Защо Български Пощи продължават най-нахално да ни крадат пратките?

  • 65 538
  • 270
  •   1
Отговори
# 150
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 448
Ако пратките са от България, искайте да ви ги изпращат до поискване. Няма нужда да чакате бележка тогава. Не знам от чужбина дали работи или от сайт за търговия. 

# 151
  • Мнения: X
Аз пък съм много доволна от клона, жените са отзивчиви и за 10 години нито една пратка не ми е загубена! Не нося бележки, ходя и си питам и никога не са ме върнали.

# 152
  • София
  • Мнения: 16 196
Аз пък съм много доволна от клона, жените са отзивчиви и за 10 години нито една пратка не ми е загубена! Не нося бележки, ходя и си питам и никога не са ме върнали.
и аз така - получавам и изпращам без проблеми в кварталния клон.
Жените са на средна възраст, прилично се държат, ползват и компютрите по предназначение.
Може би има значение, че клона се намира на 500 м. от централното им управление.

# 153
  • Мнения: 19 058
Аз също години наред си получавах пратките в пощенски клон в центъра на София, но там определено имаше много по-малко пратки, в кварталите е малък ад.  Crazy

# 154
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Някой в п.к.1618?

И също, има ли хора, които успяват да си вземат пратките без бележки, при положение че се работи с тетрадки?
Как да пречупя лелките в пощата?  Sad

Аз съм 1618, голяма лудница е в тоя клон. Всеки път опашки.  Grinning

И аз от там - мен ме познават  Crazy Преди постоянно имах пратки, сега доста рядко  Crazy Много пъти съм взимала без бележка. Казаха ми, че от доста време нямат куриери и явно често бележките не се носят  Sad

# 155
  • Мнения: X
При нас пощата се разнася всеки ден. Знам го, защото по цял ден обикалям улиците с бебето и почти винаги се засичам с кварталната пощальонка. Липсвали са ми бележки преди време, за което и съм пускала оплакване, но съм по-склонна да виня съседите за това.

# 156
  • Мнения: 1 610
Пращам поща чрез бгпощи четири съседни клона в София. /В зависимост от това в коя посока имам излизане. /Навсякъде ме обслужват перфектно.  Peace 
 

# 157
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Положението в пощите е зле. В нашия клон постоянно се сменят пощальоните. Със старите имах договорка директно да ми пускат малките пликчета в пощата. Новите дори не ги знам кои са, но всичко е толкова замотано, че дори не ми пускат известията. А 1-2 седмици по-късно ми звънят от самия клон, че при тях се били понасъбрали бая пратки и да съм минела да ги взема Crazy Добре, че ми пише номера под адреса, иначе забрави....А аз чакам ли чакам и си търся парите от продавачите в ибей, че пратките са се изгубили, а то каква е работата Crossing Arms

# 158
  • Мнения: X
А не може ли да идеш и да питаш в пощата за пратките си? От Европа нещата пристигат за около 2 седмици и като минат, ходя и ги тормозя в нашия клон  Blush . Виж от Китай е мътна Индия кога ще пристигнат пакетите, но пък повечето пратки си имат тракинг номера.

# 159
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 954
Точно защото пратките ми са от Китай, без тракинг номер и сроковете варират много. А и постоянно чакам нещо. Няма как да вися всяка седмица при киселите лелки в пощата

# 160
  • Мнения: 48 144
Мен лично ме отрязват, като ида да питам. Отказват дори да дадат да ровя сама в тъпата тетрадка, а да се замъкнат до склада- абсурд.

# 161
  • Мнения: 4
Здравейте,моят случай е следният,около 20 май са ми пратили малък пакет от Германия с DHL ,който не е препоръчан и все още не съм го получила.Възможно ли е бг пощи да са си го краднали или е нормално такова забавяне при непрепоръчаните пакети.

# 162
  • Мнения: 168
Да, нормално е, DHL са едни от най-бавните и неорганизирани куриери. Най-вероятно стои в депото. Имате ли номер на пратката с него да се проследи?

# 163
  • Мнения: 7 008
1618 - някой ден ще се засечем в пощата, момичета.  Mr. Green
Онзи ден бях там - да си взема пратка (китайска, без номер) и да пращам картички. Не ми я бяха загубили.
Предния път обаче - получавам в кутията бележка, че това ми е второ известие и трябва да ида да си взема нещото. Аз  newsm78, защото скоро не бях поръчвала нищо. Отивам там, гледат го те известието, чудят се и ми викат "Ами вие сте закъснели, тя тази тетрадка е архивирана". И аз  Crazy Казах им, че аз първо съобщение въобще не съм получила и дори скоро не съм поръчвала нищо. Те: "ми, объркали сме се". Та ей така се губят пратките...със съобщения на чужд адрес от архивирани тетрадки, шматки с шматките им.
Та в събота, докато бях в клона, за 10 минути докато си надпиша картичките - толкова викове и крясъци към клиенти, ниво на обслужване под 0та. Все едно не са на работа, а ти вършат лична услуга.

# 164
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Аз наскоро - получавам едно известие - отивам .... то било от септември 2015г ....  хич не бях погледнала  Mr. Green Сигурно е отлежало в съседна пощенска кутия и някой съсед го е открил и го е пуснал грижовно в нашата кутия  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт