На море в Турция - тема 23

  • 93 588
  • 754
  •   1
Отговори
# 690
  • ВАРНА
  • Мнения: 210
И ние заминава ме на 07.06.за Веноса Бийч в Дидим.Настройте се за слънце и море и само положителни емоции   bouquet

# 691
  • Мнения: 76
Да питам: по маршрута Чанаккале-Кушадасъ, къде точно е участъкът със завоите?

# 692
  • Мнения: 98
Здравейте! Ще почиваме в Буюк берк в Айвалък. Има ли някой, който е почивал там, да сподели мнение? Simple Smile

# 693
  • София
  • Мнения: 6 569
Да питам: по маршрута Чанаккале-Кушадасъ, къде точно е участъкът със завоите?
Нa около 100 км след Чaнaккaле. Учaстъкът е 80-100 км. Вземи кокулин. Моятa, еднaтa имa проблем с повръщaнето , но сегa беше ок. Лек път !

# 694
  • Мнения: 76
Благодяря, Биби!

# 695
  • Мнения: 2 142
Здравейте! Ще почиваме в Буюк берк в Айвалък. Има ли някой, който е почивал там, да сподели мнение? Simple Smile
Какво конкретно те интересува?

# 696
  • Мнения: 416
Предстои ни почивка в Кушадасъ в петък 07.06

Ние също заминаваме в петък на 07.06.
Има ли други за тази дата ?

# 697
  • Мнения: 98
Здравейте! Ще почиваме в Буюк берк в Айвалък. Има ли някой, който е почивал там, да сподели мнение? Simple Smile
Какво конкретно те интересува?
Интересува ме поддържан ли е хотела, чисто ли е в стаите; как е храната, хубав ли е плажа... Такива неща

# 698
  • Мнения: 711
Предстои ни почивка в Кушадасъ в петък 07.06 да ли има нясто за притеснения относно събитията в Турция. Въпреки че повечето протести са в Истанбул и Анкара но все пак , ако някой има актуално информация моля да сподели.

Ще почиваме в Сюрмели тази година, ако има завърнали се от там да споделят своите впечатления
В момента сме в Кушадасъ, Ефезия холидей биич. Пристигнахме в понеделник с кола. Не сме имали абсолютно никакви проблеми по пътя. Не видях нищо, което да подсказва за размириците, с изключение на един надпис на един камион.  Peace По пътя след Чанаккале имаше обичайните 2-3 патрула, които дебнат за превишена скорост. Все пак пътя не минава през големи градове и се заобикаля Измир по магистралата, така че не се притеснявай за пътуването. Hug


 И какво ще кажеш за Ефезия холидей биич  Thinking Тази година на ниво ли са нещата  Mr. Green Има ли интернет на всякъде

# 699
  • Мнения: 60
Здравейте! Ще почиваме в Буюк берк в Айвалък. Има ли някой, който е почивал там, да сподели мнение? Simple Smile
Миналата година почивахме от 22.06.2012г. в „Буюк Берк“.Какво ви интересува.Аз съм писала доста
за хотела в тази тема.

# 700
  • Мнения: 60
Здравейте! Ще почиваме в Буюк берк в Айвалък. Има ли някой, който е почивал там, да сподели мнение? Simple Smile
Миналата година почивахме от 22.06.2012г. в „Буюк Берк“.Какво ви интересува.Аз съм писала доста
за хотела в тази тема.
[Плажът е хубав-пясък,плитък,водата е кристално чиста,няма вълни и водорасли,но водата е студена,
защото минават някакви течения.Басейните са доста по-топли.Хигиената е добра,но не очаквайте много.Какво точно ви интересува?
/quote]

# 701
  • Мнения: 2 142
Здравейте! Ще почиваме в Буюк берк в Айвалък. Има ли някой, който е почивал там, да сподели мнение? Simple Smile
Какво конкретно те интересува?
Интересува ме поддържан ли е хотела, чисто ли е в стаите; как е храната, хубав ли е плажа... Такива неща
Храната е една от най-добрите,но всяка година намалява,като разнообразие по МНОГО!!!!!!!!!!!
Явно го дават вече през пръсти.Хотелът е голям и шумен,хигиената .................... много ,много
хора ,шум,тряскане на врати,няма тишина от 2-4,чиниите се оставят пред вратата и
непрекъснато се яде(от турска страна)
Плажът - пясъчен,огромен,без камъни,но не подържан.Анимация-слаба.
Има хубав,постоянен пазар.

# 702
  • Мнения: 186
Ние сме в Miracle Resort- Анталия от 22.06.Има ли някой за там?

# 703
  • Мнения: 242
Предстои ни почивка в Кушадасъ в петък 07.06

Ние също заминаваме в петък на 07.06.
Има ли други за тази дата ?
.Ние тръгваме на 07.06 вечерта с кола към Кушадасъ. Пътуваме от София през Капитан Андреево.

# 704
  • Мнения: 126
Mami ima li niakoi na pat za Delfin Diva sega na 8.07.?? Da se zapoznaem ? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт