Макар и още далече, февруарското човече върви към четвърти рожден ден вече (50)

  • 58 183
  • 738
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 40
Пак минавам светкавично, колкото да не е без хич.
Амика, много ме зарадва с новината. По вода да върви всичко до край!  Hug
Благодаря с голямо закъснение за всички честитки за Нийчето. Всичко мина и замина. Партито беше ок, подаръците ни са супер, децата се радват. Какво повече мога да искам?!
Сега трябва да избирам и поръчвам подаръците за Коледа, както и ботуши/апрески за двете ми кифли.
Деси, на Аля леля й й подари едно табло с ежедневни задачи и всеки ден лепя усмихнати или намръщени човечета. Аля е много ентусиазирана и гледа да изпълнява всичко стриктно.  Оказа се много подходящ за нея подарък, за който не се бях сещала.
Аз явно доста съм изпуснала. Не мога да разпозная една мама Лолiта, както и не съм наясно със заключването на темата ни. Ако някой има време и му се занимава, може да ми пише 2-3 изречения на ЛЛ. Ще бъда благодарна. Не искам да ви изтървам края... Липсвате ми.

# 646
  • Мнения: 0
Уау Ника,23 лева, малееееее,аз доста съм изостанала явно! Много пари, много нещо, а и не е ли малко раничко за дискотека на 7 или и в това съм изостанала
Това с поущрителното табло е много добро, но подозирам, че точно в този момент при Макси хич няма да се получи! Аз му се карам и го удрям по дупето, а той ми се хили право в лицето и всичко е "не" и " не искам"- ад за моите хормони, а мен както и главата не ме слуша  ooooh!
Танче надявам се, че вече си добре и адаптирала се! Лолита и аз незнам коя е, а темата стана ясно от вещите лица в нея, че няма да бъде заключена-споко!
От днес и аз съм с вируса на Макси и съм с разстройство и повръщане, които се опитвам да церя, само дето ми е много лошо, направо ми е много зле! Ама пусто като не мога да повръщам, то не че нещо съм и яла, но определено ми е зле! С хомеопатия също ще се пробвам да се изцеря! Дано бебо да е наред, а то аз съм ясна!

# 647
  • Мнения: 163
Добро ви утро!


От училището ще водят децата на детска дискотека за Коледа, срещу скромната сума от 23 лв.  Mr. Green
Нашите ще ги водят срещу 25 лв. + игри с награди. Mr. Green

Най-сетне заведох Алекс на дерматолог за екземите около устата. Оказа се атипичен дерматит. Mr. Green

# 648
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Добро утро!
Брей, на дискотеки ще ми ги водят, моля ви се! Grinning ..Че и пари ще искат...  Mr. Green Нека се забавляват децата, ама дано поне има нещо като игри, наистина.
Мики Hug
Коте, Алекс ги усеща детайлите, а? hahaha
Усърдно се подготвям за Коледа и изобщо за месец декември. Грандиозни инициативи готвя, да видим докъде ще я докарам. Нямам вътък много, ама ще се насилвам, детето заслужава!
Спорен ден!

# 649
  • Варна
  • Мнения: 692
Добър ден!
Никаааа, МаксЕто ме кефи какви лафове пуска Joy, много готин, бе!

АлеНия, Hug Как е новата работа, нищо не казваш?
Мики, всичко ще е наред!
devil4e, оправяй се бързо.
Далче, мен коледния дух още не ме е завладял. Иска ми се тази година да вкарам някакви интересни рецепти. Споделяйте, ако ви попадне нещо интересно.

Това табло на успеха ми допадна, ако не харесам нещо подобно в книжарниците, просто ще разпечатам от нета. Марти пък си пожела пистолет, само това, шарен да бъдел. Вкъщи нямаме такава играчка, явно в градината е видял и много иска.

# 650
  • София
  • Мнения: 110
Мики, хубави новини!  Peace

Коте, хубави подаръци си избрала за децата - ще се зарадват със сигурност. И Диди иска таблет, компютър с мишка (много добра е станала с лаптопа и мишката, за мой срам  Embarassed ), но съм ѝ казала, че засега може да ползва моите.  Mr. Green Айде дано вече да минават тия неща около устата на АкулатаPeace

Съни, хубава система! Диди много обича похвали (ама заслужени  Naughty ) и така нагледно сигурно още повече ще има ефект. Ще чакам муза обаче да спретна нещо според моите виждания.  Mr. Green

Какви са тия дискотеки? И по-точно какви са тези куверти? Shocked Ужас, остарявам...  Crazy

Далче, ще се радвам да споделяш за коледните инициативи. Аз ще имам претенциозни гости, които ще пристигнат на 24 декември и съм решила тая година да се напъна да се представя поне прилично като домакиня.  Flutter Според разбиранията на горепосочените гости, това означава да има яко манджа - значи на Бъдни вечер, Коледа (сутрин, обяд и вечеря) и на 26 декември един следколеден брънч.  Rolling Eyes

Аз си получих коледния подарък вече.  bowuu Фаблет.  Crazy

# 651
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Аз кулинарните начинания не ги броя. Преди 3-4 години се излъгах да изпадна в депресия покрай Коледа, а се лекувам най-добре като готвя. Ей, братче! Бях направила 7 кутии със 5 вида сладки, 6 щолена, 2 Английски коледни кейка и раздавах на всичко живо около мен. И то както ги свикнеш хората. Всяка година си търсят домашните подаръци. За тази година ще правя: щолени, ванилови кравайчета, меденки, линцери и едни трюфел бонбони с уиски само за възрастни. Може би ще вместя и някакви звезди /капучинови или лимонови/. Хората на почивки ходят, в салоните за красота висят - аз правя сладки! Crazy Тъй! А иначе за детето съм замислила коледен календар да направя - почти съм и готова. Всеки ден ще си има задачка-закачка, иначе казано мисия възложена от дядо му К, в която ще чете книжки, ще ми помага да правим сладки, да украсяваме елхи, ще учи стихчета и песнички, ще изнася концерти, ще намира разни неща по карта и т.н - всичко е в стихотворна форма. Сутринта на 1.12 ще получи писмо на входната врата с послание от Д.К., в което стареца го е избрал за свой помощник-джудже, след което го изпраща в кухнята, където ще съм разположила инсталацията на ей тези джобчета http://krokotak.com/2010/11/koleden-kalendar-2/, в които всеки ден ще намира мисия и така до Коледа. Отделно всеки ден ще залесяваме ей, тази брада http://krokotak.com/2009/11/koleden-kalendar/. Всичко си изказах! bowuu Ай, сега мислете ме за луда колкото си щете - вярно, че нерви нямам да го правя това, ама пък ще се напъна, както казах - детето заслужава!

# 652
  • Мнения: 163
Далче, скри ми шапката, джанъм! newsm20
Да намина и аз за някой домашен подарък? Smile

# 653
  • София
  • Мнения: 110
Далче, невероятна си!

Искам и аз на Коледа у вас!

# 654
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Мерси, мерси! Въображение дал Бог, ама и голЕм мързел - едва се навих! Ами какво чакате - ядене ще има, игри и кръстословици ще има, топло е доста - по къс ръкав се ходи. Който няма нищо против квартира за фон е добре дошъл. Да си носите възглавници, че нямам. Grinning

# 655
  • Мнения: 163
Това с квартирата не го стоплих. Crazy

# 656
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Еми, нЕма място, Коте! Фона е претъпкан, ама какво пък сега, за едната Коледа ще се сгънем, вие няма да се застоявате! Mr. Green

# 657
  • Мнения: 40
Амика, как да е работата- РАБОТА.  Mr. Green До края на седмицата сме на базисно обучение и от другата седмица минаваме на самостоятелни компютри под наблюдението на "старо куче".  Simple Smile Сюрпризираха ни, че цялата групичка ще ни правят и телефонисти, така че минахме и експресно обучение за комуникация по телефона. Условията на труд са си немски, дисциплината и изискванията- също. Ще имаме тестове и проверки през 1-2 седмици, следи се качество, бързина на обработка на случаите- всичко! Нямам никакво свободно време. Не успявам да играя с децата- едва смогвам с домакинството, но няма как...
Коледната треска още не ме тресе, но другата седмица ще украсим елхата. Аля си е поръчала Плейдо (още миналата седмица писахме вкъщи писмо на Добрия старец), но не знам какъв подарък да взема за градината. За Ния пък не знам ни за вкъщи, ни за яслата какво да купя. ъзхищавам се много на ентусиасти като Далчето и ми се ще и аз да можех да "заселя" Коледния дух вкъщи, но надали ще имам време, сили и възможност. Ще минем с елха, украса и подаръци, а готвенето по празниците ще оставя на бабчето.

# 658
  • София
  • Мнения: 110
Следобедно?



Далче, ще се сместим, тъкмо ще ни е по-задушевно.  Crazy Аз от теснотия не се боя!  Mr. Green

АлеНия, не ми звучиш много ведро напоследък, дано скоро да успееш да организираш времето си правилно и да се чувстваш добре!  Hug

# 659
  • Варна
  • Мнения: 692
Юхуу, аз си вземам от закусчицата, кафето го оставям за друг.

АлеНия, надявам се по празниците да успееш да си починеш и да наваксаш вкъщи.

Далче, внимавай какво си пожелаваш, че може и да дойдем. Коледата у вас се очертава да е вълшебна.

Аз успях да изгледам един филм, сега чакам дребс да се събужда вече.

Общи условия

Активация на акаунт