Отговори
# 210
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Е, честно, не съм ги виждала, и в реала, и в сериала ПО-ЩАСТЛИВИ, отколкото в тозе моменти в планината, а целувката е толкова истинска  smile3521
Особено с топките,и след сватбата на острова,когато си размениха пръстените и там бяха много щастливи и двамата,направо летяха не ходеха по земята ,пак ще се повторя,много отръки му дойде сцената с лягането върху нея и с движението на таза си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 211
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Е, честно, не съм ги виждала, и в реала, и в сериала ПО-ЩАСТЛИВИ, отколкото в тозе моменти в планината, а целувката е толкова истинска  smile3521
Особено с топките,и след сватбата на острова,когато си размениха пръстените и там бяха много щастливи и двамата,направо летяха не ходеха по земята ,пак ще се повторя,много отръки му дойде сцената с лягането върху нея и с движението на таза си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
О, да, целият 52-ри е пълен с щастие и любовни хормони  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 212
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Айде, Ирка, иде 47-ми епизод, да ги видим в превода  Mr. Green Joy Joy Joy Joy
На ще ги видиш ся,радвай се колко можеш сега,че туй ще е вече ,сега почва ме напряга Фера на макс  smile3516

# 213
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 381
Тук и Белорка ни трябва малко за клюки от кухнята дето е имало  Heart Eyes Heart Eyes

Аааа тука съм и аз Crazy

 По въпроса помня за протекли носове и снимки до 7 ч. на другата сутрин- без сън и почивка Mr. Green
Има снимки, виждали сте ги -много се забавляват и двамата, хилят се и т.н.

# 214
  • Мнения: 0
Джейн newsm51 аз няма за какво да се напрегам щот съм в джаза Party


Много сте слаби днес Rolling Eyesкато има романтик не сте интересни Laughing

# 215
  • София
  • Мнения: 1 426
Ааааа,не сте сами и аз ида да си коментиркаме Heart Eyes
Вай,че романтика,ох,насълзиха ми се очите,даже и милото и той гледа и неговите гледам плувнаха hahaha
Тоя Корай ще ме скъса с тия манджи ooooh!,ама и Гюлсума не разбрала че има абсорбатор бе,де такива екстри у мазата Mr. Green

# 216
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Тук и Белорка ни трябва малко за клюки от кухнята дето е имало  Heart Eyes Heart Eyes

Аааа тука съм и аз Crazy

 По въпроса помня за протекли носове и снимки до 7 ч. на другата сутрин- без сън и почивка Mr. Green
Има снимки, виждали сте ги -много се забавляват и двамата, хилят се и т.н.

Йееее, Белорче  Hug Heart Eyes

# 217
  • Мнения: 34
ехо джанъм да ви надникна за малко  Heart Eyesлюбим момент Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 218
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Джейн newsm51 аз няма за какво да се напрегам щот съм в джаза Party


Много сте слаби днес Rolling Eyesкато има романтик не сте интересни Laughing

Ми ний иначе сме си романтични души, ся как да се бъзикаш на романтиката  Laughing Heart Eyes

# 219
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Тая пък пууууу пълна селяния ,та не се научи,че те не се събуват  ooooh!

# 220
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Айде, сватбарите се събрахме, кат чуха за сватбата  Joy Joy Joy

# 221
  • Мнения: 2 784
Тук и Белорка ни трябва малко за клюки от кухнята дето е имало  Heart Eyes Heart Eyes

Аааа тука съм и аз Crazy

 По въпроса помня за протекли носове и снимки до 7 ч. на другата сутрин- без сън и почивка Mr. Green
Има снимки, виждали сте ги -много се забавляват и двамата, хилят се и т.н.

И кекс  Joy Joy Joy

Профи,Ирчи, ако ги имате, дайте да ги скиваме  Praynig

Да и 52 ми е много любим  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 222
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ренка  Hug Линко  Hug Жани  Hug

# 223
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Ренку,то туй ни беше,гледай ся как почвам се паля след малко  Crossing Arms
Миришело на боб  Joy Joy Joy

# 224
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 503
Айде, сватбарите се събрахме, кат чуха за сватбата  Joy Joy Joy
Хайде сега едно кръшно сватбено хоро  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт