Купихте ли се вече билетите за бг?

  • 4 509
  • 108
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 430
Дидка, вие тогава окон4ателно ли се прибирате?

Иска ми се да кажа - ДА, но си мисля, че няма да е окончателно  Sad
Не влагам напразни надежди и не се надявам много....каквото сабя покаже Peace

ДА сме живи и здрави най-вече Praynig

# 76
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
вчера взех билети с Балкан (или там както се казват сега): евтини са, ама да видим, преди 6 години за последен път летях с тях и много се ядосах (имаше ужасна турбуленция, и пилотът не се трогна една дума да каже: говорим за такова тресене, че горе вратичките за багаже се отвориха, количките с храната сами тръгнаха, хората се разпищяха, самолетът пропадаше, или поне такова чувство имахме: но пилотът и дружките му все едно ги няма), уж се бях зарекла вече да не ги ползвам, а за това кратко посещение за конкретните дати/час/летище са ми най-удобни.
Ние август месец пътувахме на тук с Балкан и съм много доволна.Персонала беше на ниво, нямам оплакване за нищо.Май месец ще се прибираме с Хемус, първо аз и детето, а след това мъжа ми.

# 77
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
За протокола, отдавна вече няма Балкан, сега са България Аир. Предпочитам да пътувам с тях, никакви проблеми по време на пътуването, няма пропадания, няма заглъхнали уши и ревящи бебета от това. За разлика от чехите, дето едва се съвземаме след всяко приземяване.
Отдавна сме взели билетите. Пътуваме на 21 май с дребната и баща ми от Манчестър до София директен полет. Август месец мъж ми се присъединява към нас и си идваме всички на 17 август. Голяма ваканция си издействах! Общо за тримата платихме 300 паунда.

# 78
  • Мнения: 1 216
По последна информация летим на 12 Май.
Хубавото е, че полетът ще е до Варна, морето и сините вълни.
Хей живот, здравей, здравей!
Полетът е с канадските, австрийските линии и България Еър.
От последните съм доволна. На идване летях с тях до Амстердам, хубава закуска дадоха, нямаше пропадания, хубаво кацане, пилотът звучеше много свежо.  Grinning Явно добра е била машината, мисля Боинг беше.
Най- големи изпълнения имаше едно време с полските ЛОТ при кратки полети. Едни малки самолетчета, никакво обслужване, но пък беше евтино.

# 79
  • Мнения: X
здравейте момичета Simple Smile извинявайте че се вмъквам в темата, но се чудеха дали да отворя нова  newsm78 и реших да пусна тук, дано не се сърдите  Hug Ако си получим навреме визите мислим да летим август София-Торонто и се чудим какво да направим, дали да купуваме еднопосочни билети или двупосочни отворени с едногодишна тарифа понеже по принцип ни се иска да се върнем за малко в рамките на една година. Как мислите ще бъде по-добре да са двупосочни или не си струва да се да блокират парите в билет за връщане. Вашите цени за еднопосночни билети Канада - София ли са? И кои авиолинни бихте препоръчали (чета разни ужаси за изгубен багаж и потенциални проблеми, свързани с авиокомпанията  Shocked). Благодаря    bouquet

# 80
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
hesitant, ако мислите постоянно да живеете в Канада, най-добре еднопосочни.
Нали знаеш, животът е това, което се случва докато ние правим планове Wink

# 81
  • Мнения: 1 269
Блазе ви моми4ета.А ние тука нямаме директен полет до България.Хемус еър имаха директни полети но то4но преди коледа ги спряха и до сега нищо.
Главата ме боли кои линии да избера,4е с тези две де4ица незнам.За сега сме се спрели на турските авиолинии които са доста скъпи и имат престои в Истамбъл около 3 4аса.Няма време,искам да си ходим на4алото на маи.Ех как си ме4тая за директен полет до Бургас или варна(от несебър съм) ама няма  Cry

# 82
  • Canada
  • Мнения: 1 773
здравейте момичета Simple Smile извинявайте че се вмъквам в темата, но се чудеха дали да отворя нова  newsm78 и реших да пусна тук, дано не се сърдите  Hug Ако си получим навреме визите мислим да летим август София-Торонто и се чудим какво да направим, дали да купуваме еднопосочни билети или двупосочни отворени с едногодишна тарифа понеже по принцип ни се иска да се върнем за малко в рамките на една година. Как мислите ще бъде по-добре да са двупосочни или не си струва да се да блокират парите в билет за връщане. Вашите цени за еднопосночни билети Канада - София ли са? И кои авиолинни бихте препоръчали (чета разни ужаси за изгубен багаж и потенциални проблеми, свързани с авиокомпанията  Shocked). Благодаря    bouquet
Бих ти препоръчака да си вземете еднопосочни билети, така или иначе като си тръгнете за БГ, после пак ще се върнете тук. Моят билет за средата на юни е 1064$ - двупосочен и цената е по ниска, защото ще пътувам точно преди летните тарифи. Няма компания, която да не губи багаж, но предполагам, че примерно с французи, англичани или германци ще се пребориш по-лесно, отколкото с чехите.
mln, няма директни преокеански полети до София. От тук се лети до някой европейски град и после с втори полет за София. Два-три часа престой не са проблем, но тази година на връщане ще имам 7 часа престой между полетите, а ще бъда сама с децата и от сега ме обхваща ужас.

# 83
  • Мнения: X
Благодаря ви Simple Smile Ние още нямаме визи но се надяваме скоро да получим. Днес ми дадоха цена от луфтханза за август, двупосочен, около 1200 евро/човек.  ooooh! В този случай билет за връщане от Канада не изглежда скъп; аз мислех че с двупосочен оттук бихме спестили известна сума и затова се бях спряла на този вариант. Какъв би бил вашия съвет за авиокомпания, особено при заминаване летния сезон? Мерси  Grinning

# 84
  • Мнения: 74
Zdravei,moiat suvet e da putuvash s British ,mislia ,che te predlagat nai dobri ceni,az sega kupiih bilet na maika mi,mislia ,che cenata e dobra-784ev,otvoren za 1 godina,ako iskash moga da ti dam kordinati na agenciata.Kupete ednoposochen,zasto da se nabutvate s dvuposochen,purvata godina edva li ste se vurnete,ako pochnete rabota.Pak zavisi ot planovete vi razbira se .Ne putuvaite s chehite,na maika mi zagubiha celia bagaj i veche ot 10 mes. se borim s viaturni melnici!!!!!!!
jelaia vi uspehi na novoto miasto:)

Здравей, моят съвет е да пътуваш с British, мисля, че те предлагат най-добри цени, аз сега купих билет на майка ми, мисля, че цената е добра 748Е, отворен за 1 година, ако искаш мога да ти дам координати на агенцията. Купете еднопосочен, защот да се набутвате с двупосочен, първата година едва ли ще се върнете, ако почнете работа. Пак зависи от плановете ви разбира се. Не пътувайте с чехите, на майка ми загубиха целия багаж и вече от 10 месеца се борим с вятърни мелници!!!!!!
Желая ви успехи на новото място.

------------------------------
Моля, пиши на кирилица!

Последна редакция: пт, 31 мар 2006, 01:51 от Diviana

# 85
  • Мнения: X
Благодаря ти Бобо   bouquet И аз знам че BA са сред най-добрите авиокомпании, но си мислех, че всичките им полети изискват преспиване в Лондон, оттам транзитна виза и куп други усложнения. Ще проверя, би ли ми дала коориднати на агенцията ? Мерси  Grinning

# 86
  • Мнения: 368
Здравейте, "пътуващи" майки и кандидат-майки!
Ние се спряхме на вариант за пътуване до Б-я с италианските авиолинии - Allitalia. Всъщност имаме един вътрешен полет, който е от Сиатъл до Ню Йорк, а от там до Милано и София. Пътувал ли е някой от САЩ до Европа с италианците и какви са му впечатленията? Живот и здраве, ще пътуваме цялото семейство - мама, татко и 3-годишен палавник в края на август. Радвам се да споделя новината, защото от две години не сме си били в родината!!! Hug

# 87
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Etka, миналата година пътувах с АлИталия - пълно разочарование. При първия полет половин час спорих с един от стюардите, докато ми даде коша за бебето. Е, накрая ми го даде, но коша седи на пода в краката и нашата кака на няколко пъти се разходи върху главата на сестра си, защото нямаше къде да стъпи (аз седях от края и можех да стъпвам с единия крак на пътеката). На връщане в първия самолет искаха да ни разделят на различни редове, защото нямало места едно до друго, а на втория ни сложиха в средата на самолета, защото имало много майки с деца и за нас на първи ред нямало място. Че като се разфучах, на луди ги направих. Бах си купила билетите 4-ри месеца преди това и имах запазени места на първи ред с кош, но на същите места бяха разположени някакви 20 годишни момченца. След като заплаших, че ще снимам всички седящи на първи ред и че като се прибера, ще ги съдя, ни преместиха. В крайна сметка, се оказа, че само аз в целия самолет съм с бебе и седнала на първи ред, останалите майки бяха назад из самолета, за сметка на няколко ергенчета, удобно разположени на техните места. По време на полета, поисках малко вода за бебето и добре, че първо я опитах - беше газирана Shocked
Ти със сигурност няма да имаш моя проблем, защото детенцето ти е голямо.

# 88
  • Canada
  • Мнения: 1 773
hesitant, до сега съм пътувала с канадци, французи, австрийци и италиянци - от феанцузите съм най-доволна. Тази година ще сме с Луфтханза и се надявам полета да мине добре.

# 89
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Sneji, живот и здраве дано да се видим с теб лятото и да хапнем по едно прясно сиренце  Flutter
За престоя ще ти е тежко. Но като пообиколите магазините, купите нови играчки и седнете да пиинете кафенце и да хапнете в ресторанче няма да е толкова неприятно Wink

Общи условия

Активация на акаунт