Violetta~Виолета- една мечта, една песен. {Тема 4}

  • 70 331
  • 746
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 117
Снимки от специално издание на шоуто U-Mix, което ще излезе днес/утре по Дисни в Мексико, Бразилия и Аржентина.

# 421
  • Мнения: 66

Леон Two Hearts Даже и Фран се появява...което ме кара да искам да са заедно по някакъв начин...все пак нали Вили в крайна сметка си е с Диего, Леон да се събере с Фран, после Вили почва да ревнува и отново се събират с Леон...ето решението ;д

# 422
  • Мнения: 9
Ани,
Има малък пропуск в плана ти - откъде ще вземем парите? Или пак ще обираме банка?
Аз да ви кажа наистина щях да тръгна. Като прочетох плана веднага извадих големия куфар, подминавайки големите букви  Laughing

Нали знаете, че приказвам на шега? АЗ СЪМ КУКУ!

# 423
  • Мнения: 1 117
Скрит текст:

Леон Two Hearts Даже и Фран се появява...което ме кара да искам да са заедно по някакъв начин...все пак нали Вили в крайна сметка си е с Диего, Леон да се събере с Фран, после Вили почва да ревнува и отново се събират с Леон...ето решението ;д
Aу, пак сме на едно мнение.  Laughing
Фран и Леон биха били много сладка двойка. Heart Eyes

Каста на "Виолета" празнуват (50-то?) изминало шоу ViolettaEnVivo в Gran Rex.


От инстаграм:


Нова снимка от туитър с баща й:


Още снимки от празненството:



С фенове след шоуто:

Последна редакция: нд, 25 авг 2013, 12:30 от littlexsecrets

# 424
  • Мнения: 9
Ау, и аз искам да съм там. Най-вече на мястото на момичето между Тини и Хорхе  Heart Eyes

# 425
  • Мнения: 116
Момичета,там на първата снимка за 50 концерт исках да намеря Лепката и май е там ама не съм сигурна тази до Мартина,само лицето се вижда ;д

# 426
  • Мнения: 116
Тая е по зле от лепка

# 427
  • Мнения: 1 117
Момичета,там на първата снимка за 50 концерт исках да намеря Лепката и май е там ама не съм сигурна тази до Мартина,само лицето се вижда ;д
Не е тя. Мисля, че я няма там. И дано да е така, защото иначе би било много нахално от нейна страна. Все пак това парти е за екипа на Виолета, тя какво ще прави там- само щеше да дебне Хорхе да не се сближи с някое момиче.  Laughing

# 428
  • Мнения: 116
Кое момиче?Мартина ли ? ;д Ама е толкова дразнеща и не е красива смисъл е стара даже,вече трябваше да е женена и да има едно дете поне нали ще става на 30 скоро ;д

# 429
  • Мнения: 0
Може да се влачи из каста щото нали участва там за 3 минути в сериала ако не се лъжа дето приличаше на.... не знам на какво ;ддд Между другото и аз гледам Дневниците на вампира и Малки Сладки Лъжкини още от както са започнали ;дд и не само тях имам един дъъълъг списък със сериали и всеки който го види остава с отворена уста ;дддд

# 430
  • Мнения: 0
Малко снимки на Руджеро  Two Hearts

Скрит текст:
С баща му:

Ако не се лъжа е братовчед му... не съм сигурна

В момента е в Стокхолм







Какъв е къдрааввв ;дд  Two Hearts

http://instagram.com/p/dKRodVKwTK/ искам и аз таам  Heart Eyes

# 431
  • Мнения: 1 117
Кое момиче?Мартина ли ? ;д Ама е толкова дразнеща и не е красива смисъл е стара даже,вече трябваше да е женена и да има едно дете поне нали ще става на 30 скоро ;д
Най-вероятно Мартина, да. Laughing
Стефка наистина е дразнеща и грозновата. Дано да се разкара от Хорхе по-скоро. Praynig

Може да се влачи из каста щото нали участва там за 3 минути в сериала ако не се лъжа дето приличаше на.... не знам на какво ;ддд
То това беше върховна роля, направо Оскар трябваше да й дадат. Joy

А Руджеро е голям сладур. Heart Eyes

# 432
  • Мнения: 0
Рая, не само един ами 1000 Оскара й трябват... ;дддд
Вижте какво намерихх ;дд сладуур  Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 433
  • Мнения: 1 117
Стефи, новият ти аватар и подпис са страхотни. Heart Eyes Голям е сладур Хорхе.

Вижте какво намерихх ;дд сладуур  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Скрит текст:

Колко е малък тук.  Laughing Сладък е. Heart Eyes



# 434
  • Мнения: 0
Ровичках се и попаднах на тези: (има и още ама.. ;дд) Хорхе какъв е мъничък и пак тая Стефка бе.. според мен не пее хубаво.. малко грачи ;ддд


много ме радва ;дд от Малката Русалка ;дд




Общи условия

Активация на акаунт