КЪДЕ и КАКВО спортуват нашите деца?

  • 136 685
  • 786
  •   1
Отговори
# 180
  • Sofia
  • Мнения: 722
Може ли да ми препоръчате  учител по плуване за басейна на БСФС? Става въпрос за дете на 9г.
Благодаря.
Ние ходихме  тази година при Дешева,детето е доволно,нейните групи са смесени - има и по-малки и по-големи деца.Тя е от понеделник до петък от 17.00ч.,а в събота от 11.00ч.

# 181
  • Мнения: 51
Здравейте, синът ми иска да тренира футбол в Славия, той е 10-годишен,издирвам контакт с треньора на детския отбор набор 2003.Ако някой миже да помогне,нека ми пише на лични.

# 182
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Здравейте, интересувам се от тренировки по лека атлетика за 13 годишната си дъщеря. Предпочитаме по възможност източните райони. Звънях и ходих до зала Фестивална, но не намирам никого или ме гледат странно, все едно питам за нещо ненормално Rolling Eyes. Извинете, малко съм бясна още след поредния безумен разговор за тренировки на телефони на спортни зали, дадени в интернет уж точно с тая цел... Close
Благодаря предварително ако някой може да ме насочи  bouquet

# 183
  • Мнения: 4 204
Здравейте, синът ми иска да тренира футбол в Славия, той е 10-годишен,издирвам контакт с треньора на детския отбор набор 2003.Ако някой миже да помогне,нека ми пише на лични.

Не ти е необходим телефон.
Отиваш на Славия и говориш с треньора. Г-н Шопов.

# 184
  • Мнения: 19 296
Малко по-напред в темата някой беше пуснал този линк http://www.asemgroup.net/component/content/article/40-news/128-i … ormation-material за превенция на гръбначните изкивявания.
Започнали ли са заниманията и от колко часа са?

# 185
  • Мнения: 117
Здравейте момичета,

Да се включа и аз, сина ми е 10 годишен и тренира голф основно на игрището на голф клуб Света София-Равно поле, а от октомври подновяваме тренировките по айкидо.
Има ли и други трениращи тези спортове?

# 186
  • Мнения: 363
Баба Яка, сподели моля те, повече за голфа. Много искам да запиша дъщеря си,  но до момента не съм намерила информация:) 10х

# 187
  • Мнения: 117
petiasd от София ли си, ще споделя за голфа малко по късно, всъщност довечера, че сега отивам да правя зимнина и нямам време. Можеш да разгледаш сайта на сина (отдолу под подписа ми е), но там няма инфо за самите тренировки. Ще пиша довечера.

# 188
  • Мнения: 363
Да, от голямото село съм Wink Simple Smile. Ако искаш пише на Л.С.
Зимнината е хубаво нещо и аз правих, така, че спорна и вкусна:-)

# 189
  • София
  • Мнения: 5 959
Здравейте, някой има ли лични впечатления от тренировките  по тенис на маса, които се провеждат в плувен комплеск Диана и в залата на НСА в центъра? Тези места открих като удобни за нас като се рових в нета. Ако можете да предложите и други места в центъра, Лозенец, Иван Вазов, ще се радвам да чуя и за тях. Става дума за 10 годишно дете.

# 190
  • София
  • Мнения: 6 260
Здравейте, някой има ли лични впечатления от тренировките  по тенис на маса, които се провеждат в плувен комплеск Диана и в залата на НСА в центъра? Тези места открих като удобни за нас като се рових в нета. Ако можете да предложите и други места в центъра, Лозенец, Иван Вазов, ще се радвам да чуя и за тях. Става дума за 10 годишно дете.

Тенис на маса имаше на басейна "Спартак" (при бившия х-л "Дева"), ама наскоро не съм ходила натам и не знам как е положението в момента  Peace

# 191
  • Мнения: 117
petiasd На  колко години е дъщеря ти?
Снощи писах, писах и преди да публикувам ни спря тока  #Cussing out
Ще пиша тук за тренировките по голф, че може и други да се интересуват

Скрит текст:
Тренировките за тази година вече ще приключат защото става студено и децата спират да ходят.
На пролет ще започнат отново. Тази година бяха вторник и четвъртък в голф клуб Света София - Равно поле. Тренират ги г-н Чакъров и г-н Карамфилов и двамата са много добри треньори. Има и още един треньор - чужденец (при него индивидуалните уроци са по-скъпи и  е за по-напреднали). Могат да се вземат и индивидуални уроци, но не мога да кажа цените. Най-добре е да се отиде на място и да се говори с някой от двамата треньори, те ще ви кажат дали да започнете с индивидуални уроци или направо с групата деца. Можеш да се обадиш предварително в прошопа да попиташ дали някой от треньорите е там (тел. на прошопа е 02 / 4760531). Мисля че в понеделник треньорите почива, а събота и неделя ако има турнир са много заети и не ти препоръчвам да ходиш тогава.
Моя син ходи всеки божи ден, но него го тренира и баща му освен треньорите.
Ако искаш дай ми някакъв имейл, някъде в пощата имах детските пакети за тази година и ще ти ги препратя, само да ги изровя, тъкмо ще се ориентираш като цени и занимания.
Дано на пролет да се видим на голф игрището 

# 192
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 014
Търся къде да запиша сина си на футбол, но на всички места, на които попаднах до момента не взимат толкова малки деца. Той не успя да се класира за държавна градина, където има организирани тренировки, а в частната няма вариант да го запиша за този спорт. Имате ли информация за школа, където тренират по-малки дечица? Интересуват ме основно южните квартали /Борово, Бъкстон, Красно село, Иван Вазов/, но ако няма там, бих го карала и с кола някъде по-далече.
школите около тези квартали са на стадион Раковски и на сатдион Славия. Само от опит да кажа, че ако детето има амбиции или родителите трябва да висят на главата на треньора и може би "да го спонсорират" -така е поне на Раковски, или да имат сериозни връзки.За съжаление в България няма бази и нормални условия за развитието на спорта и затова сме на това дережде.

# 193
  • Мнения: 363
Баба Яка, благодаря ще се обадя за повече информация Wink

# 194
  • Мнения: 4 668
Здравейте . Имам въпрос . Синът ми ходи на плуване , но ще се преместим от Спартак , защото ми е много далеч , а и неговата тренъорка води занимания в много неудобни за мен часове . Имате ли впечатления от Бокар ? Тренъорката е много препоръчана , но се опасявам да няма много деца примерно ... и изобщо ако споделите нещо за Бокар ще е супер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт