Дядо Коледа на прага чака, ФЕВРУАРЧЕ с подарък да зарадва!

  • 56 296
  • 560
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 186
С тази тема може и до НГ да откараме като гледам... Twisted Evil

Как я карате в този приятно хладен ден?  Има си нужда малко да си починем и от жегите...Кака ви вече 21-ви ден гладува и резултата е 8 кила - много съм доволна, на фона на тези, дето имам да свалям, не е много, ама пак за няма и месец е екстра  bowuu Така като гледам поне до август ще си гладувам, ама обещавам после да ви се похваля с чуден резултат и снимков материал  Wink Мисля да сложа край на слонестия период поне до следващата бременност... Sunglasses Имам един чуден гардероб с прекрасни летни неща, който ми е най-големият стимул в момента, края на месеца ще си купя и новички, да стане още по-голям стимула  Mr. Green

Как са дечицата, надявам се да няма болнички вече  Praynig Айде драснете по някой ред, да има за четене  Laughing

# 256
  • София
  • Мнения: 231
Поздравления Миленка  Hug
моите килца се запънаха и няма сваляне.
Аз гладя - на 2 бала сме и подготвям тоалетите, особенно на Веси, все едно тя ще е абитуриентката  Grinning
Това ще ми бъде малко разнообразие от скучното ежедневие.

# 257
  • Мнения: 115
Ялате на следобедна раздумка де:)

# 258
  • Мнения: 7
Е, да няма боледуващи, ама нейсе - ние пак сме на линия с бронхиолит ли, що ли? Кашля и има хрипове, свирят му гърдите, а иначе си е весел, яде си, няма температура newsm78. За сега сме само на вентолин и проспан... Даже днес си ходи и на ясла, нямах готовност някой да го гледа, а да си взимам пак болничен... Утре, ако пак кашля много тая нощ, ще се гледат с баба си.

# 259
  • Мнения: 991
Янче, бързо оздравяване на Явчо!  Hug То с това променливо време как няма да са болни децата?! Днес излязохме, след половин час заваля, после след един час изгря слънце и стана жега, а сега егати вятъра вее навън!  ooooh!

При нас нищо ново, нещо ми е много тъпо в последно време ...
Ходихме вчера в СДВР да четем документи с адвокатката и тя реши да попита накъде отиват нещата и дознателя рече, че към приключване вървят, демек "Не се надявайте". Поискахме седморна експертиза да се направи, ако ни уважат искането добре, но ако откажат няма какво повече да се направи, което е супер тъпо, ама ... То вече и четири години ще станат август, не може цял живот да се влачим по инстанции и реално нищо да не вършим. Та така, това е в общи линии при нас.

Хайде, бай  Hug

# 260
  • Мнения: 115
айде на закускаааа.  Praynig за болничките

# 261
  • Мнения: 991
Гале, супер закуска си спретнала!  Wink От няколко дни и аз само точа лиги по сладоледите, така ми се яде. Днес можех и да се почерпя, ако вчера не бях се освинила с две чаши кола ...

ТУка ебаси вятъра, не че ми се излиза, но поне имам опрадвание.  Mr. Green

# 262
  • Мнения: 186
Дзак  smile3533

Ние излизахме, духаше яко, ама кво толко, топло е поне  Sunglasses Иначе у нас ще ме побърка 2 пъти повече келемето дребно... Peace

# 263
  • Мнения: 7
А пък ние сме си вкъщи - обадиха ми се на обяд, че имал температура и бил омърлушен... та си го взех, водих го на доктор, но задържаме за сего с антибиотика, ако продължи да вдига, го почваме, изписал ни го е. Точно един месец от приема на предишния АБ,  аман!!!
А на мен ми е гадно, защото вчера каката завърши първи клас и понеже не правиха тържество в училище, а отидоха на заведение да се почерпят, без задължително присъствие на родители, аз си бях на работа и не съм се сетила да купя цветя за г-жата, направо се изяждам от яд. Та сега се чудя, как да се реванширам, доволна съм от нея и ми е срамно така... Ще и купя едно саксийно цвете и другата седмица ще и го дадем, така мисля newsm78
Много съм разсеяна напоследък, имам чувството, че основната ми грижа е Явор и да не се разболее, че да не се налага да отсъствам, да не се налага да се извивам, кой ще го гледа и като че ли каката я позанемарих... А тя милата, си ми е отличничка и се справя, но повече грижи и внимание трябваше да и отделя, май!!! Чувствам се гузно...

# 264
  • Мнения: 3
Здрасти от мен  Hug

От сега официално съм в отпуск, чакам нашите да ми домъкнат Симо и се опитвам да си събера очите, че ми разтаковаха фамилията на работа последните два дни  #Crazy А аз се чудих, защо никой не излиза в отпуска и ги псувах, че са работохолици, пък то стана ясно що Close Изведнъж излиза, че светът без теб ще рухне  #2gunfire

Както и да е...мисля да си сипя едно!

Това го писах преди близо 2 часа, сега пак продължавам...Симо пак прави номера с приспиването-пак реве да се държим за ръка и заспива след 100 часа...след близо два месеца абсолютно бързо заспиване сам, пак се почна. Не мога да разбера какво ги предизвиква тези фази...не ходи на ясла да кажеш нещо да се стресирал... newsm78

Пчеличке, много мъчно ми стана като прочетох за вашето дело  Cry След провала ми с медиите покрай случката с кучето не смея да ти предложа да го раздухаме случая...пък и не знам дали ти се иска  Sad Но дано все пак има някакво развитие, не е ясно още нали? има надежда някаква  Praynig

Янче, не се коси, не може да си винаги в топ форма и да ги гледаш еднакво децата. Сега Явката е болен, нормално е да те занимава повече. Утре каката ще ти реве за някоя любовна драма и тя ще ти е преоритет пред на Явката първия клас и така нататък...Дано бързо оздравеете!  Praynig

Миленка- айде успех с килата, машина си ти, евалата как можеш да не ядеш  Crazy
Не ми се смейте на мен-ама съм на кило от заветната цел и не се маха и не се маха и аз съм се ядосала сериозно  Crossing Arms Пущина проклета седи си и не пада...

Не знам защо по ТВ вървят Аскери ли са какво са, не съм голям театрал, ама ще позяпам, ще си представям, че са оскари  Joy

Хайде лека от мен  Hug

# 265
  • Мнения: 991
Бобчо е болен и той да не ми е скучно ...  Tired Вдигна ми температура следобяда, добре че го усетих да изтичахме до лекарката, та зачервено гърло се оказа, но я помолих да изпише АБ за всеки случай, да не се чудя какво да го правя.

Доби, не са приключили още нещата в момента, но натам отиват ... Ние можехме да го раздухаме още тогава случая, но не ми е било цел. Все си мислех, че може да се надявам на нещо, въпреки нещата, които съм чувала и чела за правосъдието ни. В експертизата говорят пълни идиотщини, че не ми били направили секцио веднага, защото спазвали европейските практики за намаляване броя на операциите! Пълна пародия! Това в България звучи просто смехотворно. Детето се било задушило много бързо и никой не могъл да предвиди това, случвало се и те нямало как да реагират, пък това че съм била в болница не знам дали не е предпоставка да се реагира бързо. Абе ... нямам думи, просто вече и аз не знам какво да мисля ...

# 266
  • Мнения: 115
Добро утро и усмихнат ден! Болничките да оздравяват бързо Naughty

# 267
  • Мнения: 7
Добро утро на тези, които се събуждат с форума.
Е, аз се събудих преди повече от 3 часа, благодарение на ранобудния ми син, който макар, че снощи си легна в 22.30, тази сутрин не изневери на себе си. А майка му е изпаднала пак в черна дупка, защото се извива като змия, за да нагоди нещата в семейството и пак не се получава...
Очите ми са подути на поничка, познайте що, ама иначе ще се оправиме...
Хайде да ви честитя и хубавия български празник днес!


Не ме мислете - ще се оправя..., тия дни...

# 268
  • Мнения: 991
Честит празник и от мен на всички!  bg

Янче  Hug Бързо да излизаш от дупката!

# 269
  • Мнения: 292
.

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 03:19 от lena1

Общи условия

Активация на акаунт