А кой ще се похвали от яслата или градината на детето си ?

  • 340 415
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3
Здравейте, и аз съм супер изненадана, но ето че малката ми звездичка е приета в яслата в Бистрица (СДЯ 44). Някой да има впечатления? Ще се радвам да сподели.

# 721
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Включвам се само да похваля градината, в която голямата ми дъщеря ходеше. Тази година нейните госпожи поемат първа група и което детенце попадне при тях, ще бъде късметлийче Grinning
Градинката е Велимира в Пловдив, а госпожите - Златева и Панайотова.

# 722
  • Мнения: X
Здравейте, искам да купя имот в квартал Полигона, но това което ме притеснява е детската градина. Това, което намерих из интернет, е че този квартал се обслужва от три детски градини в Младост 1. Дали това е така? Някой от квартал Полигона има ли опит в търсенето на градина?

# 723
  • Мнения: 1
Здравейте. Тъкмо изгубих всякаква надежда и....малчо го приеха в 45 СДЯ Майор Франк Томпсън с най-последния влак. Търсих да прочета тук пресни мнения, но не открих. Ще бъда много благодарна, ако някой сподели личен опит тук или на лично съобщение - адаптацията как протича, от кого сте доволни, обстановка,изобщо всичко,което е вълнувало и вас преди постъпване на детенцето😊 Благодаря предварително!



Здравейте! Дали вече имате ваше мнение или отговор по вашият въпрос? Аз се интересувам от същата ясла и бих искала да знам повече ако решите да споделите! Blush

# 724
  • София
  • Мнения: 648
Здравейте, пиша лично съобщение Simple Smile Положително ми е мнението, ще ви копирам отзива ми от фейса за по-лесно 😁

# 725
  • Мнения: 4 250
Досега не видях такава ясла, където 80 процента от времето детето да не е болно.Не мога да похваля нито една ясла, за съжаление.В общи линии служат за точки за детската градина.

# 726
  • Мнения: 2 722
Оффтопик: Хора, имате нереалистични очаквания. Нали имате здравна култура и знаете що е имунна система на дете. Няма среда в света, в която детето да не боледува при контакт с вируси и бактерии. Може би на друга планета. Какъв е тоя вой в България, че децата са болни нон-стоп. След задължителното боледуване в първите години следва “бг гледането” на дете с обличане на пет ката дрехи, дезинфекция с мокри кърпи и затваряне при баби, “да не настине” тъпчене с пържено и 0 спорт.

# 727
  • Мнения: 4 250
Ми как да не  е вой, като не го даваш там, за да си почиваш вкъщи, а да ходиш на работа. Който има допълнителен персонал вкъщи да помага, да не заема и места. Както ви казах в нашия случай послужи единствено за точката за градината

# 728
  • Мнения: 1 088
Предстои ни ясла и като гледам от държавните в район Сердика в София има добри отзиви за 48 ДГ Братя Грим. Дали можете да похвалите държавна или частна ясла в района?

За пръв път ми е и се тревожа, че още няма да може да говори (на около 2г ще е). Как може да си сигурен, че всичко е наред в яслата като не може да ти разкаже... Sad

# 729
  • Мнения: 4 250
На две много говорят, пеят песнички, знаят имената на учителките и си казват всичко.

# 730
  • Мнения: 9
Искам и аз да похваля учителките на моя син. Той вече 4 -ти месец ходи на ДГ и невероятно бързо се адаптира и сега дори не иска да си стои в къщи ,когато е болен. Става дума за г-жа Тодорова и г-жа Найденова и леля Руми, които водят І-ва вариант група на ЦДГ № 64 "Вяра, Надежда, Любов"- Младост-4.

# 731
  • Мнения: 355
Да похваля Детска градина №107 "Бон-Бон" София. Детето ми е разпределено там на временна градина за м. август. Супер са! Приобщиха децата бързо, всеки петък им правят специални тематични събития, изпращат ни снимки, внимателни са. Много сме доволни както от учителката г-жа Димитрова, така и от целия персонал на градината. Детето ми ходи там само този месец, но пък с пълно сърце!

# 732
  • София
  • Мнения: 42
Предстои ни ясла и като гледам от държавните в район Сердика в София има добри отзиви за 48 ДГ Братя Грим. Дали можете да похвалите държавна или частна ясла в района?

За пръв път ми е и се тревожа, че още няма да може да говори (на около 2г ще е). Как може да си сигурен, че всичко е наред в яслата като не може да ти разкаже... Sad

Моя приятелка работи в общината в Сердика, но ми сподели че било пълно по детските градини и си води детето някъде до Джеймс Баучер, много е неудобно преди и след работа да го оставя и взима постоянно. Не знам доколко може да се коментира какво е нивото в яслите, но предполагам че и там е пълно.

Общи условия

Активация на акаунт