Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 57 ~

  • 41 832
  • 745
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 727


Наде давай давай...направо ми пълниш душата...не мога да си представя да съм на мястото на Фери нито като щерка на портиер,нито като жена на красавеца...никак ,толкова гадости толкова неправди на главата й...не мога да я виня..за реакции за гордост... Tired...беше си такава...такава си я обичаше Емко  Heart Eyes

# 511
  • Мнения: 1 786
Ох, Наде, иде ми да те разцелувам   love001  love001  love001

Галя, всеки ден сме на ФЕмир  Laughing

# 512
  • Мнения: 1 786
Ирка,
Скрит текст:
Емир. на първата картинка от първото ти гифче на подписа ти, където кара кола, пее ли  newsm78 че нямам такъв спомен  Rolling Eyes
[/b]

# 513
  • Мнения: 16 938
знам но днес душата ми се пълни.

# 514
  • Мнения: 298
Здравейте, сладурки и може би сладурковци,

Малко късничко се включвам днес, но понеже сутрин съм си поспаланка, ще ви пусна сега неделната доза ФЕмир


58 епизод

http://dox.bg/files/dw?a=b553ef6f07

(Линкът за достъп до файла ще бъде активен до: Неделя 07.04.13. )

И тук има преразказани моменти, но поне става ясно за какво си говорят. Ако някой може да ги преведе, моля да ми ги изпрати и аз ще ги допълня.

Приятно гледане Simple Smile

-----------------------------------
ПП: Много ми хареса темата от вчера и днес - коментарите ви, клипчетата, поздравите.

Наде, благодаря за притчата за любовта  Hug

Иве - харесват ми стихотворенията, които публикуваш  bowuu

Снежи,  ставаш все по-добра с колажите  smile3501

Рени, ти не си спала, кога успя да го стъкмиш този пост толкова рано сутрин  hahaha newsm10

А колажа на BELL (албума) е просто невероятен  Shocked

welcome на новите момичета newsm18

naskoo благодаря за първи сезон Simple Smile

Ирка, тъкмо ти харесах вчерашните гащи и ти си ги сменила. ама и тези са хубави Simple Smile Ако не е нахално да питам коя е програмката за тез красоти  newsm78

Марги, мнението ти за пореден път е  smile3505. На 100 % подкрепям цитатите от Надето. А аламинута ми напълни душата.


Много ми е приятно във вашата компания  lalalala

# 515
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Ирка,
Скрит текст:
Емир. на първата картинка от първото ти гифче на подписа ти, където кара кола, пее ли  newsm78 че нямам такъв спомен  Rolling Eyes
[/b]
 
Скрит текст:
не говори с някой,обаче изглежда че пее нали,и на мен така ми се виждаше Joy

# 516
  • Мнения: 1 786
Ирка,
Скрит текст:
Емир. на първата картинка от първото ти гифче на подписа ти, където кара кола, пее ли  newsm78 че нямам такъв спомен  Rolling Eyes
[/b]
 
Скрит текст:
не говори с някой,обаче изглежда че пее нали,и на мен така ми се виждаше Joy

Скрит текст:
Даа. Викам си, уж съм го гледала 100 пъти, пък, да пропусна, че Емир пее  Laughing

# 517
  • Мнения: 727


Последна редакция: нд, 24 мар 2013, 14:26 от anilevI

# 518
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Манка  bouquet  bouquet  bouquet за епизода

# 519
  • Мнения: 11 820
Манка,  bouquet мерси за епизода,Ирка,честити килоти  Flutter

# 520
  • Мнения: 2
Привет и от мен!

Марги  Hug за поста ти за отвличането моите адмирации  smile3501...наистина и аз така го възприемам като последната капка.....последното парченце пъзел, което беше необходимо на Емир отново да се обърне към Фериа, отново да започне да се бори за любовта...Въпреки лъжите й, които постепенно прости, той все още я обичаше безумно, бранеше я, страхуваше се за нея, засигурността й, но нещо му липсваше...не можеше да я прегърне както преди, да я погледне със същите очи...беше се предал...нямаше сили и не виждше смисъл да продължава...Но точно в този момент видя ръцете на Ръза как трепериха след като научи за бягството на Халил, точно в този момент...Емир разбра, че не може да живее без Фериа, беше длъжен да се пребори отново със себе си, рабра колко е важна за него...вече нямаше нищо по-важно от нея, нямаше значение никой друг освен нея...нямаше ЖИВОТ БЕЗ ФЕРИА и ЖИВОТ ПРЕДИ ФЕРИА...
Много се радвам, че съм ти помогнала да погледнеш тези епизоди и от друг ъгъл, да ги погледнеш от друг аспект, който не е по-малко важен...
Да наистина на моменти и на мен не ми хареса сюжета с отвличането, наистина имаше кадри, които ми дойдоха в повече...
Много ми хареса рецептата за човечност  smile3501 напълни ми душата...

Малко по-късно ще се опитам да си изразя и моето мнение за Фериа като образ...до сериите, които дават по БТВ, но ми е трудно като знам какво предстои и какво ще се случи, но казвам отново, че ще направя опит  newsm78...

Последна редакция: нд, 24 мар 2013, 14:31 от skakalinka

# 521
  • Мнения: 2
също така мисля че той не се нанесе в нейния блок само за да и отмъщава , а за да бъде по близо до нея дори и с гнева  си . А и той сам си го каза  Обичам я. Обичам я, дори когато я мразя.

Това е линк за 42 епизод който беше на части , аз съм го събрала в един файл . Четох че  не на всички им се отварят частите от 41 епизод  , ако кажете ще  направя и него така.

 http://dox.bg/files/dw?a=9ee9c0c163




+1 newsm10 smile3501
Благодаря за линка   bouquet

# 522
  • Мнения: 0
Привет и на другите Hug Hug Hug

Манка HugБлагодаря newsm51 newsm51 newsm51

Ели HugБлагодаря newsm51 newsm51 newsm51

Ирка
Скрит текст:
колкоти е гифчето newsm78 мойто е близо 20 мб и неще да го качи  Rolling Eyes

# 523
  • Мнения: 727
Манка благодаряяяяяя

 Hug

# 524
  • Мнения: 11 820
тъкмо пуснах 58 моя красавец Халил тъкмо фана за грачмула ПРАНСУ  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт