Черешката на тортата - 4 сезон - 1 тема

  • 35 035
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 865
Касиел е права, повечето ни нови, модерни актуални актьори са абсолютно празни същества. Знам, че друго имаше предвид, но...
Вечерята не ща да я коментирам, целината и баницата с бри бих пробвала, но нищо не ми се видя апетитно изглеждащо. Салатата може би.

# 736
  • Мнения: 836
Големи бъркочи! Туй с другото и ето ти го ястието! А тая целина с лимона  Sick

# 737
  • Мнения: 1 338
 Като чуя за котки и вече усещам миризмата им.Хората не се усещат, но всички гледащи котки миришат много специфично. Sick

Да си имаме уважението - надявам се говориш за хората, които гледат повече от една котка, защото в обратен случай ще ставаме на кълбета  Joy

Of, почна се.
Защо сме толкова зле платени? Ами, защото не ставате. И тези пари са ви много.
...

Оооофффф да, не мога да ги понасям като вземат да се жалват - особено този актьор, ами не ми харесва как играе  Crossing Arms

Манчев наистина не мога да го трая вече, искам да знам кога ще говори, за да му спирам звука  #2gunfire - и наистина, докато не опитаме дадено нещо как можем да съдим, че е гадно на вкус? Аз бих пробвала нещата, които забърка - много пъти съм правила ястия, които изглеждат ужасно, а са ужасно вкусни  Naughty

# 738
  • Мнения: 4 607
Офф, ъгаси изненадата! ooooh!

Коко пък искал да стане световен шампион и пита к'во трябвало да направи?!? Joy

# 739
  • София
  • Мнения: 15 508
Moringa, не съм ходила навсякъде,където има котки, но от две-три места съм останала с това впечатление.

# 740
  • Мнения: 221
Mноооооооооооого лигаво взе да става към края  Joy

# 741
  • Мнения: 36
Кви са тия глупости с това пипане

# 742
  • София
  • Мнения: 15 508
  Касиел хич не е добре с главата!Ама като гледам рекламите, те май всеки са карали да се съблича.

# 743
  • Мнения: 836
Ми като цялата вечеря и изненадата беше странна.
Тайна, само тези които що годе има какво да покажат.

# 744
  • София
  • Мнения: 7 976
Да бе и аз това разбрах от анонса на утрешната серия. Всички се събличат щото им било много топло.

# 745
  • Мнения: 9 153
а шеф Манчев, милия, не бил видял и чул баница с камамбер и бри  ooooh! завалията. И пиле с канела.  Mr. Green Защо ли се учудвам, като той и кимиона не признава като подправка. Сигурно само босилек, магданоз и джоджен  е чувал

# 746
  • Мнения: X
Скучна вечер беше. И утре не вярвам да е по-интересно. Обаче и този Любомир няма да пропусне да се съблече. Grinning Да покаже и той тяло.

# 747
  • Мнения: 4 607
Като цяло... не ми хареса. Бих опитала от ястията, но предполагам, че не биха ми харесали, както и на повечето гости... Rolling Eyes

Атмосферата също не ми беше приятна, много лигава, твърде лична на моменти, голямо оплакване падна. Stop

# 748
  • Мнения: 1 338
Moringa, не съм ходила навсякъде,където има котки, но от две-три места съм останала с това впечатление.

Скрит текст:
Истината е, че е трудно да се поддържа перфектна хигиена, когато има каквото и да е животно вкъщи, но всеки сам си преценя - любовта към тях много често надделява, но това е друга тема - всеки има право да ги харесва или не  Hug

Не, наистина не мога да понасям Манчев - не била направила продуктите му както той иска, че тя да няма кристална топка да знае как ги иска - егати глупака - поне ги използва жената, не си натърка мишниците с тях и не ги сложи за украса на масата  ooooh!

# 749
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Не ми хареса вечерята,а очаквах повече,въпреки,че не харесвам Касиел или както там се казва.Стана ми антипатична още откакто разказваше как припикала един режисьор в началото на кариерата си,за да я вземе в представлението. Rolling Eyes Външният й вид също не ме радва-огромни торбички под очите,раздърпани дрехи,коса,небоядисвана с месеци.. ooooh! Като толкова обича да се съблича,защо не се поддържа поне?
Нана никога не ми е харесвала. Много съжалявам за това,което я сполетя,но наистина не ми е симпатична.

Общи условия

Активация на акаунт