Отговори
# 405
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
да маами кандилцето да бъде димчето от него качествено да прибъдат нищата както тряаааааа  bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

Оппаааа, от засада  #Crazy
       

Ку не друго, малко да си поизмийм очите  Mr. Green
Хайде до довечерас, филм, мач, мале мале пак  ooooh!

# 406
  • Мнения: 11 820
В,кой епизод Джансу беше на откриването с Емир  newsm78

# 407
  • Мнения: 5
На войо са качили още 2 серии(49 и 50) дали е слух че ще го спират newsm78
Габче натоварено е тая вечер Heart Eyes
Сао СерТай и ХазаБоно bishop bishop bishop bishop bishop bishop

# 408
  • Мнения: 5
В,кой епизод Джансу беше на откриването с Емир  newsm78
37 Peace

# 409
  • Мнения: 0
Павлина стара е  Peace ма нема лошо че от Ча #Crazy

Бонбонче Hug

Дани честит аватар Heart Eyes

Ау наще лебедари днес Laughingи земат паднат от Малта голем смех ше бъде Mr. Green ич не мислим да ги дзяпам Laughing

# 410
  • Мнения: 0
На войо са качили още 2 серии(49 и 50) дали е слух че ще го спират newsm78
Габче натоварено е тая вечер Heart Eyes
Сао СерТай и ХазаБоно bishop bishop bishop bishop bishop bishop
bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop bishop

То от фейса всичко се очаква Mr. Green

# 411
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Уууууу анатема,анатема  Misc Ghost Misc Ghost Misc Ghost Misc Ghost Misc Ghost
Гъбак,а така днеска ги размаза направо  hahaha hahaha hahaha

# 412
  • Мнения: 0
Таман се чудих кво да готвим за вечеря Mr. Green

# 413
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Таман се чудих кво да готвим за вечеря Mr. Green
пИтлитИ в тенджУрЪтааа... Whistling

# 414
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ся да са ми честити нови гащи...напрау си завидех...чичек за мене си....  bouquet

Да излезнат здрави...да нЪ сЪ късат...и да прибъде гранитогресаааааа... bishop bishop bishop bishop bishop

Влъх ти ся да мълчииииииииииииииииш.... Mr. Green

# 415
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Оййййй прибирам са след малко,и ще ти ги честитя как требва Mr. Green

# 416
  • Мнения: 6 105
Зиз,честити ти гащи,ти всички вампири подред ги подкара  Mr. Green

Рени,аз ще хвърлям по едно око на мача,та дано бием.  Praynig  Laughing

# 417
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Зиз ха честити ти кюлоти,ама предните и 24 часа не можаха да изкарат бе душа,да не бяха от китайския магазин,че се съдраха толкоз бърже  Mr. Green Ай,дано тез излязат по ячки поне 2 дена да те изкарат  Peace  Mr. Green  Hug

Ренка мерси джанъм   Hug  Heart Eyes  Hug

Хадиии и аз да са включа в СПАМ-а  newsm18  newsm18 ФЕмир ЗавинагИ  newsm18  newsm18

# 418
  • Мнения: 16 938
ФЕМИР ЗАВИНАГИ.  bouquet Hug

# 419
  • Мнения: 11 820
И така най важното събитие на Жансу... Жансу оплакнала са... загладила осъма ...облякла най убаата рокля дет Лара и предложила ...Напудрила си и зурлата все пак изтънчени хора ще са на голямото събитие,а и Емирчин ще е там трябва да изглежда брилятно да са флиби в нея от пръв поглед...Пред хотела са вече...Жансу са запря...вика на Емко...Не моа вляза вътри орта кат ма видят ква съм жи са влюбят всички в мене ,а аз искам само ти да са влибеш в мене...да знаеш кви сънища сънувам с теби щи падни каскетя...как стойм двамата на дивана и грухтим...Емир и вика...Ма Жансу ти нормална ли си мъ кво ми говориш глупости дан си вземала от на Боцков иликсирите ,че такиа нища взе да плямпаш...Жансуто към Емир...Ми мноу ма исрам и си боцнах иничко само иничко иликсирчи беши( не беше едно ма той няа от де да разбире) за да мойм ни са прритсняами  ooooh! Емирчин га дръпва и га ръгва вътря и и натиква ино шампанско в ръцети да спре да плямпа  ooooh! ...После са появява някъв Каптан спречкват са с Емко...ма нас тва не ни касае...На друата сутрин...Жансу у списанието с Емко  Peace Кат видя Жансу кат взе да танцуа на писента Колъо Терориста...кат взе да си тресе куфилто...скача...амен от скоците да пробие пода и да падни у комшийте ...ма чудо ви каам...

Общи условия

Активация на акаунт