Електронни четци - X

  • 68 793
  • 759
  •   1
Отговори
# 195
  • Варна
  • Мнения: 3 314
От известно време имам проблеми с моя Kindle 3. Бутоните за прелистване си правят каквото си искат и вместо на следващата, отивам няколко страници напред. Понякога е доста изнервящо да се върна. Четецът ми е експлоатиран здраво вече повече от 2 години. Някой срещал ли е такъв проблем?

Има кабел/USB към  miniUSB/,за зареждане през компютър/и за качване на книги/.


Благодаря   bouquet Няма да поръчвам зарядно значи.

# 196
  • Мнения: 198
Здравейте, някой порьчвал ли е Nook Simple Touch от Argos? Интересува ме дали мога да платя с дебитна виза. А дали може да се влиза през него в други сайтове освен за сваляне на книги (като елементарен таблет примерно)? Благодаря предварително! Хубав ден Simple Smile

# 197
  • Варна
  • Мнения: 3 314
Здравейте, някой порьчвал ли е Nook Simple Touch от Argos? Интересува ме дали мога да платя с дебитна виза. А дали може да се влиза през него в други сайтове освен за сваляне на книги (като елементарен таблет примерно)? Благодаря предварително! Хубав ден Simple Smile

Аз поръчах вчера оттам. Платих с Виза електрон дебитна, защото не успях с paypal. Пратиха ми писмо, че трябва да се обадя на Argos Security Team. Усъмниха се, защото поръчвам от БГ, а искам доставка в UK. Обадих се и уж всичко е наред, но докато не получа доставката не мога да съм сигурна. Много е загубен тоя сайт - не се виждат направените поръчки, проследяване няма, на email никой не отговаря. Ще видим дали ще пратят email като доставят пратката.  Thinking

# 198
  • Dùn Èideann
  • Мнения: 7
Този Нук ми излезе 75 лв с доставката с превозвач, но аз не съм нещо доволна от тъча. Не пиша бележки и т.н., но често, когато искам да маркирам дума, за да я погледна в речника, маркира съседната или първата на същия ред, не знам аз дали не бъркам нещо, но едва ли, някой път цъкам по 2-3 пъти на думата, за да маркира правилната. На някой друг случва ли му се? Все пак това е единствената ми забележка дотук, цената е страхотна за това, което получих.

'Натискаш' ли думата по средата? Аз правя така и не съм имала проблем с маркирането досега  Peace Може да отнеме малко време да свикнеш, защото touch-a е по-различен от този при таблети и т.н.

# 199
  • Мнения: 198
Здравейте, някой порьчвал ли е Nook Simple Touch от Argos? Интересува ме дали мога да платя с дебитна виза. А дали може да се влиза през него в други сайтове освен за сваляне на книги (като елементарен таблет примерно)? Благодаря предварително! Хубав ден Simple Smile

Аз поръчах вчера оттам. Платих с Виза електрон дебитна, защото не успях с paypal. Пратиха ми писмо, че трябва да се обадя на Argos Security Team. Усъмниха се, защото поръчвам от БГ, а искам доставка в UK. Обадих се и уж всичко е наред, но докато не получа доставката не мога да съм сигурна. Много е загубен тоя сайт - не се виждат направените поръчки, проследяване няма, на email никой не отговаря. Ще видим дали ще пратят email като доставят пратката.  Thinking

Много благодаря! Дано да пристигне безпроблемно. Аз ще му се чудя още малко и сигурно пак ще свърши, както стана с АСДА, докато се наканя  Grinning

# 200
  • UK
  • Мнения: 4 359
'Натискаш' ли думата по средата? Аз правя така и не съм имала проблем с маркирането досега  Peace Може да отнеме малко време да свикнеш, защото touch-a е по-различен от този при таблети и т.н.
Уж натискам  Grinning Ама шрифтът ми идва малко дребен за моя пръст, та няма как да съм сигурна какво натискам всеки път. А за четене ми е ок, няма да увеличавам шрифта заради тъча, карам с този, който ми тръгна по "под разбиране". Обаче със сигурност не натискам първата дума на реда вместо тази, която искам, а точно нея ми маркира много често. Само това да е, просто се почувствах длъжна да споделя и да попитам дали и друг има този проблем.

# 201
  • Dùn Èideann
  • Мнения: 7
Уж натискам  Grinning Ама шрифтът ми идва малко дребен за моя пръст, та няма как да съм сигурна какво натискам всеки път. А за четене ми е ок, няма да увеличавам шрифта заради тъча, карам с този, който ми тръгна по "под разбиране". Обаче със сигурност не натискам първата дума на реда вместо тази, която искам, а точно нея ми маркира много често. Само това да е, просто се почувствах длъжна да споделя и да попитам дали и друг има този проблем.

Пробвай с кутре Laughing Иначе Нук-а си е супер, аз също съм много доволна.

# 202
  • Мнения: 738
И аз се вреждам с поръчка на Нук-че; от доста време се чудя за четец, обаче на тая цена няма какво повече да умувам... сега ще чакаме да дойде.

# 203
  • Мнения: 738
Да, ама не - Sorry, out of stock.
Аз през Амазон си го поръчах, че свърши в АСДА-та, докато се чудех, а между Амазон и Аргос имаше 2 лири разлика (плюс доставката естествено имам предвид) и предпочетох утъпканата пътека, дето се вика.

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 503
От доста време следя темата и ми прави впечатление, че повечето от вас имат Kindle или Nook Simple Touch. Това ли да двата фаворита (според цена/качество)? Има ли някой друг модел, който да препоръчате, защото аз все още съм в процес на избиране?

# 205
  • Мнения: 198
Да, ама не - Sorry, out of stock.
Аз през Амазон си го поръчах, че свърши в АСДА-та, докато се чудех, а между Амазон и Аргос имаше 2 лири разлика (плюс доставката естествено имам предвид) и предпочетох утъпканата пътека, дето се вика.

Кьде е свьршил, в Аргос ли? Аз точно се навих и сега няма от кьде да порьчам на тази цена ooooh!
Ако някой го срещне някьде, моля да сподели Praynig

# 206
  • Мнения: 738
В АСДА е свършил.
В Аргос не съм поглеждала дали го има, но там е 3.5 доставката, т.е. става 32.5 общо цената, а аз го взех от Амазон на 34.5 с безплатен шипинг, т.е. прецених, че за 2 лири няма да си играя на регистрации и глупости. Сега гледам, че в Амазон го има на 38 най-евтино май.

# 207
  • Мнения: 160
Да, ама не - Sorry, out of stock.
Аз през Амазон си го поръчах, че свърши в АСДА-та, докато се чудех, а между Амазон и Аргос имаше 2 лири разлика (плюс доставката естествено имам предвид) и предпочетох утъпканата пътека, дето се вика.

Кьде е свьршил, в Аргос ли? Аз точно се навих и сега няма от кьде да порьчам на тази цена ooooh!
Ако някой го срещне някьде, моля да сподели Praynig
http://www.pcworld.co.uk/gbuk/laptops-netbooks/ipad-tablets-and- … 18877434-pdt.html
Айде успех Wink

# 208
  • Варна
  • Мнения: 3 314
Да, ама не - Sorry, out of stock.
Аз през Амазон си го поръчах, че свърши в АСДА-та, докато се чудех, а между Амазон и Аргос имаше 2 лири разлика (плюс доставката естествено имам предвид) и предпочетох утъпканата пътека, дето се вика.

Кьде е свьршил, в Аргос ли? Аз точно се навих и сега няма от кьде да порьчам на тази цена ooooh!
Ако някой го срещне някьде, моля да сподели Praynig
http://www.pcworld.co.uk/gbuk/laptops-netbooks/ipad-tablets-and- … 18877434-pdt.html
Айде успех Wink


Пише "Unavailable for home delivery". Гледах и аз вчера тук, но това ме спря.

# 209
  • Мнения: 832
Охх, аз пък не мога да реша дали да си купувам лампичка  ooooh!  че има един калъф комплект с лампа, ама на двойна цена. Та се чудя има ли смисъл, дали ще я ползвам тази лапма? Може ли лесно да се чете само на светлината от нощната лампа или идва тъмно?

Общи условия

Активация на акаунт