Отговори
# 15
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Жанка,Габче ама пак сте ги натворили едни грозни,грозни,чак свят да ти се завие  ooooh!   
 bouquet   Heart Eyes   bouquet   Heart Eyes   bouquet

# 16
  • Мнения: 298
Зи,аз не съм от толкова ревнивите,тъй че ще се разберем  Mr. Green   love001

Манка,та къде казваш,че ще ходим?  Joy

О, Романтиче, давай идея и веднагически шта натоваря на колата (кат Емко Ферия) travel Joy и та взимам за компания. Ако има и други желаещи, може да си спретнем една луда диспансерска почивчица  newsm41   grinning039 smile3509

# 17
  • Мнения: 6 105
Наде,
Скрит текст:
прочете ли в миналата тема какво обясних на Ганушка,за да й тръгне серията?Ставало и без регистрация.  Peace

# 18
  • Мнения: 68
Здравейте, мили мои! Hug
Оставих ви на 146 тема и ви намирам в 155  smile3501, въобще не сте си губили времето!
Трябват ми 2 дни да ви изчета  Mr. Green

Зизу,   bouquet  bouquet  bouquet

Видях, че Ивето ви е зарадвала с подаръче - 61 в петък, дано да ви е харесало!  Joy
Някой друг случайно да е правил подаръци и да не съм разбрала?
Моля ако има такива да ми ги пратите  Hug

Да се включа в коментарното студио, късничко, но все пак - БТВ голяма шев и кройка правят, цели сцени режат, диалозите на половина, но пък лош Емко, с насълзени очи - уф няма да продължавам  Mr. Green

Ще ме светнете ли за най-, най-важното, което съм пропуснала, че се върнах на работа и сякаш само мен са чакали да ми дадат цялата бумащина - не мога даже и да надниквам при вас  newsm45

# 19
  • Мнения: 298
И не може и без грозотия, актуалничка  Laughing



Их, как й се радва тук. Ама и Хазалка чок гюзель.

# 20
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Хайде за новата тема и специално за ЗизуМного е добра,утре ще му мислим дали се уважаваме.

# 21
  • Мнения: 21 201
Наде,
Скрит текст:
прочете ли в миналата тема какво обясних на Ганушка,за да й тръгне серията?Ставало и без регистрация.  Peace
Да, прочетох, но не видях нищо подобно.

# 22
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
И аз слагам едни ФЕмирски  Heart Eyes ,старичък е ама вече сте го забравили предполагам и ще ви се струва нов  Joy

# 23
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Йени на Хазал  Grinning

# 24
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Жани  Hug Дани  Hug
Много са готини колажчетата ви, стари или нови, важното е чувството ФЕмирско  Heart Eyes Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 16 938
Само да кажа че аз сутрен след пиене нямам махмурлук....
 Joy

# 26
  • Мнения: 6 105
 Манка,тази година за съжаление, ще пропусна морето,но живот и здраве следващата-ехх. Rolling Eyes  Whistling

Наде,
Скрит текст:
трябва да избереш някакъв епизод и тогава ти се показва трейлър на епизода и отгоре над трейлъра пише: >>> Гледай Филма чрез PutLocker.com <<<



# 27
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Още едно и стига за днес  Peace

# 28
  • Мнения: 5
Сао СерТай bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 29
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
амииииииин.... bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

Общи условия

Активация на акаунт