Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 57 ~

  • 41 809
  • 745
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 21 201
Ели, имам и други диалози, така, че когато превеждате винаги може да ми пишете и с каквото мога, ще Ви помагам.
Аделина, добре дошла.
Оххххх, умирам си от кеф,   jumpuu преди малко си взехме лаптопа с исталирания VLC Mеdia Plear и няма грешка с него, разчита ми всички субове на частите, дори и да не са в AVI формат. Party

# 646
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Дани,
Скрит текст:
аз го гледам Красавицата и звяра те направо щяха се издът и езици си пускаха чудо чудо  hahaha ама доживяхме де
Скрит текст:
Да,то голямо чакане падна,докато се стигне до тук,ама пък добре си наваксаха пропуснатото време  Laughing
Скрит текст:
срещала съм доста техни общи снимки и ми стана чудно дали не са заедно,защото наистина им се получиха много добре нещата,че и езици туй-онуй  Mr. Green
Скрит текст:
Да,то често се случва да се съберат като двойка при снимане на сериал или филм,но в случая ФЕмир нещо не се получи.Дано да напредне науката в областта на клонирането,за да можем да си клонираме за всяка,която го иска по един Чаатай,а оригинала ще оставим на Хазал като се осъзнае да си го вземе  Laughing

# 647
  • Мнения: 18 785
Дани,
Скрит текст:
аз го гледам Красавицата и звяра те направо щяха се издът и езици си пускаха чудо чудо  hahaha ама доживяхме де
Скрит текст:
Да,то голямо чакане падна,докато се стигне до тук,ама пък добре си наваксаха пропуснатото време  Laughing
Скрит текст:
срещала съм доста техни общи снимки и ми стана чудно дали не са заедно,защото наистина им се получиха много добре нещата,че и езици туй-онуй  Mr. Green
Скрит текст:
Да,то често се случва да се съберат като двойка при снимане на сериал или филм,но в случая ФЕмир нещо не се получи.Дано да напредне науката в областта на клонирането,за да можем да си клонираме за всяка,която го иска по един Чаатай,а оригинала ще оставим на Хазал като се осъзнае да си го вземе  Laughing
Скрит текст:
хаха клонирайте и за продан  Mr. Green аз друг ще си клонирам,Чаги ми е за красота само  Mr. Green

# 648
  • Мнения: 11 820
той Емко е клониран ми викам да клонираме мечо  newsm78

# 649
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Един поздрав за всички,за малко настроение с една песничка,която доста упорито налагат като хит по радио и тв  Peace

# 650
  • Мнения: 2
Здравейте отново!

Марги  Hug изчетох снощният ти пост за образа на Фериа на един дъх....и от снощи се опитвам и аз да погледна нейния образ само до сериите по БТВ...с всичко съм съгласна с теб...Ще се опитам да се абстрахирам от всичко, което предстои и което ще се случи....
Фериа е много интересен образ, сложен и неразгадаем образ...колкото и да гледам и колкото и пъти да гледам сериите има неща, които остават необясними за мен, има въпроси, на които няма отговори....Както и ти, така и аз търся отговора на въпроса-ЗАЩО, защо бяха едни или други, защо действаха по този начин? Как се изрази "като пъзел"...всеки път липсва нов и нов елемент, тъкмо си мислиш, че си го разгадала и си подредила всичко за нея, и хоп...нещо ново, интересно и пак наново се чудиш защо така?  newsm78....
Според мен всичко идваше от средата, в която живееше, от възпитанието й....от мечтите за нов, по-хубав живот, различен от този на родителите. Защо й беше нужно да лъже за произхода си, да се представя за такава, каквато не е - за дъщеря на заможни родители. Тя идва от един свят, различен от този, който имат нейните колеги, свят на лишения. Фериа обаче не се чувства на място в университета и за да се приобщи към останалите е принудена да се държи като една от тях, прикривайки своя произход. Това не се харесва на родителите й, което води до много противоречия между тях - криеше се от баща си как ходи облечена на училище, лъжеше за щяло и нещяло...Живееше в един свой измислен свят и с всяка своя лъжа затъваше повече и повече в този свят....Накрая изгуби представа за реалния живот, напреден план беше измисления свят, светът на приказката...
Фериха много ми хареса в последните епизоди... след като научи, че може да загуби Емир, любовта на живота си....опъчи се на всички, на своето семейство и най-вече на майка си. Много ми харесаха думите й - биех те ме, спрях те ме от училище, сгодихте ме насила, но стига вече, вече няма с какво да ме спрете....Никой не можеше да я спре да отиде при Емир, нейният любим имаше нужда от нея...Това бе нейният живот, от тук нататък тя щеше  да взима сама решенията за живота си, даже и грешни да са. Никой не можеше да й казва какво да прави против волята й. Колкото и да се държеше сякаш не се интересува от него, колкото и да го отблъскваше, колкото и да се опитваше да стои далеч от него, не се получаваше...Беше взела решение, че ще се бори...стига е живяла в този измислен свят....направи своя избор да последва сърцето си и любовта, която беше необходима и за двамата - за Емир да се оправи, а за нея - даде й кураж да се опълчи...Знаеше, че този път ще е труден и тежък, но вярата в тях двамата й даде криле, сила за борба...След като развали годежа, следващата стъпка е да каже истината на Емир за нея, за истинската Фериа, за живота си, въпреки че знае, че ще го загуби...разбирам я, страх я е от последствията, от това какво ще направи Емир, но не може да продължава така....все пак вярваше на него и на любовта му...

# 651
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
той Емко е клониран ми викам да клонираме мечо  newsm78
Е аз предлагам за тези,които искат него,а ако някой иска друг ще си клонира друг,все пак живеем в демокрация,всеки има право на избор  Laughing

# 652
  • Мнения: 18 785
той Емко е клониран ми викам да клонираме мечо  newsm78
Е аз предлагам за тези,които искат него,а ако някой иска друг ще си клонира друг,все пак живеем в демокрация,всеки има право на избор  Laughing
ааа Миленче аз вече казах на Дани че него ще си клонирам  Hug

# 653
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
И още един поздрав с една песничка на Rihanna,която много обичам,няма клип но е много хубава  Heart Eyes

# 654
  • Мнения: 727
дочетах си ви...айде довечера повече ще пиша

спамя ама ши ма извинитииииии

ох има една снимка на Галето дето я постна,не че не я зная ама е просто убийствена за КАКА..емировия път е просто  Shocked...мокър и със загар..и мокър и загорял.....олеееееее,ставам Mr. Green

# 655
  • Мнения: 11 820
той Емко е клониран ми викам да клонираме мечо  newsm78
Е аз предлагам за тези,които искат него,а ако някой иска друг ще си клонира друг,все пак живеем в демокрация,всеки има право на избор  Laughing
ааа Миленче аз вече казах на Дани че него ще си клонирам  Hug
 Hug  клонирайте го повече да мога да го вземам през някой ден от седмицата  Mr. Green

# 656
  • Мнения: 18 785
той Емко е клониран ми викам да клонираме мечо  newsm78
Е аз предлагам за тези,които искат него,а ако някой иска друг ще си клонира друг,все пак живеем в демокрация,всеки има право на избор  Laughing
ааа Миленче аз вече казах на Дани че него ще си клонирам  Hug
 Hug  клонирайте го повече да мога да го вземам през някой ден от седмицата  Mr. Green
тц тц тц ах виеее,все по епилирани точехте лиги и като си пуснах мойто мече и почнахте  Joy
айде оставям ви засега,по късно през нощите ще се поява и с нови дрешки ако успея  Heart Eyes

# 657
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Вяра,честити дрехи,ама май щеше да се екипираш с мечо  newsm78
щях,но епизода дет бях свалила не иска да ми се свали  Sad иначе бих се барнала с Бу  Mr. Green
вие откъде сваляте тези серий на сериалите?
 
Скрит текст:
  ади и да ме споменаваш с добро Joy
е кажи ми сега как да не те обича човек Simple Smile  получаваш веднага и този 
Всичко си прибирам,аз съм много прибрана,само да не го задуша от прегръдки Hug

# 658
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Ми така е Вярче,пуснеш им ново лице и те като стръв се закачат за него,виждаш че и по Халидко залитат,ама ние много строго го пазим Mr. Green

# 659
  • Мнения: 16 938
Относно Красавицата и Звяра не са писали или спомена ли дали са гаджета. А наистина сцени от петък бяха на ниво и тез езици направо няма да коментирам.

Общи условия

Активация на акаунт