Девствена след 21

  • 80 195
  • 1 220
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 934
Тук не става въпрос за 30г., а за 21-22 годишни момичета. Това въобще не ми се вижда толкова голяма възраст и не ми се струва като "голямо чакане". Ако не си срещнал подходящ човек, да почнеш да правиш секс просто с някой само защото "вече ти е време" ми се струва далеч по-голяма глупост от това да изчакаш да срещнеш някой, с който да пожелаеш да правиш секс.

Не това е идеята,ами че трябвало първо да се държат за ръце и леки целувки няколко месеца...но как си представяте някой мъж да издържи това.По-скоро ще отиде да си намери нещо друго.
Очакванията са твърде големи за над двайсет годишни мъже.

# 16
  • Мнения: 272
Смятам, че човек трябва да почне да прави секс когато е готов за това. Без оглед на това дали на някой друг му се вижда рано или прекалено късно.
Твърде ранния секс без да си готов да понесеш и последствията от него (и без елементарна сексуална култура) не знам за някой да е донесъл големи ползи.
Сексът е нещо хубаво и важно, но пък идеята, че израстваш емоционално чрез секса ми идва малко смешна.

# 17
  • Мнения: 45
Тук не става въпрос за 30г., а за 21-22 годишни момичета. Това въобще не ми се вижда толкова голяма възраст и не ми се струва като "голямо чакане". Ако не си срещнал подходящ човек, да почнеш да правиш секс просто с някой само защото "вече ти е време" ми се струва далеч по-голяма глупост от това да изчакаш да срещнеш някой, с който да пожелаеш да правиш секс.

Не това е идеята,ами че трябвало първо да се държат за ръце и леки целувки няколко месеца...но как си представяте някой мъж да издържи това.По-скоро ще отиде да си намери нещо друго.
Очакванията са твърде големи за над двайсет годишни мъже.

Това са типични очаквания на асексуални фригидни жени. Познавам такава около 40-те и все още стара дева. Доста красива беше междудругото, сега е останал само блед спомен от онази красавица. Подходящ за такива жени никога не се намира.

# 18
  • Мнения: 934
Защо ранен секс...Повечето днешни момичета загубват девствеността си на около 17-18-19 години и обикновено с гаджето от 1-2 години.
Моите приятелки примерно едната е на мама и тате детето,израсла е с приказки за принцове и принцеси и как тя е принцеса ,симпатично момиче е,но примерно някой идва да я заговори някъде - тя ги отсвирва директно,защото било вулгарно така,за нея нормален начин за запознаване с мъже е някой да й праща любовни бележки като в училище и после да си декларират:Искаш ли да си ми гадже.
Говорим за начин на възприемане,не за ранен секс.А момичетата,девствени на тази възраст имат проблем повечето точно с това.

# 19
  • Мнения: 62
 Simple SmileАко момиче на 20 е девствено, не щото чака принца, ами ей така и харесва, тя ква е? И как ще се развият нещата и после? newsm78
Само да ви припомня, че ''Обощението е признак на повърхностно мислене.'' Wink
Аз мисля, че колкото жени, толкова различни случаи...

# 20
  • London
  • Мнения: 6 732
Има един филм, който много обичам с оглед на темата, а именно ''Истерия''. Joy

# 21
  • Мнения: 272

Не това е идеята,ами че трябвало първо да се държат за ръце и леки целувки няколко месеца...но как си представяте някой мъж да издържи това.По-скоро ще отиде да си намери нещо друго.
Очакванията са твърде големи за над двайсет годишни мъже.

На мен ми звучи точно като да не са попаднали на точния човек щом и на тях им стига няколко месеца да се държат за ръце и да си разменят целувки...
Имам чувството, че сексът вече се преекспонира прекалено много навсякъде около нас. Всеки се опитва да ти продаде нещо чрез секс. Сексът навлезе вече дори в рекламите на кухни и кисело мляко...Накъдето и да се огледаш - можеш да видиш прекалено разголени момичета гледащи сластно да ти рекламират водка или пък нов тарифен план за мобилен телефон. Няма вече оставено нищо за въображението, нищо загадъчно или пък специално... секс навсякъде, по всяко време и само за спорта (да поддържаш тренинг и да не сметнат, че ти има нещо ако се задържиш на сухо)
Като го вкараш и в някакъв измислен, но пък за сметка на това общоприет график (секс след третата среща, да го мислиш дали не е прекалено рано, дали пък не е прекалено късно и на отсрещния не му е омръзнало да те чака...) и да му се убие на човек желанието за секс.
 

# 22
  • Мнения: 1 793
На първа среща секс вече е ок, а да изискваш да ходиш с някого един месец преди секса и да го опознаеш - фригидност. newsm78  Laughing

# 23
  • Мнения: 934
Моето мнение е,че окей е някакво време преди това,но то не може да се нарече връзка и да се наричаме ''приятелят/ката'' ми..А тези момичета са още с нагласата от прогимназията(съдя по моите приятелки) Говорих с моят приятел  за това,стана ми интересно неговата гледна точка и той ми отговори,че ''ако примерно искаше да се опознаваме дълго-окей но над 2-3 седмици само да те целуват,разбери няма как да стане - аз от къде да съм сигурен,че ти наистина искаш връзка а не само приятелче?(да се разбира friendzoned)''

# 24
  • Мнения: X
Има един филм, който много обичам с оглед на темата, а именно ''Истерия''. Joy
Само че има една подробност.
"Истерията" е свързана по-скоро с липсата на оргазъм, отколкото с липсата на секс.

# 25
  • Мнения: 934
То без секс или сексуална практика вкъщи,оргазъм няма  Laughing

# 26
  • Мнения: 3 447
Моите дълги връзки пък никога не са започвали със секс. Нищо че съм се разделила с девствеността си много преди 21. И ми се струва съвсем в реда на нещата да изчакаме... хайде, да не са месеци чак, но месец. И си е връзка - с влюбеността, с държането за ръце, с целувките, с натискането, със сближаването, с онова обуздаване на нетърпението, което прави нещата след това много по-хубави и на по-различно ниво от one-night stand. Да се изпраскам с някого, пък после да търся душевна близост... ми не, мерси, it's not my cup of tea. С едното изпраскване ще си остане.

# 27
  • Мнения: 934
Обаче смяташ ли че не-девствен мъж би чакал 3-4 месеца?

# 28
  • Мнения: 2 448
,за нея нормален начин за запознаване с мъже е някой да й праща любовни бележки като в училище и после да си декларират:Искаш ли да си ми гадже.

 Първо повярвах на темата, но след този пост вече ми се струва голяма измислица.   Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
''ако примерно искаше да се опознаваме дълго-окей но над 2-3 седмици само да те целуват,разбери няма как да стане - аз от къде да съм сигурен,че ти наистина искаш връзка а не само приятелче?(да се разбира friendzoned)''
Хахаха, е, извинявай, но и това е доста детинско Laughing Ако един мъж след две-три седмици още не е разбрал дали искам да сме приятели или нещо друго, и само сексът му е показател за намеренията ми...много му е слаб радарът на този мъж Simple Smile Пък и сякаш не са много жените, които редовно се целуват с приятелите си.
Абе много американски филми сте гледали, струва ми се. Секс и пуканки. Мерси Stop Не сме толкова елементарно устроени. Поне някои от нас.
И, да, смятам, че недевствен мъж може да чака 3-4 месеца. Хора всякакви.

Общи условия

Активация на акаунт