покрай масата  и го забърше! Sad

# 17
  • Мнения: 529
Когато бях на екскурзия в Истанбул през октомври ,хотелът ни беше много близо точно до тази джамия Шехзаде,всеки ден минавахме покрай нея .Как нямаха снимки тогава,да видя султана,султанките,Бали бей? Laughing

# 18
  • Мнения: 4
Тази идея от колажа много ми хареса.Тези актъори, ако един ден ги видим и в ситком, ще направят голямо шоу.

# 19
  • Мнения: 445
За желаещи 84 серия на руски
84 серия (торрент) - http://yadi.sk/d/zTWkCTfg2GzA1
84 серия - http://yadi.sk/d/rFylyqQr2H0Bz
Поздрав от руския екип!  Hug  bouquet

благодаря и аз   bouquet

# 20
  • Сливен
  • Мнения: 145
Добро утро Hug Много благодаря за резюмето на fenkata1968. Туко що го прочетох и очаквам с нетърпение превода и фрагмана Hug.Лек ден и до довечера Hug

# 21
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Ей,кога успявате да изпишете толкова?
 jikasil ,много хубав колаж! Хю и Ибо с и пасват идеално тук! Laughing
 Списъка  за халвета при  Бали бея бие рекорди, а той не подбира в кръчмата! Каквото мине покрай масата  и го забърше! Sad
Колажа е по повод руски сериал Универ.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 178
И аз благодаря на Kordelia за превода на руски

# 23
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
И аз да се запиша тук. Благодаря за новата тема!
Виждам, че не сте го обсъждали още, но ще мие приятно да чуя мнението ви. Защо според вас Шах изпрати М. (забравих му името) да спасява Хюрем? Аз смятам лично, че тя смята плана им за рискован и глупав, напълно подходящ за кухи лейки като тройната коалиция, но не и за интелигентна и хитра жена като Шах. Или иска да се изтъкне пред СС, че е спасила любимата му? Предполагам че и тя би се зарадвала на смъртта на Хюрем, но не по този елементарен начин. Как мислите вие? Може би след превода ще стане по-ясно.

# 24
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
И аз да се запиша тук. Благодаря за новата тема!
Виждам, че не сте го обсъждали още, но ще мие приятно да чуя мнението ви. Защо според вас Шах изпрати М. (забравих му името) да спасява Хюрем? Аз смятам лично, че тя смята плана им за рискован и глупав, напълно подходящ за кухи лейки като тройната коалиция, но не и за интелигентна и хитра жена като Шах. Или иска да се изтъкне пред СС, че е спасила любимата му? Предполагам че и тя би се зарадвала на смъртта на Хюрем, но не по този елементарен начин. Как мислите вие? Може би след превода ще стане по-ясно.
Абсолютно съм съгласна. Шах е наясно че като се разкрие кой е пратил Диана, а то ще стане ясно кой- Гюлфем милата изгоря....
Шах ще го отмъщава но не така, тя ще е като кобра тиха, подмолна и ще хапе смъртоносно, но не и толкова нископосано

# 25
  • Средната земя
  • Мнения: 371
И аз да се запиша тук. Благодаря за новата тема!
....... Аз смятам лично, че тя смята плана им за рискован и глупав, напълно подходящ за кухи лейки като тройната коалици.........


И аз така мисля, още повече след кавгата на която стана свидетел Султана, ако стане нещо точно сега, ясно е кой е поръчителя  Wink  Мерджанчо ще спаси положението  Laughing

# 26
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
По принцип е ясно, че ако Гюлфем бъде разкрита, тя не е действала по собствено желание. Тя лично няма файда от смъртта на Хюрем. Знае се и на кого е предана и с кого е непрекъснато. Пък и пристигането на Махито... Ще изгорят всички заради 3 бели птици, които и самостоятелно и заедно не могат да измислят нищо смислено.

# 27
  • Мнения: 3 485
Освен изброеното от бггърл  мисля ,че Шах изпрати Мерджан  да спаси  "сина на полка " от глупостта на"отряда народни отмъстителки"! Wink
Шах и Лютви паша обещаха да пазят Мустафа ,затова следва "операция кобра",освен това целта на сем.Адамс е домогване до по-голям кокъл /везирското място/,но това ще видим в следващите епизоди.Апропо колкото и хитра да е черната мамба Шах и тя е "кауза пердута "... Joy
Ха сега и от мен запис,ама не за Балито ,че там клона е на счупване  Crossing Arms

Последна редакция: пт, 01 фев 2013, 11:59 от trendafilka

# 28
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Освен изброеното от бггърл  мисля ,че Шах изпрати Мерджан  да спаси  "сина на полка " от глупостта на"отряда народни отмъстителки"! Wink
Шах и Лютви паша обещаха да пазят Мустафа ,затова следва "операция кобра",освен това целта на сем.Адамс е домогване до по-голям кокъл /везирското място/,но това ще видим в следващите епизоди.Апропо колкото и хитра да е черната мамба Шах и тя е "кауза пердута "... Joy
Ха сега и от мен запис,ама не за Балито ,че там клона е на счупване  Crossing Arms
хаххаха.  Crazy Crazy Crazy Party
ама аз ще се фукам с тениска с ББ.  hahaha hahaha hahaha 
подарък ми е от екипа.  Hug Hug Hug Mr. Green Mr. Green Mr. Green Вече пътува  #Crazy Joy Joy hahaha

# 29
  • Мнения: 0
А аз май нещо съм пропуснала, но ББ не се ли задоми с Айбиге? Mr. Green  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт