Къде в Бургас (37)

  • 86 899
  • 745
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 824
Къде мога да намеря китайски фенери?

Днес видях в книжарницата до входа на Болеро - Краснодар. 3 лв. бройката.
Благодаря.Дъщерята видя да летят и като се тръшна...малиииииии

# 331
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Да ме посъветвате къде има изгодни магазини (или складове) за бебешки дрешки, комплекти, спално бельо? Решила съм отсега да почвам да пазарувам по малко, пък нищо не знам, само големите магазини. Но ако някой има наблюдения за по-добри цени, може и по комплексите някъде, ще съм благодарна.

Аз съм взимала от Тема и от въпросния склад на Зодиак - там има дрешки на Вис Виталис - пловдивски са и общо взето са добри - чист памук, малко от към цветове и шарки няма кой знае какво разнообразие, но те се носят по 2 седмици, няма да има време да ти омръзнат  Crazy
Взимала съм също и от магазина на Черноморка срещу Малибу.
От Синди пазарувам нещо конкретно, което по другите магазини трудно се намира, но за мен този магазин е и малко по-скъп.  Peace
От Бамболино също съм взимала неща, но на по-късен етап, не знам как са с бебешкото  newsm78
И сега съм харесала едно плюшено гащеризонче в H&M и не знам дали ще дочакам да го намалят...
Абе общо взето навсякъде има по нещо  Peace
Спалното бельо на Калогера аз много го харесвам, но от Зодиак съм взимала спален комплект с олекотена завивка на около 20лв. (преди 3г), докато в Калогера наскоро гледах такъв комплект за 35лв.
И не знам дали още го има един дядо в Изгрев до рибния пазар, отстрани в  уличката в един павилион, срещу една фурна (не знам дали още съществува) повечето неща, които се продават по другите магазини да речем на 20лв. той ги дава на 10-15 и са абсолютно едно към едно като качество, изработка и т.н. Навремето с количката много обикалях, но скоро не съм минавала оттам  newsm78

# 332
  • Бургас
  • Мнения: 824
Цитат
И не знам дали още го има един дядо в Изгрев до рибния пазар, отстрани в  уличката в един павилион, срещу една фурна (не знам дали още съществува) повечето неща, които се продават по другите магазини да речем на 20лв. той ги дава на 10-15 и са абсолютно едно към едно като качество, изработка и т.н.
Дядото си е там.Има и магазин в Зорница до 5Д

# 333
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
Asya,в улицата зад у-ще КиМ има поне четири магазина откъдето взимам дрехи на синът ми(но за 9-10),но имат и по големи. Друг е въпросът дали не е по-едричко детето и мисля че Уайкикито е по-добър вариант. 
от години не съм пазарувала от тези магазинчета, но ще погледнем... в моловете вече бяхме, но или няма нашия размер или не харесваме цвета, по-скоро летни дрехи ни трябват, а те са вече пообрани

# 334
  • Бургас
  • Мнения: 6 234
Аз пазарувах от Делфин, Слънчо, Бамболино, Синди, Слон балон. В Кауфланд пускат евтини спални комплекти, както и бодита. В Престижа на Младост също има 2 магазина за детски дрешки на добри цени.

Сега ако ми обясните и къде са тези магазини, цена няма да имате. Само "Синди" и Кауфланд знам. Складовете на "Зодиак" нали са там до "Черноморка", навътре в улицата към промишлената зона?
От детски магазини не съм пазарувала повече от 12 години, въобще нямам представа къде се намират Embarassed

# 335
  • Мнения: 96
Аз пазарувах от Делфин, Слънчо, Бамболино, Синди, Слон балон. В Кауфланд пускат евтини спални комплекти, както и бодита. В Престижа на Младост също има 2 магазина за детски дрешки на добри цени.

Сега ако ми обясните и къде са тези магазини, цена няма да имате. Само "Синди" и Кауфланд знам. Складовете на "Зодиак" нали са там до "Черноморка", навътре в улицата към промишлената зона?
От детски магазини не съм пазарувала повече от 12 години, въобще нямам представа къде се намират Embarassed
Делфин е зад Операта, Слънчо е зад църквата Кирил и Методий, Бамболино е до пицария Зорница, а Слон Балон е в Славейков, ето сайт да видиш: http://slonbalonbg.com/

# 336
  • Бургас
  • Мнения: 6 234
  bouquet

# 337
  • Мнения: 6 741
И аз да се включа с отговор на питането на Тинтина всички детски дрешки за малката съм поръчвала и поръчвам от сайта на Мадъркер и Асда изключително съм доволна като качество на материята и цветово.А пък и ти както ще пазаруваш предварително просто ще дебнеш за намаления от сега Grinning Да не говорим че са и по-евтини Wink

# 338
  • Мнения: 50
Здравейте, искам да ви попитам знаете ли дали някъде в Бургас поправят детски колички. Падна ни днес едното колело, а не е в гаранция и трябва да я пращаме до Пловдив за наша сметка.

# 339
  • Мнения: 0
Здравейте, можете ли да ми препоръчате място за празнуване на детски рожден ден( за 10 годишно момиче) Simple Smile Някой ако има отзиви за басейна в морската градина ???

# 340
  • Мнения: 249
Препоръчайте ми добра шивачка, за Центъра или за Възраждане в района на Билковата аптека? Трябва ми за по-пипкави неща Simple Smile

# 341
  • Варна
  • Мнения: 223
Здравейте, да попитам има ли магазин Next в новия ви МОЛ,
защото в сайта му не е посочен.
Планирам пътуване до Бургас,да не се окаже напразно.

# 342
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Здравейте, да попитам има ли магазин Next в новия ви МОЛ,
защото в сайта му не е посочен.
Планирам пътуване до Бургас,да не се окаже напразно.

До преди седмица не беше отворен още... Rolling Eyes

# 343
  • Варна
  • Мнения: 223
Жалко.Ще следя темата,все някой ще сподели когато го отворят.

# 344
  • София
  • Мнения: 2 896
Разбрах, че ще отварят следващия месец.

Общи условия

Активация на акаунт