Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 73

  • 30 815
  • 753
  •   1
Отговори
# 660
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

Г. се мрази неистово, защото К. обича повече брат си от Дж.

Дафне, не разбрах това изречение. Гюней мрази себе си, защото Кузей обича повече него, отколкото Джемвре? Няколко пъти го прочетох, но не разбирам смисъла. Може ли да поясниш какво си искала да кажеш?

Съгласна съм с теб, че това едва ли е краят на Гюней. Не вярвам, че той ще подвие опашка и ще седи безучастно в ъгъла. Не е в характера му.

# 661
# 662
  • Мнения: 432
svetal4o27 ,  Hug тешекюр едерим.   bouquet

У Гюней човечност няма да се види! Той ще си остане подлец до края! Само ме притеснява фрагмана с окървавената тениска на Кузей.  #Crazy Каква романтика, какви кексове, като нашия ще отстрелва глигани?  Laughing

# 663
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
svetal4o27 ,  Hug тешекюр едерим.   bouquet

У Гюней човечност няма да се види! Той ще си остане подлец до края! Само ме притеснява фрагмана с окървавената тениска на Кузей.  #Crazy Каква романтика, какви кексове, като нашия ще отстрелва глигани?  Laughing
Миличко, Hug оздравявай бърже.  bouquet
относно фрагмана...хич не му вервам...тва поредната идиотщина на кляФките да ни пуснат по тъча. Peace

Дафне, Hug и аз кат Светлето не вденах изречението...може ли да разясниш обстойно? Thinking

# 664
# 665
# 666
  • Мнения: 1 012
Терзи, много хубав Къванч!!  Heart Eyes

Кралицата  Hug


# 667
  • Мнения: 432
Роминка, Зизу,  Hug   bouquet  Hug

Сетих се за чая на Бихтер. Може и да го пробвам.  Hug
И Хандан се сети, че не Баръш, а Гюней е измислил условието Кузей да замине.  Peace

# 668
  • Варна
  • Мнения: 685
Терзийска,  newsm51

# 669
# 670
  • Варна
  • Мнения: 685
Ромина Hug, и мен разсмя да знаеш  Joy Joy Joy

# 671
  • Мнения: 2 282

Г. се мрази неистово, защото К. обича повече брат си от Дж.

Дафне, не разбрах това изречение. Гюней мрази себе си, защото Кузей обича повече него, отколкото Джемвре? Няколко пъти го прочетох, но не разбирам смисъла. Може ли да поясниш какво си искала да кажеш?

Исках да кажа, че се мрази от потребителите на тоя форум. Най-мразеният е Гюней, след него Зейнеп.
Щото пречат на ВНЛ-то. Сещам се за нещо. Досега не са дали нито един момент Кузей да си признае чувствата към Дж пред двамата. Да не се срамува, да защити любовта си,да гледа право в очите - обичам тази жена. Убива се да  отрича,все се гърчи. Ако разбере, че Дж цяло събрание  направи в махалата за бягството му, особено след  обещанията му да не я изостави,ще побеснее.Май съм права, че сцената в затвора беше театър. Кузей говореше без да мисли за последиците от думите си.
Как ще се откача от тая лепка, нямам идея.

# 672
  • Мнения: 0
Роминка, Зизу,  Hug   bouquet  Hug

Сетих се за чая на Бихтер. Може и да го пробвам.  Hug
И Хандан се сети, че не Баръш, а Гюней е измислил условието Кузей да замине.  Peace
HugБързо да оздравееш!/,че без кралица за къде сме?/Пий повече вода.  bouquet
Да Хандан,разбра,че условието е от Гюней,мисля,че още когато Сами и се обади newsm78
 Hug Heart Eyes Hug

# 673
  • Мнения: 432
Сигурна съм, че Зейнеп е намислила нещо, не даде адреса случайно! Ще си измие ръцете с това, че не е била в Истанбул и няма нищо общо със случилото се, но определено ще направи някой мръсен номер. Излъга Джемре, че Кузей бил казал, че от тук нататък не искал да мисли за нищо друго освен за Макара и искал да замине. Долна е, сори! И физиономийките й и всичко показва каква жена е. Един път не се държа нормално, един път! Като започне да ги върти тези очи, ми идва да вляза през монитора и да такъв да й врътна, че да се освести. Писна ми от нея!  Peace

# 674
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Г. се мрази неистово, защото К. обича повече брат си от Дж.

Дафне, не разбрах това изречение. Гюней мрази себе си, защото Кузей обича повече него, отколкото Джемвре? Няколко пъти го прочетох, но не разбирам смисъла. Може ли да поясниш какво си искала да кажеш?

Исках да кажа, че се мрази от потребителите на тоя форум. Най-мразеният е Гюней, след него Зейнеп.
Щото пречат на ВНЛ-то. Сещам се за нещо. Досега не са дали нито един момент Кузей да си признае чувствата към Дж пред двамата. Да не се срамува, да защити любовта си,да гледа право в очите - обичам тази жена. Убива се да  отрича,все се гърчи. Ако разбере, че Дж цяло събрание  направи в махалата за бягството му, особено след  обещанията му да не я изостави,ще побеснее.Май съм права, че сцената в затвора беше театър. Кузей говореше без да мисли за последиците от думите си.
Как ще се откача от тая лепка, нямам идея.
Joy Joy Joy Joy Дафне,  Hug мило...в повечето случай любовта не е нужно да се казва, а да се доказва. Трябва да си сляпа за да не виждаш тази любов, да не виждаш пламъка в очите...себеотдаването в името на любимия човек. Гюней като само го казваше, пък гтам не го доказваше ко' стана? ВНЛ-то е реабилитирано, олмаза падна...приеми го...гаранция, че ще ти олекне и няма да търсиш под вола теле.

Общи условия

Активация на акаунт