Боя за коса - Вlond 32 - Клуб на блондинките

  • 110 193
  • 750
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 262
По-добре вземи 10-ка. Ако взимам бои на Лакме, сигурно и аз ще взема 10-ка, въпреки че гоня ниво 8.

# 691
  • Мнения: 96
В магазина на златната рибка на бул. Христо Ботев в София продавачката ми каза, че боите на лакме, обозначени с + са за по-добро покритие на белите коси. Аз пробвах 9.06 с 6% окислител с цел потъмняване, но не постигнах този ефект и бързо ми падна боята, може би защото съм на ниво 10.

# 692
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Такааа ...  Grinning Днес пробвах Лакме 9.22 с 6% окислител. Надявах се да не ми хареса повече от Макадамия 9.1, но не е така, уви ... Изсветли ми корена перфектно. Косата ми стана чудесен бежов цвят, без никакво сиво, медно, жълто и прочие. За разлика от  HAPPY_QUEEN бих казала, че Лакме ми направи косата по-светла от Макадамия. От гледна точка на изсушаване са ми еднакви двете бои.
След малко като изсъхна напълно ще направя няколко снимки и ще кача.

Ето и снимките:

Скрит текст:



Направени са на дневна светлина без светкавица. На яве е малко по-тъмно.

Дугия път май ще се правя с някоя 8-ца ...

Последна редакция: нд, 19 май 2013, 19:39 от Lady Brinne

# 693
  • Мнения: 2
Lady Brinne, страхотен цвят Party

# 694
  • Мнения: 1 304
Здравейте!  bouquet
Ако може да споделите, чудя се върху цвят 7-ца който ми   е  в момента /боядисвам се с  боя Иноа,  и 6 % оксидант/,дали ако сложа  на другото боядисване 8-ца ,ще ми изсветлее леко newsm78 newsm78

# 695
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Аз преди няколко дни също се боядисах с Лакме, 12.1. Исках по-светъл цвят и затова от 10 минах на 12  Mr. Green
Какво да кажа - страхотна боя, силничка е, но пък цвета се получи страхотен, никакво жълто, сиво, лилаво и каквито и да е други излишни отенъци. Прекрасен пепелив цвят, за съжаление няма с какво да снимам, но при първа възможност ще покажа снимки.
HAPPY QUEEN Няма нищо вярно в това, че цветовете са по-тъмни, може би твоята представа за цветовете е по-различна  Wink  Hug

# 696
  • Костандово
  • Мнения: 116
аз също си поръчах Лакме 6/13 доставиха ми я,но утре ще се боядисам  Wink

# 697
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Lady Brinne, страхотен цвят Party

Благодаря  Grinning И аз много се харесвам  Heart Eyes

Здравейте!  bouquet
Ако може да споделите, чудя се върху цвят 7-ца който ми   е  в момента /боядисвам се с  боя Иноа,  и 6 % оксидант/,дали ако сложа  на другото боядисване 8-ца ,ще ми изсветлее леко newsm78 newsm78

Аз започнах със 7-ца, минах през 8-ца, сега съм на 9-ка. Няколко поста по-нагоре сложих снимки от вчерашното ми боядисване. Все с боя и наслагване се изсветлявах.

Последна редакция: пн, 20 май 2013, 08:56 от Lady Brinne

# 698
  • Мнения: 372
Lady Brinne, чудесен, чудесен цвят!        Hug

# 699
  • Мнения: 284
Аз изсветлявам по същия начин 6,7,8,9  Flutter
Ето и моя резултат въпреки че се боядисах преди седмица, стария ми цвят е отмит Матрикс 10AV
http://prikachi.com/images/441/6128441g.jpg
И сегашния Макадамия 9,1 снимала съм се без светкавица, има и на слънце, има и на сянка, максимално да се доближа до реалния цвят
http://prikachi.com/images/442/6128442V.jpg
При мен с амтрикс стават 2 тона по тъмни от Макадамията, иначе и двете бои ми харесват много  Heart Eyes

# 700
  • Мнения: 372
Аууу, Мила, резултатът с Макадамия е страхотен, а косата е разкош!    Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 12
Ех... Heart Eyes какви хубави цветове Lady Brinne и milavanila и много хубави косички 

# 702
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
milavanila, страхотен цвят.

Мерси на всички за комлиментите.

# 703
  • Мнения: 1 262
Lady Brinne, честито! Много хубаво ти се е получило! А защо се надяваше цвета да не ти хареса?  newsm78

DELI22, аз ги правя подобни номера и при мен изсветляват, но примерно се мажа с 9, а не с 8.

Може и моята представа за цветовете да е по-различна, а и както някой беше писал, аз се боядисвах с 9.33+, а това значи, че боята е по-интензивна, защото е предназначена за бели коси и вероятно заради това цветът става по-тъмен (+ интензивен).  Simple Smile

milavanila, много хубав е и твоя цвят.  Много добре се е получило. Simple Smile

# 704
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
Надявах се да не ми хареса повече от цвета с Макадамия, защото Макадамията е двойна боя и ми излиза по-изгодно като цена  Mr. Green
Ще видим как ще се развие цветът във времето сега с Лакме  Peace

Общи условия

Активация на акаунт