Отговори
# 135
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Кенди мен  newsm44  newsm44  newsm44
Скрит текст:

# 136
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
 newsm68  newsm68  На-на-на-на-на-на-на   newsm68  newsm68
Скрит текст:

# 137
  • Мнения: 0
Прави ми впечатление, че има един - двама екземпляра, които прехвръкват от тема на тема и само питат за преводи на сериалите... Thinking За какво ли им трябват толкова тези преводи?! newsm78
това да не е ледения Стив Остин  newsm78

Единият е той, но има още един... Mr. Green
Явно е на някой друг сай шевввв другия Laughing

# 138
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ренууу, Хулиганите джнгастрят ли си ламарин'ти?

# 139
  • София
  • Мнения: 30 139
.....
Айде пак го почнаха с наркотиците! ooooh!
http://www.kacamag.com/cagatay-ulusoy-15-yila-kadar-hapisle-yarg … anacak_22047.html

Не знаех, че на аблата първото име е Айше. Mr. Green Много й отива!  hahaha

Добре де, неговата проба нали е чиста . Е, за какво забъркват името му??? След като не е вземал наркотици според изследванията, за какво, мине не мине, и го подхващат пак  ooooh! Да съдят тези, на които пробите са положителни  Tired

# 140
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
newsm68  newsm68  На-на-на-на-на-на-на   newsm68  newsm68
Скрит текст:

newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 141
  • Мнения: 0
Ренууу, Хулиганите джнгастрят ли си ламарин'ти?
Joy Joy Joy Тц единия е в затвора а гъската ша са сгодява за друг да мое да продължи да разледва ooooh! сега тя ша шамаросва Mr. Green

# 142
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

# 143
# 144
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
newsm68 newsm68 newsm68

Йехааа, страхотен увеселителен парк сте спретнали Зизун  Hug  newsm51 Жани  Hug newsm51 Ирка  Hug newsm51
Ама само у  нашия диспансер може така контрастно да започне с романтика и рязко да премине към хилеж  Heart Eyes Joy
И с червената точка сега няма СЕМ - МЕМ, ша са разхайтим на воля  Joy

То не знам дъл тирбушончето на Корайчик е ръждясало, ама бутилката на Гюлсумчик - май, май  Embarassed Mr. Green

И ко ся, Чепичко се загледал по Зизуна  Mr. Green Joy Леле къв ненаситник е  Joy Joy

А бре, Боцко, поне пред къщи ме причаквай да изляза, че да имам обяснение що не съм отишла в студиото за красота, пък ти, гадняра, искаш да ме залостиш само да са красотня  Mr. Green Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy

Оп, хайде пак рязка смяна на темата  Laughing
Фемирчовцитеееее  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Едно старо колажче, но по повод на прегръдката в парка  Heart Eyes






Привет, Сладурки,  Hug Hug Hug

толкова съм впечатлена от всичко, което сте сътворили този следобяд, че незнам откъде да започна -  невероятни колажи на ФЕМИР, неверояна музика - хем тъжни в тон с времето, хем и други много фемирски, благодаря ви - усмихвате всеки, който реши да ви изчете,  Hug

Относно темата за целувките и прегръдките (то май доста назад остана, тази тема де, ама да си кажа), никой филм така не ме е докосвал до сега - Нямах нужда от повече напористи целувки и интимни сцени - толкова любов, толкова трептене във въздуха, толкова блян, толкова желание да са заедно и всичко си личише / личи от едно докосване, поглед, прегръдка силна и бранеща от всички и всичко, целувка по косата, много много любов и всичко преливаше. Сега като пиша, пак се вълнувам, Фемирка съм и това е Simple Smile.

Благодаря, на всички за новият уютен дом  Hug Hug Hug Hug Hug


П.С. Дано последните новини за Чаатай и наркотиците да са клюка и всичко да е лъжа!

# 145
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 977
.....
Айде пак го почнаха с наркотиците! ooooh!
http://www.kacamag.com/cagatay-ulusoy-15-yila-kadar-hapisle-yarg … anacak_22047.html

Не знаех, че на аблата първото име е Айше. Mr. Green Много й отива!  hahaha

Добре де, неговата проба нали е чиста . Е, за какво забъркват името му??? След като не е вземал наркотици според изследванията, за какво, мине не мине, и го подхващат пак  ooooh! Да съдят тези, на които пробите са положителни  Tired

По-лошо, за разпространение на наркотици.

Вихри се купон, ама аз няма да участвам.  Sad Вдигат ме. Не знам кога ще се изтърся пак тук. Пазете си ставите да не ги изкълчите от танци!  Mr. Green

# 146
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И кат каз и речИ....нерде е парцуцата? Party Party Party Party
Скивам пиафури на хоризонтя... Joy hahaha

# 147
  • Мнения: 2 787
Даниии  Hug, и аз искам армаганче, не е спешно, стига да не е нахално  Praynig

В момента, в който чуя Nana и се сещам и представям колата на Зиз (не че знам каква е) на паркинга на хипермаркета и разни там други нещица  hahaha hahaha hahaha

Виждам, че купона е на макс, радвам се, само казвайте аз как да се включаа, DJ са страхотни, така че това отпада,  какво готвачка, барманка, квото кажете включвам се и  Party Party Party Party Party

Ирче, купи ли тоЙлетче, относно клипа на Хазал, ако не е късно много я харесвам при Баяз, сори че ме нямаше да помогна, иначе идеята на Релакс за тангото е страхотна  Hug А и напълно се доверявам на твоя вкус  Hug Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=MdNTX9I-2aw

Остана ли брюле и крем карамел  newsm78, когато има сладко съм първаа, не че нямам сега да свалям от почивката 2-3 килца, ама един път се живее  Joy Joy hahaha Joy

# 148
  • Мнения: 21 201
Малиииии, безмълвна съм. Heart Eyes
Ми като няма за какво да го захапят към този момент и го дъвчат за наркотиците. ooooh!

# 149
  • София
  • Мнения: 30 139
.....
Айде пак го почнаха с наркотиците! ooooh!
http://www.kacamag.com/cagatay-ulusoy-15-yila-kadar-hapisle-yarg … anacak_22047.html

Не знаех, че на аблата първото име е Айше. Mr. Green Много й отива!  hahaha

Добре де, неговата проба нали е чиста . Е, за какво забъркват името му??? След като не е вземал наркотици според изследванията, за какво, мине не мине, и го подхващат пак  ooooh! Да съдят тези, на които пробите са положителни  Tired

По-лошо, за разпространение на наркотици.

Вихри се купон, ама аз няма да участвам.  Sad Вдигат ме. Не знам кога ще се изтърся пак тук. Пазете си ставите да не ги изкълчите от танци!  Mr. Green

Чичко преведе някаква простотия, че са вземали наркотици в неговия дом  ooooh! Измишльотини яки, според мен нямат док-ва и няма как да го осъдят. Да съдят аблата, какво общо има той  Tired
В другата тема има публикуван някакъв туит, че Селин му давала кокаин  Shocked
Хората откачиха  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт