Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 27 ~

  • 39 266
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
http://www.youtube.com/watch?v=4_q7M5ZeiJg&feature=player_embedded
От днес е и е съпроводено с текст...Х.иЧ.var...Един пост ми пропадна...отказа да се публикува...
Вар ама Хазал вика йок Laughing

Капризче Hug

Вай бе Ренка...от тъй бе джанъм...Хазалчето вика йок,а я рупам ли,рупам... hahaha Ама като искам ,ааа...
Надеждата умира последна Laughing

Цитат
Снежи, готова си поне за доцент по Фемрско и Чагазалските работи, признавам те веднага!
Оппааа имаме си  и доцент вече Laughing

Релакс JoyЗверче Peace

very89 добре дошла Hug
Цитат
Брях ба...мно'о станахме туркините...
И аз съм Mr. Green

# 676
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Лека нощ и от мен

# 677
  • Мнения: 0
Very89 добре дошла!

Снежи, ко се борите за превод на 2ри сезон, вие си гледайте в оригинал, хем гласът на Чаги е ....ууууф, особено като каже - Фериха, отговори ми, брррр, кеф, а и на Хазал гласът много ми допада, а и тя майсторски го владее...

В дублажа ми допада Зехра, Ханде, Корай донякъде, но Фемир не ми харесват.

А бе аз искам 2 сезон,но със суб.И на мене са ми мн.лигави дублажите/особено на Х./Ама пусто като това е химера,ще чакам БГ аудио... newsm78
И аз ама съм решила да запомня репликите на изуст  от бг аудиото и после пак да си гледам оригиналните серии Mr. Green

# 678
  • Мнения: 22
Ганушка, лека нощ, ние ще си вампирясваме тука и тнт

# 679
  • Мнения: 0
Лека Hug

Лека и на легналите Laughing Hug

Неви Hug

# 680
  • Мнения: 10
very89,добре дошла!И аз така преди месеци открих ФЕмирките!  wavey
Хубав купон стана,ама утре съм на работа  #2gunfire
Дзверче,приземи ли се?Привет!Така ще съм аз утре вечер...живот...

# 681
  • Мнения: 18 785
само едно въпросче имам,тук и Дневниците на вампира ли се обсъждат? гледам че Деймън е навсякъде  Confused

# 682
  • Мнения: 22
Рени - и аз така, гледам ту с дублаж и после - в оригинал, купих си специално доп. памет за лаптопа, че го задръстих с АФК, ама нищо не изтривам, ужас, много съм навътре...

# 683
  • Мнения: 22
Дзверо привет! по-добре късно....
Маргии..

# 684
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Ганушка, лека нощ, ние ще си вампирясваме тука и тнт
да да нищо нетипично за нашата тема. hahaha Приятно вампирясване,тъкмо Рени подготви новата тема и има къде да се вихрите
Скрит текст:

# 685
  • Мнения: 0
Рени - и аз така, гледам ту с дублаж и после - в оригинал, купих си специално доп. памет за лаптопа, че го задръстих с АФК, ама нищо не изтривам, ужас, много съм навътре...
Абе аз уж излязох от филма Laughingама си го имам и още няколко които си въртя #Crazy

very89 вампитата в скрит текст но не го обсъждаме а пускаме горещи снимки и какво намерим Mr. Green

# 686
  • Мнения: 22
Very89 те са м/у другото, за да не луднем съвсем по АФК /за себе си говоря де/

# 687
  • Мнения: 6 569
Само на мен ли ми харесва Корай? Thinking

# 688
  • Мнения: 0
Марги само седи от високо и ни гледа сеира Laughing Hug

# 689
  • Мнения: 4
Здравейте момичетааа  Hug Hug Hug едвам ви изчетох  #Crazy #Crazy   tatarova и аз пратих съобщение  newsm10 макар да знам че няма смисъл  Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт