Бял списък на туристическите агенции

  • 453 842
  • 1 417
  •   2
Отговори
# 1 230
  • София
  • Мнения: 101
Здравейте, някой дали може да сподели мнение за Рейма Травел? Гледам техни оферти за Прага. Ако някой може да сподели агенция с която е ходил до там и е доволен, ще съм благодарна. Simple Smile
Тръгването да е от София!

Последна редакция: чт, 02 фев 2023, 15:40 от lilliya.petrova

# 1 231
  • Мнения: 2 140
Здравейте, някой дали може да сподели мнение за Рейма Травел? Гледам техни оферти за Прага. Ако някой може да сподели агенция с която е ходил до там и е доволен, ще съм благодарна. Simple Smile
Тази зима ходих в Прага с АБАКС. Доволна съм, организацията е добра.

# 1 232
  • София
  • Мнения: 101
Здравейте, някой дали може да сподели мнение за Рейма Травел? Гледам техни оферти за Прага. Ако някой може да сподели агенция с която е ходил до там и е доволен, ще съм благодарна. Simple Smile
Тази зима ходих в Прага с АБАКС. Доволна съм, организацията е добра.

Изглежда добре, но тръгването е от Варна, а аз търся от София Sad

# 1 233
  • Мнения: 2 140
Здравейте, някой дали може да сподели мнение за Рейма Травел? Гледам техни оферти за Прага. Ако някой може да сподели агенция с която е ходил до там и е доволен, ще съм благодарна. Simple Smile
Тази зима ходих в Прага с АБАКС. Доволна съм, организацията е добра.

Изглежда добре, но тръгването е от Варна, а аз търся от София Sad
Ние бяхме с полет от София.
Предполагам, че скоро ще качат и с полет от Сф за тази година, няма как да е само от Варна. Въпрос на време е според мен.

# 1 234
  • Мнения: 277
Преди три години бях в Прага с Руал. Доволна съм, добра програма и екскурзовод.

# 1 235
  • Мнения: 646
Ползвала съм услугите на Рейма за Гърция-доволна съм, точни и коректни.

# 1 236
  • Мнения: 27
Здравейте, някой дали може да сподели мнение за Рейма Травел? Гледам техни оферти за Прага. Ако някой може да сподели агенция с която е ходил до там и е доволен, ще съм благодарна. Simple Smile
Тръгването да е от София!

Здравейте,
Пролетта на 2022г. пътувахме с Рейма до Прага. Доволни сме, много добра организация. Местната екскурзоводка е много добра. Хотелът беше на пешеходно разстояние от Вацлавския площад.

# 1 237
  • Мнения: 235
Здравейте, имате ли отизиви за Dary travel? Има ли пътували с тях, имат много добра оферта за Милано и имам нужда от мнение за агенцията.

# 1 238
  • Мнения: 1 351
Здравейте, имате ли отизиви за Dary travel? Има ли пътували с тях, имат много добра оферта за Милано и имам нужда от мнение за агенцията.
Пътувала съм многократно с тях в България и съм супер доволна. За Милано точно екскурзоводът видях, че е Денис - отличен професионалист, много възпитано и образовано момче! Препоръчвам Дари травел и Денис!

# 1 239
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
И аз от колеги чух добри отзиви за тях...
Може ли офертата да я видя?

# 1 240
  • Мнения: 235
https://darytravel.com/index.php?res&t=379
Ето я офертата, вие какво мислите, понеже не сме пътували със самолет и не мога да преценя дали си струва офертата ?
И имам друг въпрос: Какво смятате за този текст?
Анулиране на полет:
*В случай на анулиран полет от страна на авиокомпанията възникналите разходи се поемат от клиента директно, тъй като впоследствие разходваните суми се възстановяват по негова сметка от съответния превозвач след предоставяне на събраните финансови документи за тях. Агенцията може да съдейства при необходимост с насочване към налични места за настаняване и транспортни връзки до тях.

# 1 241
  • Мнения: 2 140
https://darytravel.com/index.php?res&t=379
Ето я офертата, вие какво мислите, понеже не сме пътували със самолет и не мога да преценя дали си струва офертата ?
И имам друг въпрос: Какво смятате за този текст?
Анулиране на полет:
*В случай на анулиран полет от страна на авиокомпанията възникналите разходи се поемат от клиента директно, тъй като впоследствие разходваните суми се възстановяват по негова сметка от съответния превозвач след предоставяне на събраните финансови документи за тях. Агенцията може да съдейства при необходимост с насочване към налични места за настаняване и транспортни връзки до тях.
Не виждам тази оферта да е изгодна. Верно, че я разгледах отгоре-отгоре, но да си плащаш допълнително трансфера, да те зареждат като мръсно пиле на летището ако Уиз отмени полета, а Уиз отменят полети и то редовно, имайте го предвид.
Миналата година Уиз ни заряза в Бари и добре, че АБАКС беше организаторът, та вдигна България Еър Чартр от София и се прибрахме в рамките на деня. Имаше едни клети хора, на които Уиз им беше отменил предния ден полета и се щураха немили-недраги втори ден из Италия. Не знам как са се прибрали в Бг, ама тогава Профи турс ги бяха зарязали в Италия.
Оттогава внимавам с коя агенция резервирам, а ако видя Уиз, съм по-склонна да се откажа от съответната екскурзия и агенция.

Последна редакция: ср, 08 фев 2023, 14:49 от Djordja

# 1 242
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
https://darytravel.com/index.php?res&t=379
Ето я офертата, вие какво мислите, понеже не сме пътували със самолет и не мога да преценя дали си струва офертата ?
И имам друг въпрос: Какво смятате за този текст?
Анулиране на полет:
*В случай на анулиран полет от страна на авиокомпанията възникналите разходи се поемат от клиента директно, тъй като впоследствие разходваните суми се възстановяват по негова сметка от съответния превозвач след предоставяне на събраните финансови документи за тях. Агенцията може да съдейства при необходимост с насочване към налични места за настаняване и транспортни връзки до тях.
а видя ли, че се доплаща трансфер до/от хотела? Екскурзията до Комо също, та за мен не е евтино хич Simple Smile
Очаквах така презентирано, че всичко е включено в цената.

# 1 243
  • Мнения: 235
Извинявайте за многото въпроси, но за първи път търся екскурзия със самолет и не знам какви са нормалните цени.
Та за две нощувки със закуска и самолетен транспорт 450 лв е много така ли ?
Аз всички екскурзии за Италия съм прегледала и това беше най-евтиният вариант за две нощувки.
А колкото до трансефа в повечето оферти когато е включен трансфер, офертите стават по 600 700 лв.
Ясно е , че тази оферта отпада, щом пише това за отменяна на полети.
Може ли да ме насочите какви оферти да търся. Благодаря предварително:)

# 1 244
  • Мнения: 2 140
А защо не си организирате самостоятелно екскурзия до Милано. То до Милано все ще се ходи с Уиз, но можете да си резервирате хотел/апартамент с опция за отказ от резервацията без да дължите неустойки, ако авиокомпанията отмени/премести полета още от Бг.
Доколкото видях в показаната от вас оферта, придвижването из Милано е с обществен транспорт, който и в двата случая ще плащате.
Сигурно има тема във форума за Милано - потърсете я, хората там ще ви дадат много насоки.

Общи условия

Активация на акаунт