Re: Огледален свят/Нарекох те Фериха/ по БТВ ~ тема 72~

  • 33 757
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Гюнайдън къзлар!Привиквам ви на закусчица навън с чудесна гледка .Да вие сладко  Heart Eyes.
Били сте кротички снощи малко имам за изчитане.
Иве душа ти наспинкали се? newsm78

# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 3
ой ой  Heart Eyes

Аз ви казвам лека нощ,че никое време стана  #Crazy Tired утре ще ми е тежко,ама се зачетох, разписах....  Tired  Hug Hug Hug Hug Hug

Ох, можеш ли му устоиш на това момче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Добро утро, момичета! Слънчев и усмихнат ден!

# 647
  • Мнения: 727
Пепи даааааа  Hug,малко ама класно Simple Smile




 Peace

# 648
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Пепи даааааа  Hug,малко ама класно Simple Smile


Скрит текст:

 Peace
Радвам се  Hug аз не успях хем рано ви изоставих  Peace

# 649
  • Мнения: 6 105
Добро утро  Hug

Най-после успях да ви прочета  ooooh! Simple Smile

Иве,честити ти дрешки  Hug Ама чак ме хваща страх като видя ,че си публикувала в скрит текст - какво ще изскочи оттам   Mr. Green

Оф,тук е едно мътно и май ще вали,ааа писна ми от този дъжд,искам слънце вече.  Crossing Arms

Дано при вас е слънчево   Nature Sun With Face

# 650
  • София
  • Мнения: 30 261
здравейте,

снощната серия нямаше много динамика, но така е по Бтв. Ще чакаме другата седмица рожденния ден на Корай. Може ли някой да припомни с 2 думи, какво ставаше на РД? Аз си спомням, че не мина изобщо гладко  Sad

В тази серия ми хареса Емир, как държеше на Фериа и се наложи на Ханде, Фериа да присъства на РД  Peace

# 651
  • Стара Загора
  • Мнения: 33
Гюнайдън къзлар   Hug

За мен остава да почерпя по един чай

Много сте писали снощи, то мъже, то грешни мисли, чудооо  Mr. Green
Мен ако питате на никой няма да му простя, ама нейсе  Mr. Green

# 652
  • Мнения: 2 788
Скрит текст:
И този път се убеждавам,че той е по-готов на всичко за любовта им и не обръща внимание на околните както го прави Фериха.Бих казала,че тя живее в неговия свят,но не и той в нейния.Защото тя се дразни от коментарите на неговите приятели,от това че той е в центъра на нещата покрай това ревю,но не вижда,че той не се впечатлява от тези неща.дори и го каза(което много ми хареса,бяха много сладки и забавни,типични влюбени,които се врънкат за нещо,но Емир пак остана не разбран)Че не е нужно да се качва на подиума,че да го харесват и си  е прав.Тя трябва да разбере и не мога да проумея,защо не го прави,че този живот,който води Емир е просто една илюция,един наложен и преопределн му начин,който се осмисли едва когато тя се появи.Не моеже да му се сърди за това,че се чувства встрани от него,защото тя сама поставя тази дистанция,дори сега,казвайки и тези силни думи в колата,тя пак не събра смелост да изрече истинската причина защо се чувства така.И този път сякаш не чуваше това,което и говореше,стискането на ръцете и,все едно се страхуваше че отново може да изгуби най-важното.
Скрит текст:
Но я разбирам,тя е толкова уплашена от всичко,което и се случва и от това,че може да загуби Емир,че става напададателна и се усеща как вече се огъва и всеки момент може да загуби баланса и здравината под краката си.

Нападението е най-добрата защита!
Но дали в любовта е обяснимо и необходимо?!

Той е готов да загърби Ханде,с която са от толкова години заради нея и не защото е огорчен,а защото тя е засегната.Как ми се иска да могат винаги да говорят така,както бяха в двора на университета макар че и сега не каза какво мисли и не го посъветва какво да прави.
Горкият Халил,първият път не можа да си го отнесе от Емир,но сега си го намери както трябва.Ей,тая гуспойца,момчето започна и да се бие заради нея,на езици почна да говори,но нема и той смелост да каже кой е?Защо толкова се страхуват да кажат кои са не знам.Но на Емир Ханденцето ще му се стори котенце,пред този тигър Халил-не кошмар,ми кошмарище.
Ама Емир беше много готин само как я гледаше и слушаше,докато ме обясняваше как се държи.Все едно и казваше-Ти си говори,но аз съм прав и обаятелен  и ти ще склониш.
С другите персонажи утре
Лека нощ на лягащите smile3524
Добро утро в този прекрасен слънчев ден,
Снощи пак е имало купон, но зъ съжаление не можах да се включа.
ganu6ka,
Напълно съм съгласна с мнението ти за снощната серия, на мен ми хареса, имаше всичко -  и бой, и кекс, и любов /на тази снимка, която си сложила са прекрасни, как я гледа Емко/, разочарование /Корай/, отново интриги и Ханде .........., за мен Джейда играе страхотно, просто и липва тази роля като гербова марка. Жалкото е, че до другата седмица ............/ах, тези БТВ/ Mr. Green
Хубав ден,
Отивам да ви дочета

# 653
  • Мнения: 727
Така...какво да правя като ми навирате голия Чаатай пред очите сега  Rolling Eyes...анализирам тялото му..бележи еволюция

от хлапе маникенчи...с изчистено и добре оформено телце 2010 година

Скрит текст:

сори ама малко се зачудих Що точно него са избрали? да оказа се скрита лимонка и разцъфна,ама на конкурса ми е бледен младеж  newsm78

Скрит текст:



2011-АФК и Хазал му въздействаха уникално

Скрит текст:







и най-красавеца се показа..излезе от него някак ИЗВЕДНЪЖ лятото на 2012  и есента и зимата и вече е бомбастично сексапилен #Crazy

Скрит текст:
         



чок чок секси ви казвам...ама то е заради факта че се ожени  Mr. Green


и Чаатай в Пътя на Емир-коренна разлика,понатрупа килца,но яко работеше във фитнеса

Скрит текст:
       

2013 оскъдна работа..ама и малкото е красиво  Mr. Green

Скрит текст:


    червеното око  Rolling Eyes        видимо отслабнал

сега чакаме лятото да покаже кво ново с тялото му  Joy Joy Joy

# 654
  • Мнения: 10
Привет!Хубав и усмихнат ден!



Кафенце...

Чайче...

# 655
  • Мнения: 727
Добро утро  Hug

Иве,честити ти дрешки  Hug Ама чак ме хваща страх като видя ,че си публикувала в скрит текст - какво ще изскочи оттам   Mr. Green

Здрастииииииии


Миличка не се плаши сладуркеее,само хубави работи показвам  Hug

# 656
  • Мнения: 298
Добро утро, нощни птици  Grinning

Ех, и аз една сутрин да кажа "добро утро", ама главата как ме цепи цяла нощ ...... мъкааа и спане йок.

Взимам си от кафенцата и закуските, които сте приготвили.

Ирка, за стихотворенията рано-рано  Laughing Кажи, душка, какви са ти батериите, че моите взеха да дават фира  Joy


Нещо го бъзикат тук двете мадами newsm78



Моля за превод

А това http://www.youtube.com/watch?v=cfk44GyaIx8е цялото интервю (откъса е някъде към края)

# 657
  • Мнения: 5 138
Охххх Наборееее
след такава голяма и разнообразна доза Чааатай как да се съсредоточа да работя, вече отбелязах първи гаф за днес, пратих мейл не където требе  Mr. Green добре че не бе конфиденциален
стига спри се остави за довечера, там най много да забравя да приспя детето, ама то свикна
вика лека нощ Емир Салаков и си ляга само  Mr. Green
Вече ги знае всички и Корай и Ханде и Ферия, даже в градината казало на едно момиче Ханде  ooooh! срам и позор всички ме знаят вече к`во гледам
Марги срамувам се пред госпожите, дай лек за мен бе душа  Hug

# 658
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Добро утро Hug

Ирка,ЛаваПетрова,Иве за закуските  bouquet Пипи и аз бях тръгнала към този закуска   bouquet
Снежи Hug Рая Hug Вани Hug Манка Hug  tweety Hug Дени

Айде ние с ЧА потеглям по задачи.Довечера ви го връщам невредим   love001

Дори и времето да е мрачно,ви пожелавам много усмихнат ден.

# 659
  • Мнения: 6 105
Ооо Иве ти направо цяла лекция си изнесла за Ча -"Откъде тръгна и докъде стигна"  Laughing

Ааа плаша се аз,ама едно такова хубаво се плаша,тъй че може и да не спираш  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт