Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 6

  • 87 480
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 762
Здравейте момичета!
Може ли да почистя тефлонова скара, наполовина оребрена, наполовина плоскост с някои от препаратите за фурна- А1 или Medix за фурни, или Зебра? Ще разяде ли тефлоновото покритие на скара? Тя е с доста наслоена мазнина, особено от долната страна на ребрата.

Според мен тези препарати са доста агресивни и не са подходящи за тефлоново покритие. Имам такава скара и я почиствам като я накисвам в гореща вода и после с обезмаслител я оставям да постои. И полека лека всичко пада

# 121
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте момичета!
Може ли да почистя тефлонова скара, наполовина оребрена, наполовина плоскост с някои от препаратите за фурна- А1 или Medix за фурни, или Зебра? Ще разяде ли тефлоновото покритие на скара? Тя е с доста наслоена мазнина, особено от долната страна на ребрата.


И аз мисля, че не са подходящи - ползвай обезмаслител и после обикновен препарат за съдове. В този ред на мисли, все забравям да препоръчам Дрефт за съдове - по-хубав препарат от него не съм намирала - за сравнение - Пур ми свършва за има-няма седмица, а Дрефтът откарва почти 2 месеца Peace.

# 122
  • Мнения: 6 395
Аз чистя котлона керамичният , фурната, скарата и оребреният тиган с К2r , напръсквам с пяната и изплаквам след като поседи и всичко свети. Много съм доволна от този препарат, най добрия за кухнята към момента/за печки и котлони имам предвид/

# 123
  • Мнения: 1 145
В този ред на мисли, все забравям да препоръчам Дрефт за съдове - по-хубав препарат от него не съм намирала - за сравнение - Пур ми свършва за има-няма седмица, а Дрефтът откарва почти 2 месеца Peace.


От къде купуваш Дрефт-а?

# 124
  • Мнения: 176
Dreft е друго име на любимото ми Fairy. В различните страни са с различни имена. От добрите е, но зависи къде е произведено. Fairy, което пуснаха по веригите е чешко и не е на това качество.

# 125
  • Мнения: 417


http://niko-86.com/_index.php?page=details&mark=meglio&id=6


Ако става въпрос за фугите - въпросният препарат, на мен плочките не са ми проблем, използвам за тях Mr Proper за баня и съм доволна.
В това Meglio за тоалетни има ли белина?
А в Mr Proper за баня?

Трябва да погледна състава  Rolling Eyes, но мисля че няма, защото нямат мирис на хлор, както е Доместоса например

# 126
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дрефтът е на Проктър и Гембъл, пише произведено в Швейцария. Купувам от магазин за паралелен внос, в официалната мрежа не съм го виждала и специално този е в пъти по-добър от Феъри.

# 127
  • Пловдив
  • Мнения: 454
Купих си от промоцията -50% в Кауфланд прах Персил Експерт. И сега се чудя дали ще ми избелеят цветните дрехи ако пера всичко с него.Никъде не пише,че е само за бяло,но пък отпред е нарисувана бяла риза. newsm78 Хич не обърнах внимание в магазина,бях с малкия, бързах, той мрънкаше....и сега ме е яд. Ето такава е опаковката.
Скрит текст:

# 128
  • Мнения: 9 991
Купих си от промоцията -50% в Кауфланд прах Персил Експерт. И сега се чудя дали ще ми избелеят цветните дрехи ако пера всичко с него.Никъде не пише,че е само за бяло,но пък отпред е нарисувана бяла риза. newsm78 Хич не обърнах внимание в магазина,бях с малкия, бързах, той мрънкаше....и сега ме е яд. Ето такава е опаковката.
Скрит текст:

Щом е за бяло избелват и Бонукс с лимон избелва .

# 129
  • София
  • Мнения: 201
Момичета, кажете изпитано добър препарат за почистване на фуги. Гранитогрес и белите фуги, които вече са потъмняли не мога да почистя добре. Искам нещо, което да не изисква много търкане, квадратурата е голяма:)

# 130
  • Мнения: 2 286
Момичета, кажете изпитано добър препарат за почистване на фуги. Гранитогрес и белите фуги, които вече са потъмняли не мога да почистя добре. Искам нещо, което да не изисква много търкане, квадратурата е голяма:)


Само с доместос мия банята. разтърквам с гъба, оставям една цигара време да престои и измивам.

# 131
  • София
  • Мнения: 201
Момичета, кажете изпитано добър препарат за почистване на фуги. Гранитогрес и белите фуги, които вече са потъмняли не мога да почистя добре. Искам нещо, което да не изисква много търкане, квадратурата е голяма:)


Само с доместос мия банята. разтърквам с гъба, оставям една цигара време да престои и измивам.

Банята, добре. Тя ми е лесна, макар и не с доместос, а със Саво за баня и цилит -пяна.

Ама аз искам да избеля фуги за гранитогрес в цял коридор и кухня.Те са ми проблем.

# 132
  • Бургас
  • Мнения: 749
Фугите в коридора и кухнята чистя с магическата гъба.Става добра, а после минавам няколко пъти с мокра гъба за под и е готово.
Преди миех с Доместос, но иска многократно плакнене, а и много се пързаля докато миеш / аз успях да си падна на ду..то/

# 133
  • ВАРНА
  • Мнения: 305
Момичета, кажете изпитано добър препарат за почистване на фуги. Гранитогрес и белите фуги, които вече са потъмняли не мога да почистя добре. Искам нещо, което да не изисква много търкане, квадратурата е голяма:)


Зелен CLOROX

# 134
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 297
с малкото дете, преоткривам препаратите за петна. Сега съм взема Тайфун, на първо четене съм доволна

Общи условия

Активация на акаунт