Евтините неща, от които сме доволни - 17

  • 80 878
  • 724
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 261
Тук някой похвали новата спирала на ГР - розова с интересна четка. За цената си е ок, но още не мога да свикна с четката и редовно се омазвам по клепача  Crazy

# 181
  • Мнения: 230
Аз вчера влезнах в "Елитис" (Пловдив) и направо исках да го изкупя половината, добре, че ми се налагаше да бързам, та отнесох само един лакочистител и един лак, който подарих на майка ми..  Mr. Green Т.е. трябва да повторя ходенето. Споменавам го тук, тъй като видях няколко продукта, които си бях забелязала, четейки темата.
Иначе все по-недоволна съм от тази спирала. Вече почвам да си мисля, че няма да намеря спирала, която да ми подрежда както трябва миглите и да НЕ ги слепва...

# 182
  • Мнения: 564
Доволна съм от едно кремче за къдрици на БАЛЕА.Прави къдриците естествени и леки,няма мокър ефект.6 лв. е.

# 183
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031
Аз вчера влезнах в "Елитис" (Пловдив) и направо исках да го изкупя половината, добре, че ми се налагаше да бързам, та отнесох само един лакочистител и един лак, който подарих на майка ми..  Mr. Green Т.е. трябва да повторя ходенето. Споменавам го тук, тъй като видях няколко продукта, които си бях забелязала, четейки темата.
Иначе все по-недоволна съм от тази спирала. Вече почвам да си мисля, че няма да намеря спирала, която да ми подрежда както трябва миглите и да НЕ ги слепва...

Както вече споделих и аз не съм фен на Рокет-а
Любимец за момента си остава Лилавата ГР
А скоро ще пробвам и новата им спирала  Peace

# 184
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 183
rocket  и аз си я взех, уж в началото добре но много  скоро стана много гадна! сега вместо да ги разделя, както казват в рекламата при мен напротив - още повече ги слепва!  #2gunfire #Cussing out

# 185
  • Мнения: 230
Лилавата на GR пък ми е най-голямото разочарование. Такава хубава четка, а толкова ужасен туш.

# 186
  • Мнения: 98
Аз вчера влезнах в "Елитис" (Пловдив) и направо исках да го изкупя половината, добре, че ми се налагаше да бързам, та отнесох само един лакочистител и един лак, който подарих на майка ми..  Mr. Green Т.е. трябва да повторя ходенето. Споменавам го тук, тъй като видях няколко продукта, които си бях забелязала, четейки темата.
Иначе все по-недоволна съм от тази спирала. Вече почвам да си мисля, че няма да намеря спирала, която да ми подрежда както трябва миглите и да НЕ ги слепва...
И аз съм много разочарована от тази спирала, слепва ми миглите и след 2-3 часа започва да се рони...

# 187
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Днес ходих в ДМ и пробвах фдт Essence soft touch mousse. На ръката ми стои добре, но мацнах и на лицето и там стои все едно съм си сложила брашно. Чудя се дали е така, защото тестерите може да са доста старички или просто продуктът си е такъв  Confused

# 188
  • Мнения: 371
Доволна съм от едно кремче за къдрици на БАЛЕА.Прави къдриците естествени и леки,няма мокър ефект.6 лв. е.

За тази серия ли става въпрос?
Скрит текст:

# 189
  • Мнения: 14
Здравейте!
Не знам дали тази тема е подходящото място, ако не е - извинявам се Simple Smile
Искам да попитам някой ползвал ли е този измиващ гел или продукт от серията, за да сподели мнение

Благодаря ви!

# 190
  • Мнения: 34
Здравейте.
От известно време използвам тези продукти и искам да кажа,че съм страшно доволна от тях,а кремчето ми е 3 или 4 вече.Действа идеално на мазната ми кожа,най-вече през лятото
Знам ,че гела на BIODERMA не спада към "евтини неща" малко по-скъп е , но за мен си заслужава Simple Smile

# 191
  • Бургас
  • Мнения: 127
Много съм доволна от този продукт на Виши  Peace
http://www.marvi.bg/vichy-normaderm-tri-activ-pochistvasht-produ … -125-ml-3765.html

# 192
  • Мнения: 36 124
Много моля, придържайте се към темата. Виши, Биодерма и сие изобщо нямат място тук.  Wink

# 193
  • Мнения: 4 864
Тъкмо си помислих,че наистина не са от най-евтините, които знам...

# 194
  • Sofia
  • Мнения: 75
Да ви похваля и Краставичното тоалетно мляко на Евтерпа:
Скрит текст:

Почиства добре грима, освежава кожата, хидратира, но не омазнява, ухае приятно-ненатрапчиво, не дразни очите. Накратко казано отговаря на всичките ми критерии за такъв тип продукт.  Peace

А като бонус мога да добавя, че опаковката с помпичка значително улеснява ползването. Не се налага да тръскам по два-три пъти опаковката, за да изкарам нещо и накрая изведнъж да ми се изсипе цяла шепа!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт