Здравейте пералната ми се повреди

  • 2 690
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте моята перална е Аристон avf129eu зпочна да пише някакви букви и цифри които до сега не съм ги виждал може ли някой да ми кайе към кой да се обърна от булсервиз, не ми обръщат внимание ас съм от софия

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
азе виднага ти казвам - към мене... Laughing

# 2
  • Мнения: 19 493
Аз препоръчвам Джотекс сервиз - много са коректни. Скоро ми се наложи да ги ползвам за две повреди - нямат грешка. http://www.djotex.com/

# 3
  • Мнения: 1 476
Явно някой не е бил в час по граматика в началното училище. Има опция "Проверка правопис", има и точка и запетая на клавиатурата. Поне си прочетете "писанието" преди да го пуснете във форума. То бива неграмотност бива, ама чак толкова не бива.

# 4
  • Мнения: 0
Съжалявам за пропуските не знаех,че тук се изпитваме по правопис надявах се на препоръка за сервиз, но може би Black Scorpio   е спец само по граматика. milittana  благодаря за препоръката аз  обаче имам лоши спомени и мнение за Джотекс.

# 5
  • Мнения: 2 480
Обърнете се към Шани.

# 6
  • Мнения: 0
Благодаря за препоръките все пак послушах моя позната, която ми даде тела на един сервиз, от който съм доволен веднага се отзоваха. www.serviz-peralni.com

# 7
  • Мнения: 19 493
Мога само да ги поздравя, че работят в събота! Рядкост е за сервиз в днешно време, а е голямо удобство за работещите. Пожелавам Ви бързо отстраняване на повредата!

# 8
  • Мнения: 0
В тази връзка ще кажа,че има опция и за неделя,ако си платиш 5 лв. повече аз смятам, че е ок  ако работиш през останалото време.

# 9
  • Мнения: 19 493
Аз пък реших  да изтипосам sadomialni.com, които въпреки че поеха ангажимент за събота, много удобно не си вдигаха телефона при позвъняване от моя страна. Имайте го предвид, като решите да ползвате техни услуги....Записвам си телефона на този препоръчан от gogi.g сервиз - дано не ми се налага скоро де.....

# 10
  • Мнения: 0
И на мен ми се е случвало затова съм възхитен че имах вариант дори и за неделя когато приключи ремонта ще пиша за впечатления.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А един мармот...
Не е много успешен опита за реклама, да ти кажа!

# 12
  • Мнения: 0
ами съжалявам ако изглежда така просто коментирах факти

# 13
  • Мнения: X
И на мен ми се е случвало затова съм възхитен че имах вариант дори и за неделя когато приключи ремонта ще пиша за впечатления.
 Mr. Green

Какви впечатления?
Пералнята не ти ли я отремонтираха още в събота?
Щом са сервиз би трябвало да имат резервни части,
но даже и да ги нямат налични в понеделник ще ги закупят и монтират!!!  Peace
Е, какъв е смисълът от работното време в събота и неделя?  newsm78

А един мармот...
Не е много успешен опита за реклама, да ти кажа!
 Peace

Ех, Георги...., служителю на сервиза...., с тел. 0885863309 и e-mail: gogi.g@abv.bg  Embarassed

http://www.bezplatno.bg/obiava/76058/%D1%81%D0%B5%D1%80%D0%B2%D0 … 3-0885863309.html

gogi.g, после снимай и постни фактурата и касовият бон за ремонта!  Wink

Последна редакция: ср, 27 фев 2013, 08:15 от Анонимен

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
ами съжалявам ако изглежда така просто коментирах факти

Ко речИ??  Mr. Green
Че и конкуренцията плюеш!!
Не така приятелю, не така!!!

Общи условия

Активация на акаунт