Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 91

  • 27 362
  • 764
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 214
Нали Ферат е убил гаджето и .
Зиз,Хелън-благодаря за превода!!
Чудесни сте!   bouquet

Именно затова мисля, че може да е Дениз и заради майка и също. А попитах Ромина защо не смее да сподели на глас какво мисли и какви са причините.  Peace

# 721
  • Мнения: 0
Какво стана преди Хилял? Станах за малко.

# 722
# 723
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142

Истина е плажа, ще видите!
И аз имам такова усещане. Но беше много тъп режисьорски похват да ги оставят така "увиснали" тези кадри, просто ги праснаха изведнъж и ги махнаха изведнъж. Като пратени от космоса, без никаква връзка с нищо. (освен със спойлера, което каква връзка е?)

# 724
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Сигурно не е мечта, а истина...накрая са заминали и предвидливо Кузей си е изключил тела. Joy Joy Joy Joy
Какъвто и финал да ми дадат...поне видях как изглеждат щастливи. И няма нищо лошо когато двама ще се женят да си мечтаят за бъдещето, особено като са в полицейски участък и им е тъпо.
Все пак си чакам лепкавия финал...по нищо не личеше Кузей да се дърпа от Джема. Heart Eyes
Абе хубава серия.

# 725
  • Мнения: 3 371
Благодаря за превода в ефир !   bouquet

Шани,  Hug това насищане на серията с фантазии и мечти, къде споделени, къде - не, също е много показателно, според мен !  Peace

# 726
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Какво стана преди Хилял? Станах за малко.

Седяха си на плажа, бъзикаха се за тела на Кузей, дойде един и им каза, че стаята им е готова и се задвижиха по плажа хванати за ръце. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 727
  • Мнения: 2 282
Благодаря за превода!  bouquet
Честито на позналите от нашия отбор. Другият отбор продължава с мечтите. Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 214

Е нали трябва да се овесим на жиците и другата сряда, ясно е защо така завърши серията. Сега ще има една седмица чуденка.
 Hug Зизу и Хелън,  Heart Eyes голямо благодаря за организацията!   newsm51

# 729
  • Мнения: 1 012
Еми, защото са си мои мисли и нямат общо с кълбата, а казах има причини Дениз да го убие, майка й, гаджето й...

# 730
  • Варна
  • Мнения: 685






MMMMM, Kак да не харесаш таткото на това дете Heart Eyes Laughing Laughing Laughing

# 731
  • Мнения: 1 413
Каква истина да е плажа- на Кузей му се пече яйце- че влезе отново в чужд дом, пък и Симай не може да зареже. Вие за истински плажни мечти и сватби ми говорите... ooooh!
Благодаря за превода- Зизу  bouquet, Хелън  bouquet

# 732
  • Мнения: 0
Какво стана преди Хилял? Станах за малко.

Седяха си на плажа, бъзикаха се за тела на Кузей, дойде един и им каза, че стаята им е готова и се задвижиха по плажа хванати за ръце. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Heart Eyes, пак мерси!

# 733
  • Мнения: 1
Сигурно не е мечта, а истина...накрая са заминали и предвидливо Кузей си е изключил тела. Joy Joy Joy Joy
Какъвто и финал да ми дадат...поне видях как изглеждат щастливи. И няма нищо лошо когато двама ще се женят да си мечтаят за бъдещето, особено като са в полицейски участък и им е тъпо.
Все пак си чакам лепкавия финал...по нищо не личеше Кузей да се дърпа от Джема. Heart Eyes
Абе хубава серия.

И на мен серията ми хареса!!

# 734
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Каква истина да е плажа- на Кузей му се пече яйце- че влезе отново в чужд дом, пък и Симай не може да зареже. Вие за истински плажни мечти и сватби ми говорите... ooooh!
Благодаря за превода- Зизу  bouquet, Хелън  bouquet

Предположи, че може да е скок във времето...или това никога не се използва в киното.... Hug

Общи условия

Активация на акаунт