Картичка от другия край на света! - тема 2

  • 19 293
  • 748
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 796
Еха, получих картичка от съфорумка Party danibaby, благодаря ти много, толкова много обичам ретро, прекрасна е Simple Smile

Момичета, може да се поръчва на дребно от Уникарт, днес ми потвърдиха поръчката. Лошото е, че доста от показаните ги няма - от 28 поръчани имаше само 13, но и това е добре Simple Smile

# 736
  • Мнения: 256
Бързам да се похваля - днес от Финладния първата ми Old Ladies Inge картичка - голяма радост за мен
Скрит текст:
и една немска от Росток
Скрит текст:

Някой искаше Хелоинска картичка - имам това http://www.postcrossing.com/postcards/CA-373478

# 737
  • Smallville
  • Мнения: 994
Еха, получих картичка от съфорумка Party danibaby, благодаря ти много, толкова много обичам ретро, прекрасна е Simple Smile


Много се радвам, че ти е харесала. Hug

# 738
  • Мнения: X
Много са ти готини олдите лейдита, Гад Чевръста. Искам и аз такива пък.

# 739
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Аз имах предвид да си е истинска пощенска картичка-отзад редове, място за марка, разграфено.Просто да е някаква картинка, която на мен ми трябва.
Иначе и аз мога във фотото да поискам да ми принтират някоя картиниа в размер на снимка, на по-твърда хартия.
Аз и такъв сайт искам, но да не трябва да поръчваш много бройки.Даваш картинки и те ти правят пощенски картички. Че обикнолих сумати магазинчета и книжарници и са абсолютно едни и същи, навсякъде.

Направихме си редове и квадрат за марка, разграфихме с една черта по средата, писахме горе в дясно текст какво има изобразено отпред, даже долу вдясно написахме Published by Shkumby Ltd. Joy Joy Joy Истинска картичка се получи. Peace

А аз да ви се похваля. Преди малко отварям пощата и гледам Картичка от о-в Крит, без ID,  на английски и се пуля. А то, нали на първите картички, които пратих писах и моя адрес отзад и германецът, който ми се падна отишъл на почивка в Крит и понеже ми имал адреса, решил да ме поздрави от там. Heart Eyes

# 740
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
И аз да се похваля с картичката от Лока,стигна най-после до мен,много ми хареса  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 741
  • Мнения: 256
plami89, Лока - страхотна е!

# 742
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Имам още една регистрирана картичка до Тайван - пътувала е 12 дена.  Laughing


http://www.postcrossing.com/postcards/CA-373490


От къде намери такава красива картичка??????

# 743
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Днес си изтеглих още два адреса - паднаха ми се две рускини. Едната е от Москва с хиляди изисквания към картичките, част от които неизпълними, поне от мен. Другата е на мило момиче на 12 години, което няма никакви претенции. Днес изпратих третата си картичка. Пътува към Германия. Чакам вече и аз картички от някъде...
Вие, момичета, получавате страхотни картички!

# 744
  • В Космоса
  • Мнения: 9 886
Loca, казвай бързо откъде ги купуваш такива чудесни картички! Heart Eyes

Ето моите от Плами и от германеца:

Скрит текст:




# 745
  • Мнения: 256
Пратих най-сетне на Германката, барабар с 30 цента  - 25 + 5, един чай лимон с джинджър. Пратих и тази картичка, която е на известна Канадска художничка, Триша Романс, от една нейна серия, посветена на ежедневния живот на майчинството ...

# 746
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Сътворих и нашата трета тема.  Peace  Заповядайте!  Hug   Ако има нещо, казвайте...  Crazy Crazy Crazy

# 747
  • Мнения: 14 471
Благодаря,КАТИ,че се грижиш за темата  Hug
Последната картинка от подписа ти съм го носила като аватар Laughing

# 748
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Преоблякох се..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт