Златка златотърсачка, всичко иска, ама не й се бачка

  • 42 011
  • 685
  •   1
Отговори
# 165
  • в рока
  • Мнения: 1 120
Много ясно,че е от злоба и завист Mr. Green

А пък отговорът на въпроса го има под аватара ти-"Щастието е избор"

# 166
  • Мнения: 121
Щастието е избор, но диаманта не е щастие. Mr. Green
Или пък, ако беше, всички хора щяха да бъдат щастливи, все ще намерят 1000 лв. да си купят щастие.

# 167
  • в рока
  • Мнения: 1 120
За теб не е ,за мен също,но за други Е.
 Не съди за хората по себе си Wink

# 168
  • София
  • Мнения: 62 594
Явно все повече жени/момичета смятат рефрена от една песничка за житейско верую - diamonds are girl's best friends.

# 169
  • град-държава
  • Мнения: 5 858
A diamond is forever ми харесва повече.  Mr. Green

# 170
  • в рока
  • Мнения: 1 120
Винаги е имало жени с подобно верую и не виждам драмата Peace

# 171
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Не разбирам защо си мислите,че там където има диаманти няма любов.Темата заприличва все повече на "гроздето е кисело"  Simple Smile

# 172
  • Варна
  • Мнения: 1 734
Не разбирам защо си мислите,че там където има диаманти няма любов.Темата заприличва все повече на "гроздето е кисело"  Simple Smile
Taka e най-успокоително  Mr. Green

# 173
  • София
  • Мнения: 62 594
Глупости! Аз затова казах да вземат принцесите тук да се преброят, че да видим на коя й се полага диамант по подразбиране, и кои са с киселото грозде. Това с диамантите са чисти фасони, пък ако мине.

# 174
  • Мнения: 15 619
Оф, Андариел, като зациклиш, нямаш удържане.  Grinning

# 175
  • София
  • Мнения: 62 594
не съм зациклила, а вкарвам малко статистика - да се види кои ще се самоопределят като заслужаващи диаманти, защото такъв им е стандартът и кои са киселите хейтърки.
Просто много жени и момичета са продукт на масовата американска култура. О, забравих нещо много важно - да се докоснат до усещането за принцеси, едни същи Даяна и Кейт!

# 176
  • в рока
  • Мнения: 1 120
Всички с диаманти са нещастни,всички с циркони са щастливи  Grinning

# 177
  • Мнения: 9 990
Разбрах май драмата. Бъркат ви претенциите на някой за нещо си и това, че има кой да я удовлетвори тази претенция от воле.
Или пак не съм разбрала....Трябва ли да тичам да чета друга някаква тема?

# 178
  • Между гори и планини
  • Мнения: 12 616
Всички с диаманти са нещастни,всички с циркони са щастливи  Grinning
Ха ха ха, а тези със Сваровски къде са в списъка?  Wink

# 179
  • София
  • Мнения: 62 594
Драма няма.

Общи условия

Активация на акаунт