Отговори
# 495
  • Мнения: 0
Момичета някоя от Вас този сака ли го  Mr. Green
Скрит текст:
Тоз е на Булка Naughtyне се пипа Mr. Green

# 496
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Признавам и на Сехер, че винаги знае как да се измъкне от неудобните въпроси и лъже така изкусно, че няма как такива наивници като Чепикови да не и повярват... Wink

# 497
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ся филма ше свърши точно преди цел'фан'ти... Joy Joy Joy

# 498
  • Мнения: 16 938
Капризче сакам го сакам го ама не знам къде мога да гледам серияла.

# 499
  • Мнения: 2 787
Финалът къртиии и и   Mr. Green #Cussing out

# 500
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Капризче сакам го сакам го ама не знам къде мога да гледам серияла.
Гаке, само глей да не чуй РИлакса...чи тва нейното мъж... Whistling

# 501
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Хади битти за таз година,пойче догодина  Mr. Green

Сега ще се уговаряме да си пускаме заедно групово някоя серийка и да си я коментираме  Crazy  Party  Mr. Green

# 502
  • Мнения: 5 462
Признавам и на Сехер, че винаги знае как да се измъкне от неудобните въпроси и лъже така изкусно, че няма как такива наивници като Чепикови да не и повярват... Wink
Я кажете какво става в следващите серии ?Или ми кажете по турските серии до коя сме всъщност в момента , че да ги потърся в ютуб пък ако ще да са на турски. Mr. Green

# 503
  • Мнения: 6
Добър вечер от мен  Hug Hug

# 504
  • София
  • Мнения: 379
И кво сега?  Shocked Айде догодина пак така по-малко, да не ни омръзне  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 505
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Сега гледам кармазъ Тудоркъ да свиквам,правя чоок зорни тренировкиии  ooooh!  ooooh!  ooooh!  Mr. Green

# 506
  • Мнения: 2 787
Хади битти за таз година,пойче догодина  Mr. Green

Сега ще се уговаряме да си пускаме заедно групово някоя серийка и да си я коментираме  Crazy  Party  Mr. Green

И Габи я даде тази идея  Peace Peace Peace

Нерде е Габка  newsm78, сигур пак бачка до късноо  Thinking

# 507
  • Мнения: 924
Признавам и на Сехер, че винаги знае как да се измъкне от неудобните въпроси и лъже така изкусно, че няма как такива наивници като Чепикови да не и повярват... Wink
Я кажете какво става в следващите серии ?Или ми кажете по турските серии до коя сме всъщност в момента , че да ги потърся в ютуб пък ако ще да са на турски. Mr. Green
44 епизод.....

# 508
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Сега гледам кармазъ Тудоркъ да свиквам,правя чоок зорни тренировкиии  ooooh!  ooooh!  ooooh!  Mr. Green

И аз така, ама е чок зор...признавам... ooooh!

# 509
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Признавам и на Сехер, че винаги знае как да се измъкне от неудобните въпроси и лъже така изкусно, че няма как такива наивници като Чепикови да не и повярват... Wink
Я кажете какво става в следващите серии ?Или ми кажете по турските серии до коя сме всъщност в момента , че да ги потърся в ютуб пък ако ще да са на турски. Mr. Green

В ютюб и да ги търсиш няма да ги намериш,че от там всичките ги изтриха  ooooh! Иначе сме до 44 епизод оригинален турски  Peace

Общи условия

Активация на акаунт