Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Мац, Hug самУ не моЕмм да вденем...що се самоцитира... newsm12

# 31
  • Мнения: 5
Рени Hugстрахотна тема Heart Eyes
Профи ЧРД на щерката Hug попътен вятър в живота Hug
Момичета за колажите  bouquet

# 32
  • Мнения: 34
Мац, Hug самУ не моЕмм да вденем...що се самоцитира... newsm12

а'м К'ат нема ким BlushсЪ самоцитирЪм сЪмЪ

# 33
  • Мнения: 5
Ся един мнооу важен куесчън... Whistling

Обработена ли е 44 серия... newsm43 newsm43 newsm43 newsm43  Joy hahaha

питай некое друго въпросче Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 34
чудЪ сЪ newsm78сЯ туй на'шта тема лиЙ,неЙли newsm78 newsm78 newsm78то бурда никогЪш ниЙе било толкУз тихУ бе newsm78 newsm78 newsm78

# 35
  • Мнения: 34
къзлар Hugд'ан предозирахтИ илачите  Simple Smileи да сте по креватите рано,рано Ъ-Ъ-Ъ,щотУ ни'мой ми го побере акълЯ,нерде духнахти всичкото диспансер Wink

                     

                     

# 36
  • Мнения: 11 820
шшшш тихо кобилта спи  Stop

# 37
  • Мнения: 10
Привет и от мен! waveyПрибрах се,порових във фейса и у дома...
НадуФче,ти си знаеш колко ценна си за мен и другите в Диспансера...Отново поздравления за неуморния ти труд!!!  love001




С тая флашка е голяма мъка,ама поне съм при вас.Не виждам всички снимки,но...нейсе...
Профи,да ти е жива и здрава дъщеричката!Да е много щастлива и да сбъдне всичките си мечти!!! hbday
Джейн,радвам се да те "видя"   love001
Момичета,не съм ви чела,ама какво е това във фейса...нещо спрягат пак Ча и ...дрога... #CrazyДано не съм разбрала  Praynig Praynig PraynigСподелете,ако знаете нещо  newsm78



Скрит текст:
Лошо новина за феновете Chataa Allossuy извади известният актьор Adeli книжка резултатите от теста са били изпратени на главния прокурор в предишното издание المخدارت.
Всеки здравомислещ изпраща представителни резултати на злоупотреба с наркотици на колега и след това казва, че не е бил наясно с това виновен
По-рано бяха арестувани Chataa Allossuy и при провеждане на анализ на изискването да го извади да се подложи на лечение
Превода е от арабски с Гуги  newsm78

# 38
  • Мнения: 34
Привет и от мен! waveyПрибрах се,порових във фейса и у дома...
НадуФче,ти си знаеш колко ценна си за мен и другите в Диспансера...Отново поздравления за неуморния ти труд!!!  love001




С тая флашка е голяма мъка,ама поне съм при вас.Не виждам всички снимки,но...нейсе...
Профи,да ти е жива и здрава дъщеричката!Да е много щастлива и да сбъдне всичките си мечти!!! hbday
Джейн,радвам се да те "видя"   love001
Момичета,не съм ви чела,ама какво е това във фейса...нещо спрягат пак Ча и ...дрога... #CrazyДано не съм разбрала  Praynig Praynig PraynigСподелете,ако знаете нещо  newsm78



Скрит текст:
Лошо новина за феновете Chataa Allossuy извади известният актьор Adeli книжка резултатите от теста са били изпратени на главния прокурор в предишното издание المخدارت.
Всеки здравомислещ изпраща представителни резултати на злоупотреба с наркотици на колега и след това казва, че не е бил наясно с това виновен
По-рано бяха арестувани Chataa Allossuy и при провеждане на анализ на изискването да го извади да се подложи на лечение
Превода е от арабски с Гуги  newsm78

Снежи Hugпразни приказки са т'ва за Ча къз Winkнякой си прави проветрение на устата Blushи аз днес им бях набрала в туитър,точно заради тези измислици Heart Eyes

# 39
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388


Зизу HugСнежи HugДани Hugмомичета  Hug Hug Hug
Аз съм тук бе джанъм  Hug Правя си колажи  Peace

Ето резултата  Blush

# 40
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
къзлар Hugд'ан предозирахтИ илачите  Simple Smileи да сте по креватите рано,рано Ъ-Ъ-Ъ,щотУ ни'мой ми го побере акълЯ,нерде духнахти всичкото диспансер Wink

                     
Скрит текст:

                     
Жани туй много ми 'ареса  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Май дозата е дошла в повече наистина или са ни сменили 'аповече и сега докато свикнем,още ни действат и сме от кроткия бяс  Crazy

# 41
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И аз съм си у Диспансера...ама ся разгЪдавам рецептята у сприцоФкЯта на ХахУ... Wink
Ако я разберЪ...шъ я прилагам домани... Mr. Green

# 42
  • Мнения: 34
И аз съм си у Диспансера...ама ся разгЪдавам рецептята у сприцоФкЯта на ХахУ... Wink
Ако я разберЪ...шъ я прилагам домани... Mr. Green


ади джанъм Winkразгадавай и конушвай Blushта и ний да зна'им ко да пр'аим

# 43
  • Мнения: 4 690
Хайде и аз в новата диспансерна стая  Crazy

# 44
  • Мнения: 34
Дани и аз бях в имикимито отдеве,половин час неможа да ми грабне окото някой колаж Wink

Общи условия

Активация на акаунт