ПЪРВОКЛАСНИЦИ - Тема 19

  • 43 745
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Русе, София
  • Мнения: 245
Момичета, а записването за ВМС къде става - в съответното училище ли? Конкретно за София ме интересува - най-близо ми е 2-ро.

Благодаря.

# 661
  • Мнения: 5 393
При нас учителката ги записва и на нея се дава и таксата.

Последно тържеството ни на Буквите ще бъде на 23ти Април! Датата се смени няколко пъти!

Успешна седмица!

# 662
  • Мнения: 12 031
Светкавица, не знам дали си видяла това:
http://krokotak.com/2009/03/maski/



Благодаря за идеите!Разгледах, но госпожата иска героят да е точно определен, да се знае от коя приказка.Май малко сложно ще се окаже Simple Smile

# 663
  • Варна, България
  • Мнения: 741
ВМС за ВАРНА

"На 20 април 2013г. (събота) от 10,00 часа ще се проведе Великденско математическо състезание за ученици от 1 до 12 клас. Записване за участие само  в ОУ „П.Р.Славейков” – Варна от 02.04. до 17.04.2013г. в стая 104 (библиотека) на І етаж с работно време в работни дни от 08,30 до 12,00 часа и от 15,50 до 16,50 часа."

             

# 664
  • Мнения: 4 244
Така съм се смяла вчера с моята хитруша. Казвам - искаш ли да порешаваме малко задачки за състезанието в събота? Ето, изпринтила съм ти тук 3 теми, аз влизам да си взема един душ, ти започни, като изляза ще решаваме заедно. Влизам, колко да ме е нямало - макс 20 мин. Излизам - нашата гордо заявява - реших всички задачи от 3те теми! Гледам аз - чистичко, чистичко оградени отговорчета, все верни, където имало за решаване на самата задача за постигане на верния отговор - нищо непопълнено. Нашата хванала явно и преписала всички отговори - за беда бях изпринтила и тях Mr. Green

# 665
  • Мнения: 9 496
 Joy Умна девойка! Laughing

# 666
  • Мнения: 842
Мартеа, много ме разсмя!  Joy

В петък моят младеж ми носи диктовка с една грешка - авгОст. И ми заявява:
"Мамо, тук госпожата се е объркала, но на мен не ми беше удобно да и кажа. АвгОст се пише, защото казваме "гости", а не "густи" ...   Laughing

# 667
  • Мнения: 1 881
хаха, момичета, разсмяхте ме... Mr. Green

Като сме на вълна бисери, да споделя и аз...

Моята госпожица рядко знае какво е яла на обяд, освен ако не снимаме менюто...Миналата седмица обаче се връща и казва: Мамо, днес специално прочетох менюто, за да знам какво ще обядвам - беше "света кебап с ориз" Laughing

п.п.  явно свинско е било съкратено със "св." и нашата решила, че е "света" Joy

Последна редакция: пн, 15 апр 2013, 13:09 от Небесна

# 668
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хахахахахахахаха!
Небесна, много "свети" ще са тези манджички, а......  Wink

# 669
  • Мнения: 1 881
Хахахахахахахаха!
Небесна, много "свети" ще са тези манджички, а......  Wink

абсолютно Laughing

Последна редакция: пн, 15 апр 2013, 16:00 от Небесна

# 670
  • Мнения: 4 244
 Joy Скици Laughing

Аз записах за ВМС моята девойка току-що в 125то. Казаха ми да я заведа в 8. Явно и в часовете има разминаване.

# 671
  • София
  • Мнения: 3 928
мартеа, няма разминаване в часовете. На мен също ми казаха в 8 часа да сме там (записах го в 2 - ро), за да може да се настанят спокойно децата и в 8.30 часа да започнат.
Pate, да в самото у - ще става записването. Във 2 - ро се записват при секретарката. Записването е до 17.04. до 12 часа.

# 672
  • Мнения: 1 813
Някой, на който детето е ходило, на ВМС може ли да даде някакви съвети- освен да си носи  вода, резервни химикали, и това да не бърза/ и , разбира се, да порешава от минали години задачите/

Оооф как не искам да ходи, но у дома баща и дава зор. Аз съм против това, от сега да ми ходи по състезания и да се стресира...ама Sad

# 673
  • Варна
  • Мнения: 2 576
На ВМС не е ходил, но на другите състезания го пускам с вода, гума, молив, линия и резервен химикал. Телефон също е добре да има, защото понякога ги пускат преди обявения предварително час.
Съветвам го също така да чете условието на задачата по два пъти преди да я реши и да си провери всички задачи накрая.

# 674
  • София
  • Мнения: 2 768
момичета, може ли да ми препоръчате школа или център по английски език, където може да оценят нивото на английския на детето или по-точно добре ли напредва? Девойката посещава курс почти 3 години и бих искала да разбера от независима школа доколко добре е с английския, отчитайки този период от време по два пъти седмично. ако не да я сменям овреме  newsm78
много ще ви бъда благодарна

Общи условия

Активация на акаунт