КГБ = Клуб на Готините Баби - 132.

  • 54 165
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 16 070
За правителството съм пас.Нито слушам, нито ме вълнува. С главния сме се задявали  по време на летите почивки - нали бяхме  деца на номенклатурни кадри. Беше свястно момче - пуберче. За после не знам.
Ивлин, за гризачите в мазето викайте сериозна фирма. Но важното е да напръскат навсякъде. Ако 1 съсед ни си отвори имота "любимците" пак ще се върнат. Иначе има и разни отрови от селскостопанската аптека. Но я хванат, я не. Пък и алергия може да си навлече пръскащия.
Търнава често пускат ваучери. Та ще ги дебнем  Grinning
Лека нощ от нас с Пламен.

# 706
  • Мнения: 77

Изобщо не ми се пише, ама нали обещах да рапортувам, няма как!  typeuu

Вчера ходих във финансовото в квартала ни, но ядец, рано било още за данъците, от април ще се плащат в районните данъчни, така че за да платя стаааааари бакии, да отивам в централното!
Когато я попитах младата фръцла, какъв е смисъла да стои цял ден в канцеларията, като никой не влиза, тя така ме погледна, както на времето майка ми, като разбра че пуша цигари! Ужас! Laughing
Та по тази причина в 10.30 часа сутринта цъфнах росна-прясна в Изчислителния център, където са гишетата за внасяне на данъци. Изтеглих си от автомата № 295 !!! На бележката много учтиво ми се обясняваше, че пред мен чакат 181 клиента!!! Mr. Green
След тричасово чакане успях да внеса на бедната ни държава 320 лева за бакии от минали години, с начислени лихви, като че ли аз съм им виновна, ама.........за 2012 дължа още 200 лева, вече коригиран данък, но тях ще плащам на есен, сега просто  н-я-м-а-м!
Боже, до къде стигнах, как стигнах, защо стигнах........ще ми се пръсне главата от мислене! newsm78
Ако имам дни да поживея, така ли все ще си броя левчетата и стотинките?
Какво ми е дала тази държава, че все съм й борчлийка?

За национална среща не ми се мисли, иде ми да си драсна една клечка кибрит, като младото момче и да приключа със всичко, и с оптимизма си, и с патриотизма си, и с ..............беднотията си!

Не ми се пише изобщо!



ЛЕКА  НОЩ !

# 707
  • Мнения: 15
Лусии, нямам предвид тебе бре човек ,аз знам че дори предпочиташ Търново за да излезеш от Пловдив Казах че на  софиянки Пловдив им е махла ,но за нас които сме от другия край на Бг ни е  еднакво далеч..Така че остава след април да търсим възможности за Търново Ето и Яжка ще си пусне познанствата там ,та ще пита..Както казва Айша ,що са ни луксозни преживявания  като отиваме да се видим -от това по-голям лукс здраве да е Ще следим какво предлагат и така  А мисля че до Търново от всички краища е удобен  и го има транспорта ,пък и за всички  е кажи речи по средата..Сега и да го мислим-далече е  и явно няма да го измислим Ще му мислим след април ..
Аз пък гледах Гласът на Бг  Не съм особено впечатлена от "талантите" ,но не избрах нищо друго
Пожелавам ви лека и мека
За премиера и правителството ....ще ги претеглим и тях след два месеца ако издържат де...

Иве има  фирми за дератизация ,дезинфекция и дезинсекция -събирате пари  и ги викате да ви обработят Друг вариант е да заложи всеки примамки в мазетата си ,а третия щом си домоуправител  се заемаш да ги ловиш  Joy Joy Joy

Ето от тук  говориш и избираш
http://www.goldenpages.bg/dezinfektsiya_dezinsektsiya_i_deratizatsiya/VARNA

# 708
  • Мнения: 894
Айща благодаря-точна и ясна Hug
Нели благодаря и на теб Hug,а може да застана на вратата и с една сопа  ще ги потроша,не мога аз ако видя плъх преди него ще се гътна Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 12 мар 2013, 23:19 от Ivllin

# 709
  • София
  • Мнения: 16 070
Танита, спокойно. То на данъчните все им дължим нещо. Като почина майка ми 2005 г. си прехвърлих партидата на 1 реституция на мое име. От тогава ми идват данъчни писма от община Севлиево, плащам си всичко. Да, ама не - през 2012 г. излезе, че майка ми им дължи 450 лв.  И, ако може да им ги внеса от нейно име. Отрязах ги - да чакат от умрял писмо. Може пък да го получат. Ама водело и се - ами да се води, аз не съм тя и не ми пука.
На всяко плащане на данъци мърморят и реват за пари.

# 710
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Днес чинно изкарах втория воден ден с 5 л. водица.  Crazy
Дедко утре си идва , сготвих за утре , сготвих и за път ,
спретнах и една млечна салата и грам от нищо не опитах.  Crazy
Утре ще пробвам да видим , кое кисело , кое солено ...  Mr. Green
Да сложа ли анкета , за да се реши колко човека ще са за
среща във В. Търново? newsm78

Айде , като една примерна плувкиня да положа
морна водна снага. Mr. Green


# 711
  • Мнения: 11




Добро утро Simple Smile

Хайде да се появя и аз в края на темата  Wink Живи и здрави сме, работата ни е в повечко, компютъра ми си има собствено мнение, но ... здраве да е  Simple Smile

Щпунц, благодаря ти миличка  Hug Hug Hug

На всички, които са имали повод да почерпят - много здраве, на новите баби - да ви са живи и здрави внучетата и да ги ожените  newsm51 newsm51 newsm51

Хубав ден на всички и много усмивки

# 712
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!
Макавели,много е приятно сутрин да отвориш темата и да се насладиш на твоите поздрави. Heart Eyes
Жабче,Железна си.Аз само ще се радвам на успехите Ви.
Танита,то на тази държава само дължим.Ето,направления за специалисти няма още от февруари.Защо ли плащаме здравни осигуровки,след като си плащаме,когато ни се наложи.Трябва да се разболяваме в началото на месеца или началото на тримесечието.Защо ли е тази здравна каса,да се ползва,като ХРАНИЛКА,за определен кръг от хора.ПИРАМИДИ,колкото щеш в БГ.Спирам,че не ми се разваля настроението от сутринта.
За срещата съм за,но както винаги казвам: не мога да правя дългосрочни прогнози.За Стамболовата къща в Търново,цените са най приемливи,а може и отстъпка да ни направят ако сме по-вече.Миналото лято,по изпитно време преспахме там и все още ни помнеха.В средата на май можем да говорим за резервации според мен.За мен е важно да се видим,да се наприказваме,да се повеселим.Да е удобно за преход от всички и възможно най тънко за джоба.Търново е нашето място.Ако уцелим Звук и светлина,ще е супер.Няма да ми омръзне да го гледам.
Варненки,да си изкарате чудесно!
Лек,приятен и усмихнат ден!

# 713
  • София
  • Мнения: 1 529

За мястото нямам предпочитания. Ходи ми се в Пловдив,но това можем да го направим и с някоя дружка ,хващаме влака ,разхождаме се и така.
 
 За Софийска среща по назад писах ,че мога в събота само,но ....и там съм под въпрос,че старците могат и те да се наместят пъзела.
 Имам нужда да видя,да споделя,ама и скайп нямам като хората и усещам ,че отивам в шеста глуха. newsm78
 
 Четете бе хора.... Shocked
 Ако прочетет целия ми пост ,ще разберете ,че присъствието ми не е сигурно и то ,нее от каприз,много искам да видя всички вас без изключение.
 За Търново съм за ,би ми било интересно пак да се видим в Стамболов и да осъмнем в приказки.
 За Пловдив някога през април или май мога да се организирам за еднодневна екскурзия.
Дидия благодаря за предложението. Hug
Здравче Hug
Жабче имам скайп ,ама нямам микрофон и камера ,а и компа не е мой.
Рибка, Танче ,тежко е финансовото положение,особено пък ако си безработен,болен...
 Ама   да се надяваме на по добро,пък имаме и слънчица да ни сгряват.
 Благодаря на Рибка,Луси и Жабче за съветите за розите,като мине студения фронт ,който се очаква ,ще ги бодна.
Макавели чудесна закуска. А пък музиката е право в десятката. Приятно вспомнит. Simple Smile
 Фури  Heart Eyes

# 714
  • Мнения: 1 563
Добро утро, приятелки! Hug Hug Hug
Пожелаваме ви един слънчев ден, изпълнен с много усмивки и аромат на пролет! sun sun sun sun Kissing Heart lovekiss

# 715
  • Мнения: 7 396
               Добро утро!
               Момичета,МОЛЯ, прочетете внимателно това,което пиша ЗА СРЕЩАТА! Единстено РОСИ Е ПРОЧЕЛА МОЕТО МНЕНИЕ ЗА СРЕЩА В ПЛОВДИВ!Тя НЕ е предложила срещата да е в Пловдив,а е обърнала внимание на написаното от мен ,че за ВТ ми е абсолютно невъзможно и че бих могла след като нахраня и оправя майка вечерта да тръгна с кола за Пловдив /разстояние от 100 и няколко километра се взима за не повече от час/ и да бъда с вас ,а сутринта да скоча рано-рано в колата и да съм в Сф още в 8 часа.За ВТ няма как да стане пътят е по-дълъг и този вариант отпада,а друг в момента нямам.Обясних ви подробно,защото Луси няма вина за нищо  и се надявам да не ви досаждам.
               Извинявам се,че предизвиках неприятни дебати и обяснения.Сега си мисля,че просто нямаше нужда да пиша нищо за срещата,мнението ми явно се оказа излишно.
               Шпунц,когато решиш свиркай и ще си направим еднодневна екскурзия! Hug
               Лек и спокоен ден на всички!

# 716
  • Мнения: 894
Добро утро! Hug
Много се радвам че всички пишат и се насити ефирното протранство Laughing
Няма значение за какво ,за срещи,за обяснения,за уточняване ,за изясняване важното е да комуникираме thumbsup
Макавели  радвам се на утринното ти послание!Не ни забравяй Laughing
Днес тук е студ и мъгла,но в 14 часа започва купона и ще изгрее Two Hearts
Жабка,браво ти си боец,аз воден ден не правих Laughing
Макавели,пуснах си песента  и си представих че пия кафе в Париж wavey
Пожелавам ви спокоен ден   newsm51


# 717
  • Мнения: 15
Добро утрооо !
Сигурно ще затворя темата щот Жабче нъл си има деди и ще се поуспииии Joy
Жабче Фнимавай,че йогата като не си тренирала скоро, ще те хецне hahaha
Танитке ,пеем в един глас ама кой ще ни чуе ,освен днес като се видим и да им теглим хорово по една българска обич към майките!
Сега  шЪ сЪ опрайм ,нЪл си имаме ново правителство ...
Макавели ,много приятно  е като си ни приготвила сутрешната доза настроение ,само дето  вече по рядко го правиш Ей ама като се научи човек на хубавото и наготово -отърване няма нали?
Няма раздори за срещата  просто ако стане стане ,ако не стане не стане Тук ще се срещаме какво да правим -едни бедни,други с ангажименти, на трети не са им удобни датите ...ами много сме различни сме и така или иначе някакви компромиси  ще се направят Няма какво да му мислим То ако  е писано да стане ,без много да се каним ще стане !
Айде аз ставам и тръгвам за НАП  пък дано стигна и свърша нещо Ако не  и утре еден Важна  е срещата с дружките -нея да не изпусна !
Усмихнат ден !

Ивкаа ти си тук ?  Hug

# 718
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър ден , момичета!  bouquet
Днес съм станала в по прилично време и да се отчета ,
че трябва да ходя на пазар за месце.  Peace Днес тъкмо е
деня на клиента и в хран. магазини правят 5% отстъпка от сметката.  Crazy
Не е кой знае какво или колко , но все е нещо.
Рибка , няма да сецна , споко.  hahaha УмеЕМ йогата.  Joy
Иви , много ми е лесен водния на мен , никакъв глад не усещам ,
само наливам вода , вчера това ми беше основното меню 5,5л. вода. Mr. Green
Доволна , лека и пречистена продължавам напред.  Crazy
До тук за 58 дни -12.600кг.  Party
Ще ви дебна за новата тема , а сега м/у кафето и пазара да я съставя.  Mr. Green
Варненки , добра среща и чакам фотоси куклички сладки! Hug
Хубав и слънчев ден!   bouquet

# 719
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Добър да е денят ви и от мен  Hug
Аз съм за срещата, независимо къде ще решите. Мога и в Пловдив, и във Велико Търново, където е по-удобно на мнозинството. Преди малко преглеждах разни оферти на хотели във Велико Търново и попаднах на един хотел Минотел Рашев - видяха ми се много сносни и цените и условията. дори имат промоция нощувка със закуска и вечеря, демек полупансион. Та може да го имаме и него впредвид. И аз мисля, че не е лошо Жабчето да пусне анкета, за да се "преброим". Пък дано всички да сме живи и здрави и да се организираме за срещичка.
Сега се сещам, че някой подхвърли идеята за софийска среща. Има ли някакво развитие? Да не изпусна нещо  ooooh!
Танитка, Рибка, каква ти песен в един глас, то нашето си е направо рев, ама няма кой да ни чуе. Само да сме живи и здрави, че да имаме силички да се борим с "вятърните мелници". И аз имам ходене до общината, ама се назлъндисвам, че като знам как ще си вдигна кръвното там  #2gunfire
На варненки хубава срещичка днес и да пийнете по едно и за наше здраве  Hug И да не забравите да се снимате  Heart Eyes
Пак се улисах с писанията, ама ще ме простите  Simple Smile
Хубав ден от мен!
Жабче  Hug изпревари ме

Общи условия

Активация на акаунт