Peg-Perego - колички, столчета за кола, столчета за хранене, играчки...

  • 106 876
  • 900
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 27
Дами, търся си тапицерия столче за хранене за Prima papa follow me, втора употреба. Оказа се, че нова е 130 лв., което е безсмислено в нашия случай. Това столче го ползваме за малкия си син, големият рано се отказа от него и смятам, че и малкият след няколко месеца ще поиска да се храни на масата до брат си. Обаче, малкият успя да изгризе и скъса тапицерията на няколко места... Та разбирате защо нямаме желание за нова.

# 871
  • Мнения: 399
Момичета, вчера най-накрая сглобихме количката и тази подложка беше в чантата, може ли някоя да ми каже за какво се използва? 😀

# 872
  • Мнения: 758
Момичета, вчера най-накрая сглобихме количката и тази подложка беше в чантата, може ли някоя да ми каже за какво се използва? 😀
За преповиване на бебето. Аз лично не съм я ползвала.

# 873
  • Мнения: 4 761
Прилича на подложка за повиване, която обикновено се използва върху маса за повиване. Не изглежда много дебела, но вероятно ще върши някаква работа.

# 874
  • Мнения: 863
Бихте ли ми казали, тъй като съм хвърлила око на комплекта Veloce SL Modular, накрая на описанието пише "аксесоари, закупуват се отделно :
    ДЪЖДОБРАН
    КОМАРНИК
    ПОСТАВКА ЗА НАПИТКИ
    BABY CUSHION – ДЮШЕЧЕ
    ISOFIX BASE

Въпроса ми е за дюшечето. То нещо допълнително ли е или кошът за новородено идва без дюшек?

# 875
  • Пловдив
  • Мнения: 23 672
Идва с дюшек. Вътре си е изцяло тапицирано. Това е допълнителен дюшек. Не ти трябва.Вземи изофикс базата, ако колата ти има изофикс.

# 876
  • Мнения: 1 103
Привет, момичета, някоя има ли отзив за тази количка?

https://vitodesimone.com/produkt/za-bebeto/bebeshki-kolichki-peg … e-lounge-modular/

В магазина ми направи впечатление, че малко скръца сякаш.. А мои познати не са ползвали марката. Иначе много ми хареса, така че ще се радвам да чуя мненията ви.

# 877
  • Мнения: 1
Здравейте, някой има ли опит със закупуване само на сенник за pop-up коша? Модела май се води book 51 s, изключително неподходящо светло сиво luxe pure. Купихме вчера количката, но продавачите да ме подвели, че е за пране а всъщност те са я прали и захабяването няма да се оправи с пране явно...

# 878
  • Мнения: 229
Почистване, пране на текстила на количка  Peg-Perego.
Здравейте!
Някой може ли да ми даде насоки за сваляне на текстила на стола за количката заедно с коланите, Шасито е Book51. Другото не знам дали има име.


Имам 3 проблемни места.
1. При багажника - как се изнизва текстила от подвижната пръчка?
2. Как да измъкна сенника? Всички копчета са откопчани вече.
3. Коланите  долу зад плата с кръстата отвертка ако развия ще наруша ли нещо.


Последна редакция: ср, 15 фев 2023, 18:51 от Annabel-03

# 879
  • Мнения: 601
Annabel, аз сенника не успях да го сваля. Коланите ги махаш с отвертката. Нищо няма да счупиш.
За пръчката някъде имаше някакво копче за да я освободиш.
https://www.xn--80adah2aybmok5f.bg/peg-perego/carrello-book-plus … D0%B5%D0%BB%D1%8F

# 880
  • Мнения: 63
Момичета здравейте ,такова ровене му дръпнах че вече само клички виждам .Харесах си една от олх ,даже може да е на някоя от вас ,пукнах се да ровя по сайтове, за да намеря колко тежи с единият и с дургият кош и не намирам категорична информация …или мозъка ми вече нацяло отказа . Проблема идва от там ,че  имаме стълби пред входа ,после имаме стълби до асансьора и ще падне голямо катерене всекидневно . 50кг съм ,като развита мускулатура липсва 😄 така че давайте съвети

# 881
  • Мнения: 758
M1M2, моята количка е модел от 2020 и със зимния кош тежи около 12 килограма, а с летния май беше 10 и нещо. Тази на снимката е по-нов модел, но надали има особена разлика в теглото.
При мен ме се е налагало да качвам стълби и не мога да коментирам дали е удобно с тази количка. Иначе съм с две ръце за нея! Сега возя второто в нея и освен драскотини по шасито други забележки няма.
Поправка: И багажника ми се разши по едно време, но понесе много по-голямо тегло от допустимото и го карах  на сарач за ремонт.

Последна редакция: чт, 16 фев 2023, 23:05 от Shanan4e

# 882
  • Мнения: 601
И аз имам някакъв спомен от 2018г, че е между 8-10 кг със седалката, кошът за новородено изобщо не съм го ползвала. И това без бебе и пазар… За мен си беше кофти при качване на стълби. Да “мазно”  се движи в парка по алеята.
Аз сега, ако трябваше да взимам количка без да се замисля си купувам една макларън 5-6 кг макс и слагам отгоре един кош за новородено.
п.с. Едвам дочаках да седне моята госпожица и веднага си купих количка, която тежи само 3.600кг и Peg Perego го прибрах на тавана. Е родих се!

# 883
  • Мнения: 758
Той самият кош за новородено си тежи над 5 кила. Колкото и да е леко шасито все ще натежи с бебешкия кош и с бебето в него. Другата опция е да ползвате летен кош още от началото. Аз лично не си го представям, но познавам майки, които са го правили и казват, че им е било удобно. Зависи и какъв сезон се роди бебето.

# 884
  • Мнения: 63
Момичета благодаря за инфото ,аз намирах нещо от порядъка на 13кила ,честно казано на мен ще ми е първо дете и не знам колко и какви неща ще натоваря .От 3седмици само колички гледам,чак ми се 🤮 от тях ,всички покрай мен нон стоп повтарят “трябва да е лека ,”е добре де ама колко 😄 . Другият вариант за който гледам easywalker Harvey 2/3 каквото излезе в олх ама те и там са една брадва .Ужас само на мен май не ми се дават много пари за количка (майка циция ще съм явно 😆)
Вчера викам на мъжа ми -накрая ще взема един кош за колата ,свалям му прозорците и лятото така ,после кеф ти климатик ,кеф ти музика 😁

Общи условия

Активация на акаунт