LIPOVON - ultimate weight reduction - 2

  • 289 556
  • 1 040
  •   1
Отговори
# 960
  • София
  • Мнения: 11 748
Здравейте, знам че има и други теми за липовон ,но нищо конкретно.
Едните пишат ,че е чудесен и перфектен  помага за отслабването...,а други казват че само не са умрели от липовона честно казано едва ли щом още е в производство има нещо чак толкова сериозно може би наистина хората преиграват, а може би наистина е пълен боклук и не си струва парите. Двоумя се някой ако има мнение за него ако му е помогнало малко пишете.
Какво значи, че е в производство? То и наркориците са в производтсво. Не е позволен за продажби по магазините, продават го някакви хора онлайн, които казват каквото пише на опаковката, но всъщност тези таблетки съдържат и други вещества част, от които забранени. Имаше репортаж по Нова телевизия, бяха занесли в лаборатория хапчетата на няколко такива китайски капсули - Лида, Липовон и още някакво. Доказаха, че са опасни. Да, повечето хора отслабват с тях, ако издържат, но пък и много от жените получават трайни проблеми с цикъла, сърцебието, ниското кръвно и неспането не са при всички. За мен не си заслужава. Да не говорим, че ако човек не отслабва с режим, който да продължи да спазва, после си връща килограмите.

Последна редакция: чт, 25 юли 2019, 23:01 от Niya-

# 961
  • Мнения: 1 418
Не издържах аз и си взех от страницата Перфектно тяло.
Нека кажа как свалям килограми аз по принцип. Свалям супер лесно. Иска се от мен само да спазвам режим. За 1 седмица да спра въглехидратите и си изчиствам всичката вода, намалям обиколките с няколко см. Проблемът при мен е, че волята ми става все по-малка с годините и не издържам. Но хвана ли се, за кратко време свалям килограми. Или с диетата на Емилова, или с безвъглехидратната. Важното е това.
Какво се случи.
Пих хапчетата точно 3 седмици. 3 седмици, през които наистина не ядях почти нищо, освен месо и зеленчуци, и то в минимални количества. Нямах апетит, пиех вода като за световно. За 3 седмици не свалих НИЩО! Ако ядях същите неща и пиех толкова вода без хапчета (правила съм го), за 3 седмици се преобразявам. Сега супер се кефех, че не ми се яде и нещата се случват без липса на комфорт. и - нищо. Не е нормално за моя организъм да отхвърли въглехидратите, и не само, но и почти да не приемам храна, само вода, и да не сваля нищо. Аз за 10 дни на БВД свалям 1-2 размера от дрехите. Просто съм така - свалям и качвам супер бързо и видимо (с моят мъж сме израстнали заедно и дори той за 25 години още не може да ми свикне как може да отиде в командировка за 10-14 дни и като се върне да съм с коренна разлика в теглото). Проблемът ми е, че са ми слаби ангелите и ми дай един сладолед - аут съм. Но такова нещо - 3 седмици да карам на по 1 шишче и 1 краставица цял ден, на 4-5 литра вода, да пикая денонощно като за световно, и да нямам резултат - за мен това е от тъпите хапчета.
Така че, мили момичета - не си давайте парите за глупости.
Аз реших да не изпия последните 9 хапчета. Няма смисъл.
Странични ефекти освен непрекъснатата жажда и малко ниско кръвно, съм нямала. Но за кръвното играят и жестоките жеги, които хванах за този период.

# 962
  • Мнения: 47
Не издържах аз и си взех от страницата Перфектно тяло.
Нека кажа как свалям килограми аз по принцип. Свалям супер лесно. Иска се от мен само да спазвам режим. За 1 седмица да спра въглехидратите и си изчиствам всичката вода, намалям обиколките с няколко см. Проблемът при мен е, че волята ми става все по-малка с годините и не издържам. Но хвана ли се, за кратко време свалям килограми. Или с диетата на Емилова, или с безвъглехидратната. Важното е това.
Какво се случи.
Пих хапчетата точно 3 седмици. 3 седмици, през които наистина не ядях почти нищо, освен месо и зеленчуци, и то в минимални количества. Нямах апетит, пиех вода като за световно. За 3 седмици не свалих НИЩО! Ако ядях същите неща и пиех толкова вода без хапчета (правила съм го), за 3 седмици се преобразявам. Сега супер се кефех, че не ми се яде и нещата се случват без липса на комфорт. и - нищо. Не е нормално за моя организъм да отхвърли въглехидратите, и не само, но и почти да не приемам храна, само вода, и да не сваля нищо. Аз за 10 дни на БВД свалям 1-2 размера от дрехите. Просто съм така - свалям и качвам супер бързо и видимо (с моят мъж сме израстнали заедно и дори той за 25 години още не може да ми свикне как може да отиде в командировка за 10-14 дни и като се върне да съм с коренна разлика в теглото). Проблемът ми е, че са ми слаби ангелите и ми дай един сладолед - аут съм. Но такова нещо - 3 седмици да карам на по 1 шишче и 1 краставица цял ден, на 4-5 литра вода, да пикая денонощно като за световно, и да нямам резултат - за мен това е от тъпите хапчета.
Така че, мили момичета - не си давайте парите за глупости.
Аз реших да не изпия последните 9 хапчета. Няма смисъл.
Странични ефекти освен непрекъснатата жажда и малко ниско кръвно, съм нямала. Но за кръвното играят и жестоките жеги, които хванах за този период.



Аз си мислех да пробвам,но се отказах има нещо друго в тях освен това което е описано щом не го продават в аптеките.Мислех си преди време да пробвам Цефамадар...
Аз от няколко години напълнях със сигурност не е от пубертета въобще не свалям лесно килограми .Диетата на Ваня Червенкова я правих за 2 седмици и ми беше много тежка и смрадливите дните с рибата ... отслабнах с 2кг и се оказах

# 963
  • Мнения: 23
Момичета с 1 опаковка и половина т.е.2 месеца и половина,защото не бях редовна в пиенето им.. свалих 7 кг.
През времето, когато ги пиех в началото ми беше много зле, имах сърцебиене, гадене и безсъние. Свалих много сантиметри и доста ми личи в лицето и по дрехите. Знам само че трябва да се пие много вода за да има ефект също така препоръчвам да се храните редовно и не пийте хапчетата нагладно. Винаги го пийте поне 1 час след закуската. Моя Липовон беше от фб страницата на перфектно тяло. Но има още един липовон от 40лв. По нищо не отстъпва на този от 50лв.. Моя близка свали над 10 кг. за 2 месеца с 2 опаковки.

# 964
  • Мнения: 8 783
 Моля за мнения дали Цефамадар е ефективен ?

# 965
  • Мнения: 148
Цефамадар съм го пила преди много години в комбинация с някакви лекарства за регулиране на инсулина в кръвта(предписани ми от лекар). Не знам до каква степен действа. Апетит не помня дали намаляше. Пазех и много строг режим и отслабвах (по 2 кг на месец),което си е капка в морето.
Моля за мнения дали Цефамадар е ефективен ?

# 966
  • Мнения: 112
Здравейте, момичета! Днес към 10.00ч. сутринта и аз изпих първото хапче Липовон. Поръчах го от сайта  lipovon-bg.com, четох и двете теми изцяло и реших да се спра на този сайт. Оттогава нищо, ни ми се пие вода, нито ми е намалял апетита, нищо. Явно всичко е менте, ама аз съм си за критика, понеже се занимавам с глупости. Добре, че поне не ми е зле. Ще пробвам още два, три дни и ако няма ефект ще ги хвърля. Надявам се за Не ми стане зле поне.

# 967
  • Мнения: 47
Това е отговорът на това момиче тя е влогър ако не знаете






Наистина е леко глупаво да постъпва така като го рекламира като знае ,че я следват предимно деца

# 968
  • Мнения: 112
Здравейте, доста изчетох тези дни, коментари, оглеждах опаковки, четох какво ли не и стигнах до следния извод. Липовонът, който се предлага е 2 вида, този който е с холограма lp Mexico и няма код се предлага от бодибилдери и така наречения оригинален сайт. Аз пробвах от него, не съм усетила нито 1 от симптомите за огромна жажда, сърцебиене или рязко понижаване на глада. Направи ми впечатление, че момичетата,  които си купуват от фейсбук сайтовете с тъй наречения код имам повечето от тези странични ефекти, които не ми се струват никак безобидни. Започваме с прекомерната жажда, прекрасно водата е живот, но всеки организъм има нужда от различно количество вода, разговаряла съм с проф. нефролог, колко е необходимото количество вода за оптимално добро здраве, всеки ми казва пий колкото се може повече, неговият отговор беше, кажи им те да пият колкото си искат, около литър и половина е напълно достатъчен дневен прием, но...Защо е индивидуално? Ако аз съм 50 кг и лежа по цял ден на дивана имам нужда от 30 мл на 1 кг телесна маса тоест 1.75 л. Ако обаче съм активен спортист, тази вода вероятно след часове тренировки ще е крайно недостатъчна. Направих си експеримент онзи ден изпих 3 л. вода, сутринта имах болки в бъбреците, което за мен е сигнал, който ми дава тялото, че съм прекалила.
Второ, замаяност, ускорен пулс, повишаване на кръвното налягане- кофти симптоматика, която води до големи поразии. 80% от момичетата имат тези симптоми съпроводени с безсъние. Хм, тук вече отговори не съм намерила, но и малко дете ще разбере, че нещо не е наред. Тук дори четох коментар на момиче, което е стигнало до спешното.
Трето, аномалии в месечния цикъл, явно влияе на хормоналния баланс, а с това не бива да се играе, тук говоря от позицията на опита, години съм се борила с това, не си го причинявайте. И всичко това за 5 кг. Заслужава ли си? Преценете си.
И накрая ще завърша с това, закупих липовон от сайта lipovon- bg.com с холограма lp Mexico, 5 дни го пия, както писах по- горе, нито ми се пие повече вода, нито съм изгубила апетит, това, което забелязвам е, че се потя повечко по време на тренировка. Ще видя как ще е още няколко дни, но поне нямам странични ефекти, може би наистина нищо не върши. Но е за предпочитане, да съм си дала парите на вятъра, отколкото да имам страничните ефекти от този дето уж действал.
Има един лаф,  Нищо хубаво в тоя живот не идва от въздуха, трябва да се потрудиш!
Успех момичета!

# 969
  • Мнения: 47

Войната в Instagram продължава🤨🤔

# 970
  • Мнения: 3 029
Една точна и ясна статия по въпроса действа ли Липовон: http://6nine.net/2018/10/20/lipovon-po-skoro-bepolezen-no-i-s-povishen

# 971
  • Мнения: 548
Липовон действа. Потиска, да не кажа премахва апетита. Но цената, която аз платих е висока. Стигнах до Пирогов на 5 ия ден, мислех че умирам. Да не говорим за уникалното безсъние, съпроводено с нервно напрежение и много повече цигари от обикновено. Да, става за веднъж... но да се приема по 2-3 пъти в годината е абсурдно. Аз лично пробвах веднъж, пих ги месец, свалих 8 кг, но какво от това - лека полека си се връщат, ако не спазваш хранителен режим и не се движиш. Та това не е никаква добавка, ако ме питате. Само взима! И добавя здравословни проблеми.

# 972
  • Мнения: 47




Честно казано не вярвам да са оригинални щом са толкова евтини.
Видях на промоция и за 30лв в olx

# 973
  • София
  • Мнения: 11 748
Не разбирам какво значение има оригинални/неоригинални, ако имаше наистина оригинални, които да са относително безопасни, щяха да са в аптеките.
А това, че някакви девойки ги рекламират в инстаграм, трябва да е подсъдно. Тяхната аудитория е деца, официално така си изкарват парите като ги канят на детски партита да забавляват децата и основните им последователи са деца. Репортнах снимките, нейните и тези на Ричард в инстаграм, но получих автоматичен отговор, че отговарят на правилата, а ги докладвах точно с опцията за реклама на drugs, което не е позволено.

# 974
  • Бургас
  • Мнения: 80
Това може да Ви хареса, много е показателно.
https://www.youtube.com/watch?v=oRtnS6VBlpQ&feature=share

Общи условия

Активация на акаунт